pondělí 10. prosince, 01:04 Svátek má Julie
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 14:45

Nechci nic zakřiknout, ale: sundala jsem chvojí ze záhonů, vyhrabala část trávníku, vyplela několik záhonů, vysbírala šutry z pole, kam přijde vysít nový trávník, vysela pár ,,otužilých´´ semen. winking smiley  jen rýt se ještě nedá, což mne mrzí.

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 72
  • Autor: Vladka

Re: Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 15:05

Mono neblbni, člověk má potom výčitky svědomí

• Autor: Reklama

• Autor: Mona

Datum: 13.02.2007 15:51

Vladko...vy už ty zahrady máte tak nějak udělaný a už jen udržujete. Ale já ten hektar zbrusu nově tvořím a té práce je tak moc, že nejsou vidět výsledky. Takže začínám takhle brzo, abych měla nějaký náskok.grinning smiley

• Autor: Kveta

Datum: 15.02.2007 23:56

A taky máme letos jaro o dva měsíce dřív. Hurá ! Jen kdyby tolik nepršelo. Bahno od listopadu mne drtí.

Datum: 16.02.2007 07:22

Teď bude prý slunečný víkend...tak hrrr na ně (zahrádky)grinning smiley

• Autor: Missi

Datum: 16.02.2007 07:44

Tak zatím jsem sundala ze záhonů chvojí, pro jistotu jsem ho ale nechala ležet vedle. Při mém "štěstí", kdybych ho vyhodila, tak začnou holomrazywinking smiley .

Jinak se nedá nic dělat, všade je bahno.

Datum: 17.02.2007 12:01

Clematis už jsem ostříhala...a jak je to třeba s kumulí (Květo??)?winking smiley  Kdy a jak?

Datum: 17.02.2007 12:12

Chichi, už jsem se chtěla ptát, co dělají ty ode mne... Mono, komule se má stříhat teď. Já jí stříhávám později ( kvůli psovi, trčí klacky = neběhá mi přes ni ) a hlavně vidím, kt. pupeny jsou živé.

Pokud se ti chce, můžeš ji "předstřihnout" - tzn. Zakrátit každou větev na 30 - 50 cm od země. ( nevím, jak narostly ).

Komule roste tak, že z každého pupenu vyroste větev ( ta se ještě rozdělí ) a na konci vykvete.

Přihnojila bych. NPK.- stačí tak  do  3 týdnů. Ono je letos blébé radit, když nikdo neví, jak bude...

Datum: 17.02.2007 12:16

Květo...díky. Mně je totiž divné, že neshodily listy. Letošní zima je fakt divná. Některé listy tedy vypadají, že schnou, kroutí se a nejspíš opadají, ale asi to tedy urychlím tím střihnutím.winking smiley

jinak díky, rostou krásně. Vyfotím, ukážu.grinning smiley

Datum: 17.02.2007 12:29

Budu ráda..

Ty mé mají zelené listy do výšky sněhu ( 20 cm ) od země, výš asi budou namrzlé ( ty loňské lístky ).

Datum: 17.02.2007 14:25

Holky,nakazily jste mně. Mono, dneska jsem vyrazila s motykou vydolovat ti ten jasmín a kerii a rozdělila jsem i rozrostlý šalvěj. Mám šedozelený a panašovaný, kdyby někdo chtěl

Datum: 17.02.2007 15:01

Vladko...díky.winking smiley

Tak jsem ostříhala a vyplela kumule a ještě vyplela záhon s jehličnany. půda se dost lepí, rýt se ještě moc nedá. Musím ještě vyplejt mezi stromky.

Datum: 17.02.2007 15:38

Hrabala jsem záhon, páč ten můj blbec  ( pes ) už zase kopal jámu. V prostředku záhonu. Ještě, že ty nové kytky mi nestačily prorůst od podzimu do záhonu, zůstávají utemované ve tvaru květináčku...

Tentokrát se trefil do krásnoočka, minule do hosty, třetí jámu naštěstí vyhrabal  už dřív "mezi" kytkama. Už bych potřebovala, aby to rostlo, jinak  mi praskne cévka v hlavě a bude ...

Ořezala jsem staré orlíčky, pročesala smělky..

Vlaďko : žlutě panašovaná ? nebo bíle  ( ten tedy ani nevím, jestli existuje ) ?

Datum: 17.02.2007 15:39

komule.jpg
    Další fotografie:
    Komule před vypletím...winking smiley  Nyní jsou vypleté a ostříhané.

Datum: 17.02.2007 16:14

Květo žlutě

Podobné příspěvky
Diskuze: Brigády Jak jste objevili Week?  

Když už jsme to na chatu nakousli/y, tak jak jste si přivydělávali/y jako studenti? Já v nemocnici na oddělení u nedonošených dětí (drsné zážitky), v

Autor: Mona - 19.12.2006 12:18
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 23

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 543

Galerie: Jak vychází slunce na D1   
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38

Adresář: http://www.maxinzert.cz http://www.joblist.cz http://navylet.net

MAXINZERT - inzertní portál - inzerce zdarma MAXinzert - inzerce zdarma, inzertní portál pro soukromou a firemní inzerci. Možnost poslat SMS zda

Autor: netia - 28.07.2008 17:28
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

JOBlist - vaše nová práce, job, jobs, volná pracovní místa, nabídky práce,zaměstnání a kariéra personální server pro on-line nábor nových pracovníků

Autor: netia - 28.07.2008 17:36
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 1

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.