čtvrtek 19. května, 19:54 Svátek má Ivo
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 14:45

Nechci nic zakřiknout, ale: sundala jsem chvojí ze záhonů, vyhrabala část trávníku, vyplela několik záhonů, vysbírala šutry z pole, kam přijde vysít nový trávník, vysela pár ,,otužilých´´ semen. winking smiley  jen rýt se ještě nedá, což mne mrzí.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: alenak

Re: Jarní práce - začínáme

Datum: 03.04.2021 00:01

Napadlo mě, že bude velká a kam ji strčím. grinning smiley Když oni fotky, co dávají, trochu klamou, skleník vůbec , reál je odlišný, lepší vidět, ne vždy to jde. Teď co jsem brala z SK, tak se taky trochu lišily s fotkou na webu, ale byly pěkné, prokořeněné.

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 03.04.2021 09:04

Bude velká. V původním květníku byla narvaná, nijak moc nahnojená, žádné kuličky Osmocote nebo něčeho podobnýho a takhle tam vyrostla. Můžeš promýšlet políčko, když člověk najde místo, pak se to už krásně skládá grinning smiley a přikupuje. A dneska to vypadá na hnusné počasí, měla jsem nos, když jsem se na čemeřice vrhla.

• Autor: Anavi

Datum: 06.04.2021 09:15

Kiko, stříkáš něcím?

Kika napsal(a):

Betas grinning smiley, to bych nedala.

Ja dnes ostrihala vsechny ruze. Ale postizene korovou spalou jsou letos masivne. angry smiley

• Autor: Anavi

Datum: 06.04.2021 09:17

Já už jsem zjistila, že co si z tohoto sortimentu nekoupím, to nemám grinning smiley.

kordula napsal(a):

......Dávala jsem dohromady stůl, ale šroubečky jsem prostě neutáhla. Potřebuju aku šroubovák, ale nikdo na to neslyší.

• Autor: Kika
    Status:

Datum: 11.04.2021 00:03

Anavi, ne, vetsinou nestrikam.

Dnes jsem dostrihala ruze v Pze a myslim, ze to je vzate nejvic, co pamatuju, hodne k zemi nebo male spalicky. Doufam, ze vyrasi nove, cerstve vyhony.

Datum: 11.04.2021 07:41

Včera jsem tady dostříhavala růže. Po zimě to tak špatně nevypadalo. Ale jen nevypadalo. A je zajímavý, že jsou zničený spíš podle umíštění než podle sorty. Dost jich šlo taky k zemi. Na chalupě uvidím.

• Autor: gabca

Datum: 11.04.2021 10:01

Letos jsem si všimla, že i vřesovce jsou liznutý pruhem. Prostě jak kdyby je někdo vzal vprostřed sekačkou. A nejsem jediná.

S růžema je to u mě hodně špatný. Nevím zda to dá Biedermeier, J.W. Goethe a Schloss Eutin. Ty jsou černé až k zemi. Ostatní vypadají taky bídně a některých se mráz snad ani nedotkl. Špatný rok. thumbs up

• Autor: Manca
    Status:

Datum: 11.04.2021 12:20

Černé větve jsem neměla, ale po ustřihnutí vnitřek hnědý. Občas taky těsně nad zemí prasklina u nových prutů. Asi jak už se tlačila míza a mrzlo. Celkově mladé pruty horší než staré. Ještě nemám všechno, zatím jsem větší nechala jen Darcey Bussel a Wollerton old Hall, jsou u sebe a z jihu stíněné. Přitom ale narašené byly hodně.

