sobota 20. dubna, 05:27 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 14:45
 
Nechci nic zakřiknout, ale: sundala jsem chvojí ze záhonů, vyhrabala část trávníku, vyplela několik záhonů, vysbírala šutry z pole, kam přijde vysít nový trávník, vysela pár ,,otužilých´´ semen. winking smiley  jen rýt se ještě nedá, což mne mrzí.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 05.04.2024 19:15
     

    Ty jo Kordulko tak to jich máš poněkud více. Já našla perfektní místo u sousedovi zdi moc se jim tam daří. Jen je poněkud plno. V neděli nebo v pondělí je vyndáme. Pak hodím foto.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jarní práce - začínáme

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 06.04.2024 09:49
     



    Zamina napsal(a):

    Ty jo Kordulko tak to jich máš poněkud více. Já našla perfektní místo u sousedovi zdi moc se jim tam daří. Jen je poněkud plno. V neděli nebo v pondělí je vyndáme. Pak hodím foto.

    To nejsou všechny, asi 20 je už v chatě

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 06.04.2024 19:07
     
    img_20240406_175008.jpg
    Další fotografie:

    Plácla jsem se přes kapsu a koupila 4x ostřici " Prairie Fire" a 2x Miskantus " Little Zebra" a spoustu rozchodniků. 10 latnatek ,1 dubolistá a dvě velkolisté. A spoustu kamenů.

    Zítra vykopu levanduli a dám místo ní jednu hortenzii , nějak ji tam nemůžu napasovat.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (06.04.2024 19:52)
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 06.04.2024 19:58
     

    Kordul,ty ses rozjela,ale určitě to budeš mít hezký.

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 06.04.2024 20:40
     

    Kordulko, tys to teda rozjela. thumbs down Tak ať to roste.

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 06.04.2024 20:48
     

    Kordulko, myslím, žes neudělala dobře s tím Miscantusem ten ce kolem sebe prostor. je doporučovaný do parků a velkých zahrad. Měla jsem dva mám místa plno , ale Miscantusy cíleně ničím byly šíleně veliké i tyhle Little zebra, počítej s tím, že ti vše okolo umučí.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 07.04.2024 08:53
     

    To nevadí, ona Kordulka ráda přesazuje a posunuje...

    Já se těším na ty hortenzie, až to udělá výšku, to bude jako v botanické flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 07.04.2024 09:38
     
    r.jpg



    jaja99 napsal(a):

    Kordulko, myslím, žes neudělala dobře s tím Miscantusem ten ce kolem sebe prostor. je doporučovaný do parků a velkých zahrad. Měla jsem dva mám místa plno , ale Miscantusy cíleně ničím byly šíleně veliké i tyhle Little zebra, počítej s tím, že ti vše okolo umučí.

    Jájo, máš pravdu, už mu hledám jiné místečko, má být sice do 1 m , ale přece jenom., koupím si tam kavil, nebo něco jiného. Kavil by se mě tam hodil, i když já těm travám moc nefandám. Ale ta ostřice / 40-60 cm / bude snad parádní.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 07.04.2024 11:44
     

    V pátek jsem sekala zahradu, včera celý den na zahradě všechno možné, plus jsem byla k ruce synovi, dělal základ pro novou kůlnu a dřevník. Jsem ráda, že jsem ráno vůbec vstala winking smiley bolí mě všechno.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 07.04.2024 13:27
     

    To znám, proto dělám vše s přestávkami, práce neuteče grinning smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 07.04.2024 16:42
     

    Irisko, když jsem sama, tak to dělám taky, ale syn jezdí jen na víkend, tak jsem musela. Byla jsem ráda, že se s tím pohnulo winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 07.04.2024 18:08
     

    Tak to jo, to je pak člověk rád, že má pomocníka winking smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 10:13
     

    Podařilo se mi dát na záhon cibuli, hrášek, mrkev a červenou řepu. Tři pidizáhonky. A do pařeniště nasít rukou, salát. Škoda, že Lada nedává fotky, jak sklízí saláty, rostou kedlubny... grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 10:23
     

    Mančo, nepodařilo se mi letos ještě nic. Na podzim zorané 2 velké záhony, jeden porytý - momentálně vypadají jako louka. Ze skleníku se mi dnes podařilo vytahat uschlé papriky a okurky a rajčata (konečně), jindy už mám nahnojeno, poryto, zaseto. Jsi šikovná thumbs down .

    Lada se snad ozve, že už má berný salát a kedlubny a květák .... no taky pan Bosk určitě nezahálí.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 08.04.2024 11:43
     



    babkaela napsal(a):

    Mančo, nepodařilo se mi letos ještě nic. Na podzim zorané 2 velké záhony, jeden porytý - momentálně vypadají jako louka. Ze skleníku se mi dnes podařilo vytahat uschlé papriky a okurky a rajčata (konečně), jindy už mám nahnojeno, poryto, zaseto. Jsi šikovná thumbs down .

    Lada se snad ozve, že už má berný salát a kedlubny a květák .... no taky pan Bosk určitě nezahálí.

    Eli,teď tě zklamu.Manžel mi 5.2.náhle zemřel.Plácám se v tom sama,neumím ze zeleniny skoro nic.Zasela jsem si sice pár rajčat a dvě semínka okurek,ale skleník je prázdný a asi i zůstane.Zasela jsem kousek mrkve a petržele,hrášek a zasadila cibuli.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.