čtvrtek 28. března, 13:40 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Jakou používáte kosmetiku?

Datum: 26.02.2007 09:28
 

Po tom, co jsem vyzkoušela spoustu drahých přípravků, jsem nakonec skončila u krému na obličej za necelé tři stovky a jsem s ním moc spokojená:

[www.missiva.cz]. Jediná nevýhoda je, že se nedá koupit v obchodě a musím si ho objednávat přes kosmetičku.

Z kosmetiky na tělo používám Dove (příjemně mi voní) a Dermacol-konkrétně Enja balzám.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 26.02.2007 09:41
     
    Já nějakou speciální firmu nemám. Když mi dochází krém, jedu do obchodu a vybírám si na mástě. Dove mi taky voní, takže ten máme také. Voní mi i nějaké Fa.  A Nivea!!winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jana34

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 26.11.2007 19:52
     

    Já používám nejraději Loreal a Max Factor. Je to trochu dražší, ale když se člověk trochu porozhlédne, tak najde...zkuste [www.julietka.cz]

    Tam nakoupíte za 1000,-Kč zboží a to samé pořídíte třeba v Rossmance za 1500,-Kč

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 27.11.2007 06:59
     
    od té doby,co chlap fasuje takové stravenky do lékáren nevím jak se tomu říká tak používám Vischy krémy a jinak taky Dove
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 27.11.2007 09:26
     
    Evco, Vichy jsem používala dost dlouho a byla moc spokojená. Jenže mě pak zase láká změna... winking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 27.11.2007 13:54
     
    Taky jsem moc spokojenágrinning smiley i když si říkám,jestli to na ten můj ksicht není škodawinking smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 27.11.2007 14:22
     

    Ja mam problemtaicku plet, suchu a citlivu, takze s kozmetikou mooooc velky problem...v lepsom pripade skoncim ako opuchnuta paprika, v horsom s ekzemom..

    Mmt. uz neexperimentujem, takze na plet pouzivam kremy zn. GreenLine(predtym len v lekarniach, teraz uz aj v drogeriach) Ryor ( toto moja tvar znasa) , telovu kozmetiku FA a Dove( sprchovacie sampony, mydla, mlieka..), vlasovu L´Oreal a Sunsilk.

    Nooooo...ale co mi vadi, ze som sa prestala uplne "malovat" eye rolling smiley ...hihi, lebo obcas aj tej prirode je dobre trochu pomoctwinking smiley .......noooooo...aspon usetrim.

     
  • Autor: naba
    Status:

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 27.11.2007 16:15
     
    Já poslední dobou používám Dermacol elixír , denní a noční a jsem spokojená.
     
  • Status:

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 20:40
     

    Z pleťových krémů a mlék nejčastěji Ryor. Vzhledem k tomu, že mám strašně suchou pokožku, tak na tělo po koupeli zásadně baby olejíčky - nejčastěji tedy gelový olej od Johnsonu. A se šminek většinou Dermacol. Já se celkem dost zanedbávám, takže koupím nějaký přípravek, ten pak stojí na poličce a nakonec jde do koše, protože je prošlý a téměř nepoužitý. A jsem maniak na laky na nehty - těch mám spoustu. Taky mám ráda přírodní kosmetiku.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 20:58
     

    O lacích na nehty sem moc nepiš nono smiley winking smiley , aby to náhodou nečtla Hanule grinning smiley . Já jí jednou v soukromé napsala, že ve svých nejlepších dobách, když jsem pracovala u kosmetické firmy, jsem jich vlastnila asi 46 grinning smiley a ona vypadala, že ji trochu děsím eye popping smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    No ale to fakt nekecám. Měla jsem čtvrtku, na té jsem měla vzorník, abych se rychlejc v těch lahvičkách orientovala smiling smiley. Měla jsem i takové vymoženosti jako třeba světle modrý lak ke světle modrému kostýmu... ale to už je fakt pravěk eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley Dneska už jsem NORMÁLNÍ winking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 21:00
     

    Čtu fšecko.

    Ivi, už jsem se srovnala, představila jsem si, že bych měla doma toliko druhů želatinových bonbonů a dobrý, přišlo mi to normální.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 21:01
     

    šmarjá, vona mě tu lapla!!!! grinning smiley

     

    Aha, čtu tě, tak fajn, o.k., do smrti dobrý! love smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 21:07
     

    Anavi eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley taky jsem lehce v soku...hlavne z toho jak bych pak nasla rychle tu spravnou lahvicku....v tom mnozstvi!!grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 21:08
     

    Jak ji znám, měla v tom důkladně propracovaný systém. V tomhle jo.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 21:10
     

    suee, to bylo srovnaný podle odstínů a nahoře to bylo očíslovaný!!! winking smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (20.08.2008 21:10)
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.