sobota 20. dubna, 13:28 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 14:45
 
Nechci nic zakřiknout, ale: sundala jsem chvojí ze záhonů, vyhrabala část trávníku, vyplela několik záhonů, vysbírala šutry z pole, kam přijde vysít nový trávník, vysela pár ,,otužilých´´ semen. winking smiley  jen rýt se ještě nedá, což mne mrzí.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 13:33
     

    Bosk, skoro všechna slova jsou tak nějak málo na to, jak by ti člověk chtěl zmírnit co tě potkalo. sad smiley To umí jen a jen čas. Drž se!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jarní práce - začínáme

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 13:37
     
    img_20240408_122829.jpg

    Posekáno

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 14:07
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Bosk, skoro všechna slova jsou tak nějak málo na to, jak by ti člověk chtěl zmírnit co tě potkalo. sad smiley To umí jen a jen čas. Drž se!

    Díky,snažím se,ale mos mi to nejde.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 14:31
     



    bosk napsal(a):



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Bosk, skoro všechna slova jsou tak nějak málo na to, jak by ti člověk chtěl zmírnit co tě potkalo. sad smiley To umí jen a jen čas. Drž se!

    Díky,snažím se,ale mos mi to nejde.

    Bosk ,to je mě moc líto.

    Na zeleninu se vykašly a pokud to jen zrošku jde, udělej si radost z kytiček love smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 14:35
     



    kordula napsal(a):



    bosk napsal(a):



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Bosk, skoro všechna slova jsou tak nějak málo na to, jak by ti člověk chtěl zmírnit co tě potkalo. sad smiley To umí jen a jen čas. Drž se!

    Díky,snažím se,ale mos mi to nejde.

    Bosk ,to je mě moc líto.

    Na zeleninu se vykašly a pokud to jen zrošku jde, udělej si radost z kytiček love smiley

    Díky,kytky mít budu.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 15:43
     

    Bosk, to je mi líto. sad smiley, ale s tou zeleninou je to pravda. Dělej si jen radost. flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 18:11
     

    Bosk v únoru to byl rok, co jsem taky vdova. Sice na zahradě jsme dělali vše spolu, tak si hodně umím poradit a dělám sama, ale ta mužská ruka prostě chybí sad smiley. Holka drž se

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 18:29
     
    20240408_181448.jpg

    Ahoj holky. Tak jsem nakonec v pátek nasadila do skleníku rajčata a papriky a zamulčovala posekanou trávou a jak je krásně teplo daří se jim moc dobře.

    Dnes došlo na ty fuksinky a při vydávání jsem zjistila že asi jedna nepřežila- zrovna bílá Polar sad smiley . Slíbila jsem foto-ale zapomněla jsem, tak jen takto z obýváku. Kdyby měl být mráz tak to takto mohu prikrýt-jinak jsou samozřejmě roztažené podél sousedovi baráku.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 18:54
     



    iriska napsal(a):

    Bosk v únoru to byl rok, co jsem taky vdova. Sice na zahradě jsme dělali vše spolu, tak si hodně umím poradit a dělám sama, ale ta mužská ruka prostě chybí sad smiley. Holka drž se

    Irisko,to je mi líto,jsme na tom stejně,já taky v únoru a ještě k tomu na dceřiny narozeniny.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 20:30
     

    Bosk, Irisko ... jak psala Regina, nejsou slova, která by zmírnila žal a ztrátu blízkého člověka. Čas tak nějak trochu zahojí ránu. Přeju hodně sil.

    Ale jste nesmírně šikovné, že zvládáte love smiley thumbs down flower smiley. Za mne, na zeleninu se nevykašlete, pokud vám dělá radost, že se něco urodí.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 09.04.2024 07:37
     

    holky zlaté-nemáte to lehké. .držte se love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 09.04.2024 12:55
     


    Tak to je mi Tě moc líto.. drž se... a přijď se vždycky vypovídat, když bude nejsmutněji. flower smiley coffe smiley

    bosk napsal(a):



    babkaela napsal(a):

    Mančo, nepodařilo se mi letos ještě nic. Na podzim zorané 2 velké záhony, jeden porytý - momentálně vypadají jako louka. Ze skleníku se mi dnes podařilo vytahat uschlé papriky a okurky a rajčata (konečně), jindy už mám nahnojeno, poryto, zaseto. Jsi šikovná thumbs down .

    Lada se snad ozve, že už má berný salát a kedlubny a květák .... no taky pan Bosk určitě nezahálí.

    Eli,teď tě zklamu.Manžel mi 5.2.náhle zemřel.Plácám se v tom sama,neumím ze zeleniny skoro nic.Zasela jsem si sice pár rajčat a dvě semínka okurek,ale skleník je prázdný a asi i zůstane.Zasela jsem kousek mrkve a petržele,hrášek a zasadila cibuli.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 09.04.2024 12:56
     

    sad smiley sad smiley sad smiley

    Irisko, to je mi líto.. já Ti to tak moc přála, že jsi šťastná.

    Holky, je mi za vás smutno. sad smiley

    iriska napsal(a):

    Bosk v únoru to byl rok, co jsem taky vdova. Sice na zahradě jsme dělali vše spolu, tak si hodně umím poradit a dělám sama, ale ta mužská ruka prostě chybí sad smiley. Holka drž se

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 09.04.2024 20:49
     
    cdae41e8-0b24-4947-b2b8-e53dcbe2dbd1.jpg

    Děvčata, není ten život spravedlivý. Držte se. love smiley

    Třeba vám práce na zahrádce dá na chvilku zapomenout. flower smiley flower smiley flower smiley

     

    Mně dneska chlap konečně sundal po x urgencích starý plot, kterým byla ohraničená užitková zahrádka. Tak jsem dnes odstraňovala drny a plevel, sekala jsem, uklízela pod pergolou. Bylo moc hezky na práci. Ani vedro, ani zima.

    Teda ne že bych se nezpotila. Vzala jsem si starou sukýnku a byla jsem se sekačkou chvíli i za dámu. Přišla jsem totiž od kadeřnice. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 11.04.2024 08:38
     

    Seš teda dobrá - elegance i na zahradě. thumbs down thumbs down thumbs down

    To já se děsím-vzhledem k těm "modelům"-že půjde někdo známý kolem nebo přijede nečekaně někdo za L na kafe eye rolling smiley winking smiley (já neohlášené návštěvy nemám, neznám, nepraktikuji, ale u nich je to takový průchoďák pořád a miluju, když vypadám jak když jsem prolítla roštím a přijede kamarád na kafe se slovy "jedu kolem"... bych se zahrabala sto metrů pod zem).

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.