čtvrtek 28. března, 12:58 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Koupelna
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Koupelna
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Magdik
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Jaký nábytek do koupelny???

Datum: 08.03.2012 23:08
 

Zdravím,

nevíte, kde se dá sehnat kvalitní a trochu netradiční nábytek do koupelny ? Nemyslím zrovna žádnou extravaganci, ale nechci klasický bílý nábytek z nějakého hypermarketu.

 

Děkuji za rady.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Status: expert

    Re: Jaký nábytek do koupelny???

    Datum: 31.01.2017 00:41
     

    grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaký nábytek do koupelny???

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jaký nábytek do koupelny???

    Datum: 21.02.2017 15:47
     



    babkaela napsal(a):

    Milá zlatá rozžhavená, vzteklá a já nevím jaká .... Magdik se ptala v roce 2012 ... má to tuším vyřešeno . A když je plný internet reklam, nelez aspoň sem.

    ...a nedá si pokoj a nedá. Už je tu s další reklamou. thumbs up grinning smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Jaký nábytek do koupelny???

    Datum: 21.02.2017 19:15
     

    Všimla jsem si,že se tady takovéhle "nenápadné" reklamy vyskytují v poslední době ve více diskuzích angry smiley

    SPIKE napsal(a):



    babkaela napsal(a):

    Milá zlatá rozžhavená, vzteklá a já nevím jaká .... Magdik se ptala v roce 2012 ... má to tuším vyřešeno . A když je plný internet reklam, nelez aspoň sem.

    ...a nedá si pokoj a nedá. Už je tu s další reklamou. thumbs up grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jaký nábytek do koupelny???

    Datum: 21.02.2017 20:39
     

    Jediné správné řešení - kliknout na nahlásit, už to dělám automaticky. Mladá paní či slečna s kočárky taky nepotřebuje poradit, ale jen "upíchnout" reklamu.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Jaký nábytek do koupelny???

    Datum: 21.02.2017 20:47
     

    Eli já vím, ještě před hodinou jsem netušila, že se to dá, Spike mě už poučila smiling smiley , takže nahlášeno.

    Chodím na Week více jak rok, poslední dobou se mi zdá, že jsou tyhle "příspěvky" častější thumbs up

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Koupelna (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.