úterý 23. dubna, 08:02 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 14:45
 
Nechci nic zakřiknout, ale: sundala jsem chvojí ze záhonů, vyhrabala část trávníku, vyplela několik záhonů, vysbírala šutry z pole, kam přijde vysít nový trávník, vysela pár ,,otužilých´´ semen. winking smiley  jen rýt se ještě nedá, což mne mrzí.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 10:22
     

    Holky a TAKU winking smiley ,zemřel mi šéf, takže v práci na mašli... jednak nálada-psycho a k tomu práce nad hlavu. Do toho děti sice dospělé, ale zase v "rozšířené" sestavě, + dvě love smiley flower smiley, no a já se tak ráda o všechny starám, navařím, napeču, popovídáme s nimi, hrajeme hry, že prostě zahrada se odsunula zcela do pozadí. confused smiley sad smiley Beru to tak, že si musím užívat toho času s dětmi, co to jde... jsou jednou nohou na odchodu z domova, tak aby člověk potom nelitoval promarněných chvil...

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (14.03.2024 10:24)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jarní práce - začínáme

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 11:28
     

    Jo Anavi, užívej si. Nemyslela jsem si, že mi někdy bude chybět od vnoučat jejich hláška, kdykoliv mě viděli tak -Babííí, můžu u tebe spát? Nikdy jsem se nedověděla, co je u mě na spaní tak super confused smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 14:34
     

    přesně.. kluci: Můžeme u babičky spát?
    Dnes jim je 18 a 20 a tohle přání fakt nemají... ale třeba dneska tam jeli aspoň "na pokec", mají prázdniny. Takže k jedné babi na oběd a ke druhé aspoň popovídat si. Jsou na tohle opravdu hodní. love smiley

    Myslím, že je na tom super ta pozornost.. aspoň naši všeho vždycky nechali a jen naslouchali, hráli s nimi Člověče, nezlob se nebo karty a kluci věděli, že jsou tam v tu chvíli jen pro ně... rodiče občas mají tendenci říct, že nemají zrovna čas, to u babičky s dědou nehrozilo. flower smiley

    Pinka napsal(a):

    Jo Anavi, užívej si. Nemyslela jsem si, že mi někdy bude chybět od vnoučat jejich hláška, kdykoliv mě viděli tak -Babííí, můžu u tebe spát? Nikdy jsem se nedověděla, co je u mě na spaní tak super confused smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (14.03.2024 14:52)
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 15:00
     



    Anavi napsal(a):

    přesně.. kluci: Můžeme u babičky spát?
    Dnes jim je 18 a 20 a tohle přání fakt nemají... ale třeba dneska tam jeli aspoň "na pokec", mají prázdniny. Takže k jedné babi na oběd a ke druhé aspoň popovídat si. Jsou na tohle opravdu hodní. love smiley

    Geny a výchova ........... a je to winking smiley . A taky kdyby je babička prudila, tak se k ní nepohrnou.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 15:22
     

    no jo- u nás zase na jídlo .. včera byla panenka , brambor a salát - tak Marek si přidal ..až dědek kroutil hlavou . kde to ten kluk dává ???, máme radost , mls smiley .když jim chutná .. .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 15:25
     

    ano, NORMÁLNÍ babičky to tak mají... love smiley flower smiley thumbs down

    kaaj napsal(a):

    no jo- u nás zase na jídlo .. včera byla panenka , brambor a salát - tak Marek si přidal ..až dědek kroutil hlavou . kde to ten kluk dává ???, máme radost , mls smiley .když jim chutná .. .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 15:27
     

    člověče, ex tchyně je prudila děsně.. ale zjistila, že si to mohla dovolit, když byli malí, ale teď k ní dobrovolně nepůjdou, když jsou dospělí... a začala se chovat normálně!!! Sami kluci jsou za to rádi, a bývalého sestra taky.. říkala, že se konečně její matka chová jako normální babička. flower smiley Možná jí došlo i to, že naše mamka už tolik nemůže, takže klukům nabízí obědy a tak... thumbs down

    tak63 napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    přesně.. kluci: Můžeme u babičky spát?
    Dnes jim je 18 a 20 a tohle přání fakt nemají... ale třeba dneska tam jeli aspoň "na pokec", mají prázdniny. Takže k jedné babi na oběd a ke druhé aspoň popovídat si. Jsou na tohle opravdu hodní. love smiley

    Geny a výchova ........... a je to winking smiley . A taky kdyby je babička prudila, tak se k ní nepohrnou.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 20:33
     

    Tak jsem si dneska na zahradě mákla. Vyplela jsem maliny, kopřivy všude, pohnojila ovocný keře, borůvky, čemeřice. Nasadila 4 nový kousky čemeřic z květináčů. Něco přesadila, ostříhala, vyplela, vyhrabala. No byla jsem tam 3,5 h a nějak mě to zmohlo. Prd už vydržím. 😁

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 21:15
     

    Gábi nepotěšim, bude hůř winking smiley . Ale práce neuteče, dělám vše s přestávkami na kávu atd....

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 21:22
     

    Já byla dnes v zahradě asi 3x po půl hodině - mezi tím spousta jiného, kde důležitější bylo být. Nějak to vše jde čím dál tím pomaleji.

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 14.03.2024 21:56
     

    Já říkám, že pracuju pečlivěji. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 15.03.2024 17:54
     
    img_20240315_122257.jpg
    Další fotografie:

    Místo abych dělala co je opravdu důležité , jsem trochu rozšířila záhon a pokračovat budu někdy příště eye rolling smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 15.03.2024 18:44
     

    Ali, my tě asi budeme přezdívat rozšiřovačka. grinning smiley thumbs down

    Tak často jako ty, tuhle činnost tady nikdy nedělá. A když, tak jen o pár cm. grinning smiley

    Já se dnes dala do stříhání růží. No teda, nejsou pěkný. confused smiley Tahle činnost mě každoročně velmi nebaví.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 15.03.2024 18:53
     



    gabca napsal(a):

    Ali, my tě asi budeme přezdívat rozšiřovačka. grinning smiley thumbs down

    Tak často jako ty, tuhle činnost tady nikdy nedělá. A když, tak jen o pár cm. grinning smiley

    Já se dnes dala do stříhání růží. No teda, nejsou pěkný. confused smiley Tahle činnost mě každoročně velmi nebaví.

    Já jsem tam toho nacpala moc a tak nějak se mě nelíbil ten tvar, nemám to hotové, ale ,až to bude, budu spokojená, potom mě tam můžou zahrabat grinning smiley.

    Vytahala jsem pár fuchsií , letos už naposledy

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 15.03.2024 19:00
     

    No jo, na kytky v garáži taky budu muset vlítnout. Člověk neví na jaře, co dřív. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.