pátek 19. dubna, 01:49 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Jaký zvolit digitální fotoaparát

Datum: 18.01.2007 15:42
 

Chtěla bych si koupit nový digitální fotoaparát. Do října jsem používala Sony DSC S90 a byla jsem s ním velmi spokojena, bohužel začal po roce a půl roce zlobit blesk, tak jsem byla nucena ho reklamovat. reklamace proběhla formou vrácení peněz. Teď se tedy poohlížím po nějakém novém a uvítám vaše rady a názory. Škoda je, že mi zůstaly dvě 258 MB paměťové karty Memory Stick pro duo, které se do většiny ostatních fotoaparátů nehodí, tak je budu pravděpodobně používat jako flash disk. Zatím pro mě vyhrává tento přístroj.

 

[www.panasonic.cz]

[www.megapixel.cz]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Libi (18.01.2007 16:28)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 14.04.2016 11:40
     

    Kordul, koukni tady a objednej si jí

    [foto-video-baterie-neoriginalni.heureka.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 14.04.2016 16:25
     



    drahus napsal(a):

    Kordul, koukni tady a objednej si jí

    [foto-video-baterie-neoriginalni.heureka.cz]

    sehnala jsem ji za 214,- děkuji

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 14.04.2016 17:37
     

    Tak to je fajn..nebudeš dlouho bez foťáku..

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 28.05.2016 22:55
     

    Prosím, prosím - vzít či nevzít Nikon Coolpix L340 - nemám žádné extra ambice, ale potřebuji foťák, který je schopen udělat aspoň průměrné dobré fotky, nemá velké zpoždění, je blbuvzdorný, fotit při sluníčku i když je zamračeno ... Měla jsem sice představu malého kompaktu do kapsy, ale byl mi nabídnut tenhle, na recenze moc nedám, jednak je velice nekontrolovatelné, kdo je vlastně píše a kolik lidí, kteří si jej koupí jsou vůbec ochotni nějaké recenze psát.

    Rozhodnout bych se měla do příštího pátku - dostala jsem jeden den dovolené na zájezd s místními důchodce do Klosterneuburgu na výstavu růží a foťák, který máme se rozhodl, že už s námi spolupracovat nebude ... tak jako spousta ostatního - nejen pračka, foťák, varná deska volá také po výměně, ale také sekačka na trávu (tu se snad podaří rozchodit), minulý týden mixovací nástavec na ponormém mixeru, dnes spálil manžel čerpadlo do sběrné jímky na vodu ... Už by to snad mohlo stačit. Díky flower smiley .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 29.05.2016 07:05
     

    Nevypadá zle a za ty prachy thumbs down Jedině, co podle parametrů nezjistím je - a na co si v recenzích stěžují - že dlouho ostří a tudíž nevhodný k focení pohybových fotek.

    Takže, jestli chceš fotit neposedná vnoučátka, či psy, nebude moc vhodný

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 29.05.2016 07:40
     

    Eli, našla jsem ještě Canon PowerShot SX610 HS

    Zdá se, že vychází v recenzích líp, než ten Nikon, ale je to klasický kompakt, ale má o trochu horší světelnost.

    Záleží, co si představuješ, jestli placku do kapsy nebo maličkou jako zrcadlovku do kapsy (bridge) winking smiley

    a co chceš hlavně fotit, protože předpokládám, že ho nemáš jen ná jeden výlet winking smiley

    Pokud pohyb, asi bude lepší canon, protože je rychlý, pokud statické obrázky, tak stačí nikon, pokud oboje, šla bych do canona...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (29.05.2016 07:41)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 29.05.2016 13:35
     

    Drahuško, díky za časně ranní odpověď .. nadaltlovala jsem také velmi brzy, ale asi neodeslala stydlin smiley . Fotit bych chtěla samo obojí, ale jak jsi správně odhadla důležitější jsou pro mne pohyblivé objekty, velmi pohyblivé ... snad ještě nějaká štěňata i vnoučata budou a pořizovat foťák kvůli jednomu výletu opravdu nehodlám. Díky za tip na Canon.

     
  • Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 29.05.2016 20:20
     

    Ten Canon nedoporučuji, fotky nic moc (tedy pokud ten můj není šmejd) Telefon mně dělá fotky mnohem lepší, ale mám Nokia 950, takže foťák dobrý. Ale dělá fotky o 100% lepší než Canon

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 29.05.2016 20:21
     

    To záleží na modelu winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 29.05.2016 20:23
     

    a cenové relaci winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 29.05.2016 20:27
     

    Tak, tak. O tomhle jsou od fotografů docela dobré recenze. Na rozdíl os toho nikona

     
  • Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 01.06.2016 08:11
     

    Mám ho už déle a teprve teď jsem se šla kouknout, co to přesně mám-vůbec ho nepoužívám, tak jsem si to nepamatovala. Mám opravdu jiný, tento [www.zbozi.cz], ale fotky dobré nejsou, nebo to s ním neumím grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 01.06.2016 08:35
     

    tak já mám Nikony . starý, je plně funkční ,ale někde se tam dostala malinká nečistota a ted´je občas vidět skvrnka. to když je v tom místě světlo . už se nevyrábí a teď jsem dostala nový . ještě jsem s ním nezkoušela ,.ale je to obdoba toho starého . a ten fotí velmi dobře .Coolpix S7000 -16 MEGAPIXEL , 20X ZOOM ..

    jak už jste tady zmínili - je třeba se naučit foťák používat . .

     
  • Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 01.06.2016 08:42
     

    Hm, taky nový foťák nutně potřebuju, ale mám problém, bez hledáčku nevyfotím ani chcíplou kozu. Na obrazovce nic, nebo skoro nic nevidím. A včil mi poraďte :-(.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jaký zvolit digitální fotoaparát

    Datum: 01.06.2016 08:57
     
    dscn7976.jpg
    Další fotografie:

    jak to , že na obrazovce nic nevidíš-- je skoro přes celý foťák a hledáček se tam zobrazí jako rámeček . pokud se fotí kytky tak je tam namalovaná kytička . moc programů nepoužívám . mám to nachystané a jenom zaostřím . důležité je necuknout rukou . a na to jsou lepší ty těžší fo´táky . taky je tam program proti tomu cuknutí -- vyjádřuju se odborně - že Carlosi .. je tam celkem slušné video - kolik stál - nevím , ale myslím že do 5000kč . víc určitě ne.

    se přiznám , že se s tím novým musím teprva seznámit . ještě jsem se na něj pořádně nepodívala . na fotce č.2 je vidět ta skvrnka , co se dělá na starém - ale většinou to je na tmavším pozadí , tak to nevadí . vyčištění by bylo dost drahé a po uvolnění šroubků už to nemusí být ono . oni ty levné foťáky ani rádi neopravují .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (01.06.2016 08:59)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.