úterý 23. dubna, 10:24 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 14:45
 
Nechci nic zakřiknout, ale: sundala jsem chvojí ze záhonů, vyhrabala část trávníku, vyplela několik záhonů, vysbírala šutry z pole, kam přijde vysít nový trávník, vysela pár ,,otužilých´´ semen. winking smiley  jen rýt se ještě nedá, což mne mrzí.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 10.02.2024 21:41
     
    img-20240210-wa0011.jpg
    Další fotografie:

    Jinak jsem dnes venku pohrabala listí, vyčistila pár záhonů, ostříhala pár trvalek. Bylo teplo.

    Ale práce je na zahradě spousta.

    Jo a mám nové holínky s žabičkama.😁

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jarní práce - začínáme

     
     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 10.02.2024 21:51
     

    Gábi dala jsem je ven na stolek pod pergolu. Tak snad to bude ok spinning smiley sticking its tongue out

    Venku je stále teplo na tuto hodinu winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 10.02.2024 22:09
     

    Práce je na zahradě jak na kostele. Bylo hezky ale hodně mokro. To je tady co říct.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 10.02.2024 22:36
     

    Taky jsem něco nanosila na kompost, už včera. Dnes řezání a štěpkování, zamlčovala jsem malé rybízy, aby se neztratily v trávě. Kopat budu, až to oschne. Bylo hezky.

    A zapíchla jsem do země oblouk na růže a klematis. Chodíme tudy domů, tak ať se nemusíme prodírat trním.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 11.02.2024 11:01
     
    c4cb88a5-55c7-4a60-bf90-0d87862b7dbe.jpeg

    Jeste k tem rychlenym cibulovinam - dostala jsem na Vanoce krabicku s kvetinacem a cibulema tulipanu k narychleni. Sazela jsem 1.1. a byly to teda tak otresne cibule, ze jsem jim nedavala zadnou sanci (v zahrade bych je nejspis vyhodila) - malicke, vysusene a jeste k tomu s flekama, asi nejakou chorobou. Nakonec z nich vyrostly tak prekrasne tulipany love smiley , ze se je budu snazit uchovat do zahrady grinning smiley Na obrazku byl obyc svetle ruzovy, ve skutecnosti je tmavsi a jakoby lehce do papouskova, neni hladky...

     

    Kvetinac je bilo modry s holandskym motivem, keramika, z Tesca.

    Asi tri tydny po zasazeni byl v chladu, pak uz obyvak na okne. Kvetou uz druhy tyden thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 11.02.2024 15:35
     
    20240211_142340888_ios.jpg

    Dnes je po práci. Drobně cedí, namočeno. Tak jsem aspoň připravila pracovní pomůcky. Gabca má krásný holínky s žabkami, tady nechal Ježíšek pěnové klekátko s rukavicemi.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 11.02.2024 15:44
     

    Dámy, krásné. thumbs down smiling smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 11.02.2024 22:49
     

    Regino, od pondělí otevírá Parkon, mrkni na stránky, lákadla. winking smiley třeba víš....

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.02.2024 00:01
     

    Já dnes nic. Jen jsem posypala trochu cereritem pod šeříkem a nasypala zrní ptáčkům. Celý den krápalo.

    Holinky s žabičkama epesní a klekátko taky. love smiley

     

    Já poslední tulipány sázela asi před 2 týdny a už lezou špičky.

     

    Betas, tulipány fakt krásné:

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.02.2024 09:33
     

    Klekátko děkuje za pochvalu. Je skutečně i dobře udělaný, pevná pěna. Má to jeden problém eye rolling smiley, vložit ho do zablácenýho záhonu mi přijde škoda. Obávám se, že to dopadne tak, jak dárce předvídal, že mi to bude líto začít devastovat a skončí to jako dekorace.Což mi bylo sděleno, že Ježíšek doufá, že to tak neskončí. grinning smiley

    Aleno, nevěděla jsem. Zatím mě jen tak v hlavě šimralo v jakém stavu jsou macešky v zahradnictví v Oseku. Podle fotek, také je tam berou, už asi mají. Takže se konečně kolegyně dočká návštěvy na kafe. Bydlí v Oseku a už jí to slibuju dlouho.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.02.2024 10:30
     

    Holky, vy parádnice, pěkně budete zahajovat sezonu grinning smiley. Já abych nebyla pozadu jsem si při jedné objednávce vybrala aspoň barevné rukavice. Včera na zahradě jen bahno, drobně pršelo,vůbec se nedá nic dělat. Já si ještě počkám.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.02.2024 10:34
     

    dědek mi před garáží rozjedil skutrem cestu - no děs . jsem zvědava , kdo to srovná .. sad smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.02.2024 10:49
     

    krásné doplňky- fakt na dekoraci winking smileyjá bych toho byla ušetřena- nekleknu..

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.02.2024 11:00
     

    Regino, a co to dát do igelitového pytle. Až nebude svítit novotou, už ti to nepřijde. Nebo až bude sucho.

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 12.02.2024 11:00
     

    Kaaj, já taky u zahradničení moc neklekám. Když je třeba, máme s dědkem takovou stoličku. Ta se obrátí, klekne se a zároven máš madlo, které pomůže vstávat.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.