středa 24. dubna, 04:42 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 14:45
 
Nechci nic zakřiknout, ale: sundala jsem chvojí ze záhonů, vyhrabala část trávníku, vyplela několik záhonů, vysbírala šutry z pole, kam přijde vysít nový trávník, vysela pár ,,otužilých´´ semen. winking smiley  jen rýt se ještě nedá, což mne mrzí.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 21
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.02.2024 12:26
     

    Tak to ja si zhradniceni bez klekani absolutne neumim predstavit!! grinning smiley To je prvni, co na sebe nandavam, kdyz jdu do akce - rukavice a nakoleniky, jako maji dlazdici grinning smiley Podlozku mam taky, ale pro tu se musi clovek porad ohybat, tohle mam porad pri sobe - na sobe (na suchy zip). grinning smiley A je mi uplne jedno, jak u toho vypadam, pohodli nade vse. Jo a vlastne jeste ksiltovku - nesnasim, kdyz me vlaji vlasy ve vetru. Zkratka 100% koncentrace na praci grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jarní práce - začínáme

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.02.2024 19:01
     

    Já mám takový sedátko s kolečkama. Protože mě vloni bolelo to koleno a klečet jsem nemohla. Tak jsem se odrážela. Horší to bylo do kopce. grinning smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.02.2024 19:26
     

    Já zase neudělám nic bez rukavic. Mám takovou pěnovou desku na klečení, ta je fajn. Bez rukavic nic, nic. Zásoby jsem dodělala a Ježíšek opomenul rukavice přinést. winking smiley Místo klekání čím dál více používám motyčku na dlouhé násadě, kdysi se s ní kopala řepa. Za košík hrušek a sušenky Milly, mám vyměněné pláty na všech motyčkách, to už se mnou myslím dožije. grinning smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.02.2024 21:35
     

    Já nosím šátek. Jak dojička grinning smiley. Hlavně na stříhání větví, trhání jablek, ale i kvůli větru.

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.02.2024 23:19
     

    Manco, s igelitem bych si připadala jako blázen, dyť je to zase jenom kus pěny. grinning smiley Doma jsem ho při vytírání i použila. Bez rukavic taky nedám ani ránu.Na hlavě nesnesu nic.Ani třeba kdysi v dávnověku eye rolling smiley na horách. Maximálně v třeskutých mrazech čelenku.Okopávám v předklonu a docela ráda používám takový trojzubec na malinko prodloužené rukojeti nebo opatrně rycí vidle.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 13.02.2024 11:41
     

    Moje první jarní práce bude najít vhodné místo a vykopat Čendovi hrob sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 13.02.2024 13:53
     

    sad smiley sad smiley

    kordula napsal(a):

    Moje první jarní práce bude najít vhodné místo a vykopat Čendovi hrob sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 13.02.2024 13:54
     

    Holky, vy jste mě úplně rozhodily! Já totiž určitě neklekám! Protože kolena mám vždy čistá. Tak jsem tady pořád přemýšlela, jak to teda dělám.. asi sedím na bobku? Nebo se prostě předkláním.. dneska oběhnu záhonky a vyzkouším winking smiley grinning smiley.

    Teď si to vůbec nemohu uvědomit. eye rolling smiley tongue sticking out smiley grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 13.02.2024 14:14
     



    Anavi napsal(a):

    Holky, vy jste mě úplně rozhodily! Já totiž určitě neklekám! Protože kolena mám vždy čistá. Tak jsem tady pořád přemýšlela, jak to teda dělám.. asi sedím na bobku? Nebo se prostě předkláním.. dneska oběhnu záhonky a vyzkouším winking smiley grinning smiley.

    Teď si to vůbec nemohu uvědomit. eye rolling smiley tongue sticking out smiley grinning smiley

    Ivčo, já taky většinou z bobku, a když mě bolely nohy, byla jsem schopná si k tomu pletí i sednout. Teda v případě, že bylo sucho. To bylo pro mě nejpříjemnější. grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 13.02.2024 20:36
     
    428411608_368972002566034_3741644903335636672_n.jpg
    Další fotografie:

    Anavi, taky neklekám, není to pro mě příjemná poloha. Ale od práce v předklonu mě zase bolí záda. grinning smiley

     

    Dnes jsem stříhala uschlé trvalky a trávy na skalce. Ztrácely se pod nimi sněženky a krokusy. Teď tedy budou mít dost světla a mohou vykvést.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.02.2024 14:27
     
    426721472_1362900601260340_8476901830646351372_n.jpg

    Rozvrtala jsem si záhonek , přesadila latnatku, aby hrobeček byl přesně tam , kde ho chci mít. A kocoura jsem přivezla domů ŽIVÉHO. love smiley Doktorka ho nechá ještě odoperovat ,ať víme co mu je.

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.02.2024 15:25
     

    Kordulko, jsem na to fakt zvědavá. Je to taková zvláštní věc.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.02.2024 16:19
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, jsem na to fakt zvědavá. Je to taková zvláštní věc.

    ......To by se jeden fakt posral. Prostě ho neuspi ,na to je moc čilý. Na operaci, jestli se jí dožije ,jde v pondělí a zůstane tam přes noc. To se nedoplatim. Ráno jsem mu dala Whiskas, co jsem dostala pro kocoura na zahradu. Jsem si říkala ,když má umřít, tak ať se mají . Taková poslední snídaně, to mají i před popravou.

    A kupodivu nezvracel.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (14.02.2024 17:20)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 16.02.2024 12:56
     

    Tak když se Čenda z toho nějakým zázrakem vylizal , tak místo hrobu bych tam mohla dát cibuloviny. 😉

    A ustřihnu trávy, za chvíli by lítaly po celé zahradě.

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 16.02.2024 19:49
     
    20240216_121604156_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Kordul, fakt je na tom tak dobře? To by byla výborná zpráva.

    Dneska jsem začala s čístěním záhonů. Tělo po zimě protestuje. Jaro už se začíná pomalu hlásit.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.