• Autor: Betas
    Status:

Datum: 11.04.2021 17:55

432e81d3-4165-4606-b0ca-961f47729a84.jpeg

Tak ja jen hlasim, ze minule odhrabovani snehu pod terasou se vyplatilo, je to jediny odtaty zahonek na zahrade! thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: kaaj

Datum: 11.04.2021 18:46

dscn8382.jpg
    Další fotografie:

přijeli rafani přítel od dcery a druhý od vnučky . taky 10 letý vnuk a dcera. prostě komando a stříhali jabloně - ty nebyly stříhané 3 roky a dědek tvrdí , že žádný strom neroste do nebe. dříve jsem to dělala většinou já .. ovšem konec- minule zaplnili tři koše ostříhanýma klackama . mysleli , že vyvezou kontejner -- houby. ještě tam kdosi narval tolik , že nejde na půl metru zavřít . vítr jak blázen . jsem si sedla ke krbu a zapálila pomocí březové kůry to , co tam bylo od podzimu . potom jsem přikládala i ty syrové klacky. kupodivu to hořelo . takže jsem ty koše vyprázdnila..

jenže jsem se nějak zamotala a spadla jsem . nic se mi nestalo , ale nemohla jsem se vyhrabat . musela mně dcera zdvíhat . no už to lepší nebude. dědek samo řval , tak jsem musela domů .. něco ještě podělali , pak grilovali . ve tři odjeli .

no a je asi po počasí .- nad lesem je černo . eye popping smiley

• Autor: kordula

Datum: 11.04.2021 20:31

Kájo, Kájo.... hlavně ,že to dobře dopadlo.

Já jsem dneska našmajdsla 3 km , ale nic kloudného jsem neudělala. Hortenzie mám ještě tak nějak přikryté. Ostříhala jsem růže a zjistila , že neznámé větvičky pod PETkami jsou zelené.ve fuchsiích jsem našla lalokáče. To na jedno odpoledne stačí.

• Autor: babkaela

Datum: 11.04.2021 21:05

Kájo, ještěže se ti nic nestalo love smiley flower smiley .

Holky, vy jste všechny tak nesmírně pracovitý eye popping smiley .

Já včera a dnes jsem se konečně vyhrabala ke stříhání růží, naštěstí jich moc nemáme. Ale jak píše Regina, před nedávnem vypadaly velice slušně, ale asi ty větší teploty a teď pár dnů v noci i - 7, dostaly zabrat. Dost větví zelených, ale úplně scvrklých, suchých. Ostříhala jsem i dva ořechoplodce, docela velké, hortenzie, obrala kapradiny... ruka je po loket oteklá jak papuč, bolí až k lopatce ... měla jsem co dělat abych večer umyla nádobí, do prkna, už mne to nebaví.

Datum: 11.04.2021 22:19

Kaaj, opatrně. Nebo nebudeš moct dohlížet na průběh prací. Taky jsem dneska pálila. Kvůli opečeným buřtíkům. mls smiley I psi se radostí tetelili, když viděli kouřící pokus o ohýnek. Některé větve jsem neměl úplně suché.

Eli a ty tu ruku taky trochu šetři. Nebo budeš mít zase konečnou.

• Autor: kaaj

Datum: 12.04.2021 08:22

no jo --do rána se mi ten pád rozležel .. bolí ně všechno - ale zlomené nic , jen jsem čvachla na zadek .

Elo , pozor -napsal Lukáš , že ho po stříhání úplně brní ruce!!! u něho je to ale 500 růží . já ostříháno nemám - nedá se nic dělat . st dcera je v karanténě- zeťák byl pozitívní . takže ta nepomůže . loni stříhali oni . sad smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Brigády Jak jste objevili Week?  

Když už jsme to na chatu nakousli/y, tak jak jste si přivydělávali/y jako studenti? Já v nemocnici na oddělení u nedonošených dětí (drsné zážitky), v

Autor: Mona - 19.12.2006 12:18
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 23

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Adresář: http://www.maxinzert.cz http://www.skoleni-kurzy.eu http://www.magmacold.eu/chla..

MAXINZERT - inzertní portál - inzerce zdarma MAXinzert - inzerce zdarma, inzertní portál pro soukromou a firemní inzerci. Možnost poslat SMS zda

Autor: netia - 28.07.2008 17:28
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Na webu najdete seznam kurzů a školících firem. Obsahuje rekvalifikační kurzy a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku a

Autor: radekm - 10.09.2008 12:28
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Mám cukrárnu a chtěla bych koupit novou větší chladící vitrínu na dorty a zákusky. Mátě někdo zkušenost se značkou Magma, která nabízí chladící vitrín

Autor: farmy.ppc - 11.02.2015 11:40
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.