čtvrtek 25. dubna, 12:27 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 14:45
 
Nechci nic zakřiknout, ale: sundala jsem chvojí ze záhonů, vyhrabala část trávníku, vyplela několik záhonů, vysbírala šutry z pole, kam přijde vysít nový trávník, vysela pár ,,otužilých´´ semen. winking smiley  jen rýt se ještě nedá, což mne mrzí.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 16.02.2024 20:03
     

    Jj, taky jsem začala s čištěním. Všude je plno listí, které nestihlo do zimy opadat. Pod těma kupama už jsem objevila spoustu rašících cibulovin. thumbs down

    Kordul, dobrá zpráva, snad to bude i tak pokračovat... thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jarní práce - začínáme

     
     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 16.02.2024 20:46
     

    Regi, uz i kosatecek? thumbs down flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 16.02.2024 22:07
     
    received_343870308618894.jpeg
    Další fotografie:

    S tím kocourem je to fakt divný. Víc jak měsic zvracel, třeba 14x, dieta , léky, nic nezabíralo. A najednou ,jak mávnutí kouzelným proutkem, dobrý. Děda říká ,že je smutný. V pondělí by měl jít na operaci, no tak to nepůjde. Uvidíme jak se to vyvrbí.

    Tak alespoň " to " místečko, borovice je pokácená.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 16.02.2024 22:23
     
    01.jpg



    gabca napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    Holky, vy jste mě úplně rozhodily! Já totiž určitě neklekám! Protože kolena mám vždy čistá. Tak jsem tady pořád přemýšlela, jak to teda dělám.. asi sedím na bobku? Nebo se prostě předkláním.. dneska oběhnu záhonky a vyzkouším winking smiley grinning smiley.

    Teď si to vůbec nemohu uvědomit. eye rolling smiley tongue sticking out smiley grinning smiley

    Ivčo, já taky většinou z bobku, a když mě bolely nohy, byla jsem schopná si k tomu pletí i sednout. Teda v případě, že bylo sucho. To bylo pro mě nejpříjemnější. grinning smiley

    Tak děvčata, zaujaly mě vaše polohy ... při práci na zahradě. Já klekám na klekátko pod které si dám je-li mokro karton, nebo hodně roztáhnu nohy winking smiley a pracuji v předklonu.

    Dnes krásné počasí, tak jsem vyrobil nové schody do lesa u nového plotu a hrabal a hrabal a hrabal a pak nahrabané vozil do lesa. Bylo toho 26 koleček → jehličí a větve z modřínů (vracím do lesa) a to z 3000 m2. eye rolling smiley Trochu mě bolí ramena ...

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 16.02.2024 22:28
     

    Taku, to je tedy porce. Ale zase je to krásný pozemek se soukromím. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 17.02.2024 10:14
     

    TAKu, co mě uniklo ? Co to je za pozemek....

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 17.02.2024 13:10
     

    Kordulko, pozemek od rodičů (*83) manželky v Pyšelích. Mají tam malou chatu a dcera si tam postavila, ale nestíhají nic dělat venku, protože ... nevim eye rolling smiley a tchýča s tchánem už to nezvládnou což je vzhledem k věku normální, ale jezdí tam a užívají si klidu a přírody.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 17.02.2024 13:35
     

    Taku, paráda. 💪

    Bez brýlí na to koukám a vypadá to skoro jako čekání na manželku na Valentýna se srdcem v ruce .😁

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 17.02.2024 19:40
     
    img-20240216-wa0003.jpg



    gabca napsal(a):

    Taku, paráda. 💪

    Bez brýlí na to koukám a vypadá to skoro jako čekání na manželku na Valentýna se srdcem v ruce .😁

    Kdo čeká, TAK ten se dočká love smiley.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 17.02.2024 19:42
     

    grinning smiley Tak máte co dělat thumbs down

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 17.02.2024 21:03
     

    Já teda koukám na ten obrkeř. Rododendron? Ten svítící plot si úplně říká o nějakou předsadbu... Když už máte hotovo

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 17.02.2024 21:11
     

    Bylo mokro, trochu déšť, mlha. Prořezávala jsem starou jabloň a když se vybila baterka, tak ještě přerývala kompost. Hotové není nic, ale udělalo se. A mám nový kompost - pod ořechem, nechtělo se mi ten materiál převážet, tak jsem tam ještě přidala. A teď přemýšlím, co tam sadit. Manžel hlasoval pro brambory, já meloun a dýně. Asi dám rozhodnout dětem grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 17.02.2024 22:38
     

    V noci pršelo , tak šly keře a kytky pěkně přesadit. Zítra se nehnu 🤪

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 17.02.2024 22:40
     



    Manca napsal(a):

    Já teda koukám na ten obrkeř. Rododendron? Ten svítící plot si úplně říká o nějakou předsadbu... Když už máte hotovo

    Obrkeř je opravdu asi stoletý ronďák a plot je týden nový. Pozemek patří dceři a my ho udržujeme, protože ...........

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 18.02.2024 00:05
     



    tak63 napsal(a):



    gabca napsal(a):

    Taku, paráda. 💪

    Bez brýlí na to koukám a vypadá to skoro jako čekání na manželku na Valentýna se srdcem v ruce .😁

    Kdo čeká, TAK ten se dočká love smiley.

    TAK to je vtipná fotky, to Gabča určitě nečekala grinning smiley. A pozemek krásný.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.