úterý 23. dubna, 16:43 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Je příchod mimozemšťanů reálný ?

Datum: 04.06.2009 17:28
 

Ta otázka je totiž na místě protože z toho co o tomto tématu vím je jasné že se něco takového opravdu chystá. Je tu však velký problém a to sice fakt že naši mimozemští přátelé jsou mnohem vyspělejší než si i v té nejbujnější fantazii představují různí autoři scifi. Uvážíte-li že mají za sebou miliony let rozvoje dovedete si asi jen těžko představit kam až tam vývoj například techniky ale i společnosti došel. Jen pro ilustraci podle mých informací tito lidé dovedou nejenom "vyrobit" takovou planetu jako je naše Země, ale i zapálit takovou hvězdu jakou je naše Slunce. Dovedou také prodlužovat svůj věk tak že mohou žít prakticky nekonečně dlouho a také měnit svou podobu prakticky libovolně což jsem viděl na vlastní oči. Takže jak vidíte jsou zde značné rozdíly a možná že právě ty jsou příčinou proč tu mimozemšťané zatím veřejně a oficiálně nejsou i když jinak je můžete občas i potkat na ulici jako zdejší lidi. No uvidíme. Co o tom soudíte Vy ? smiling smiley Vašek.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 14:18
     


    Sibyl napsal(a):

    Příchod mimozemšťanů, či bohů je zcela reálný, a to již v tomto věku.Avšak to má ale jistý problém.V žádném případě se nebude jednat o mírumilovné tvory.To si prosím uvědomte a mějte napaměti.Nemyslete si, že když je cicvilizace po technické stránce velice vyspělá, tak že musí býti vyspělá i po stránce lidskosti! Krom toho je lidskost vlastní toiko nám lidem!! Tedy očekávejte přílet dyfúzně a negativně laděných neznámých bytostí, kteří co nevidět se ukáží a podmání si všechen náš svět..Nastane doba temna a cizího jha až do doby, dokud nepříjde spasitel....

    Mám napaměti, že mám očekávat přílet dyfúzně a negativně laděných bytostí z vyspělé cicvilizace. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 18:17
     

    Doporučuji doučit se český jazyk a vzít si pilulku winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 18:17
     

    Vzhledem k "nekonečnosti" vesmíru jsem ochotná připustit, že někde život je. Ale chci si to představovat tak nějak abstraktně, nikoli reálně a už vůbec si nechci připouštět, že budem žít pod jejich jhem... eye rolling smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 18:19
     

    Kdo viděl Muži v černém a byl kdy na poště, tak nepochybuje, že zmíněný film byl o mimozemšťanech dokument winking smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil zuziberka (06.10.2010 18:20)
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 18:42
     

    Vašku, tak se rozpovídej o tom, jak jsi viděl měnit podobu mimozemšťana v něco, nebo v někoho jiného winking smiley Vypadá to, že patříš mezi vyvolené, kteří je mohli spatřit. Prosím o nějaký tvůj zážitek s nimi please smiley

    PS Když jsem chtěla vymazat toho prosícího smajlíka, tak se mě pod tím tahem změnil v ufouna eye rolling smiley Zázrak! To je můj první ufounek, který na mě jukl, tak ho tam nechám winking smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 21:14
     


    VaclavStrach napsal(a):

    Milá neznámá, děkuji vám za odpověď na můj příspěvek. I já bych si s Vámi rád popovídal i když nejsem Jules Verne. Ono je toho totiž víc co vím a co by mohlo někoho zajímat. Takže pokud chcete můžete mi zavolat na číslo 720383614 a to nejlépe večer kolem osmé nebo dopoledne po půl deváté. Jinak já totiž dělám odpoledne a mobil nemám u sebe. Sejít bychom se mohli třeba tuto neděli odpoledne v Praze. To je vše mějte se hezky. smiling smiley Vašek Strach.

    tak tohle rande už asi nestihnu grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 21:23
     

    Evano, jsi neměla z Venuše spoj? grinning smiley

     
  • Autor: maxynka
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 21:33
     

    příchod mimozemšťanů je reálný, jeden už tady je. Jako předvoj grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 21:50
     


    maxynka napsal(a):

    příchod mimozemšťanů je reálný, jeden už tady je. Jako předvoj grinning smiley

    Taky jsem si všiml, toho asi měly ty nadmíru inteligentní bytosti dost, tak ho vysadily na ostrůvku zvaném Země.

     
  • Autor: maxynka
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 21:54
     

    co jim asi proved, že dostal tak krutý trest? asi neuměl básničky od Vernera grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 21:56
     

    Já bych docela obyčejně řekl, že je sral!

     
  • Autor: maxynka
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 21:57
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    ( ++++ urinující smajlíci)

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 22:05
     

    Majko, teď mi to došlo ...Venuše mi nedala echo a šla na rande s Vaškem sama grinning smiley ale aspoň je změna v duetu, Eva a Vašek už jsou dost profláknutý grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 06.10.2010 22:19
     


    Blb napsal(a):

    Já bych docela obyčejně řekl, že je sral!


    thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Je příchod mimozemšťanů reálný ?

    Datum: 07.10.2010 07:38
     

    Honzíku, Maxinko, vy jste to zase rozčísli thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.