čtvrtek 18. dubna, 15:09 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Petra_9
Status: začátečník

Jakou podlahu do obýváku?

Datum: 24.10.2011 11:44
 

Zdravím všechny. Příští měsíc budeme předělávat obývák, nově vymalovat, nový nábytek atd. znáte to. Ale taky chceme novou podlahu, ptožože ten koberec už vypadá fakt hrozně a když si vzpomenu, jak jsme to museli čistit, raději bych něco jiného. ALe nevím, jestli je lepší plovoucí podlaha nebo lino. Máme pejska, tak nevím, jestli by plovoucí nebyla brzo poškrabaná sad smiley Má někdo radu? smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

    Datum: 24.10.2011 12:15
     

    Já to vidím tak, že pokud nemáš pod kobercem dokonalý podklad, tak pod lino bude třeba udělat ještě stěrka. Plovoučka se položí rychle a bez velkýc příprav. Laminátová kvalitní plovoučka by neměla trpět na poškrabání, ale pejskovi to bude klouzat. PVC bych volila zátěžové, to by mělo odoklat taky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

    Datum: 24.10.2011 13:40
     

    A co vinyl? Máte to někdo?

    [www.vase-podlahy.cz]

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

    Datum: 24.10.2011 13:47
     

    můžu potvrdit, že plovoučka psům hodně klouže a hlavně, pokud je to větší pes, při běhání je povrch dost hlučný.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

    Datum: 24.10.2011 13:51
     

    Míšo, vinyl jsem původně chtěla, ale za rozumný peníz jsem nesehnala vhodný dekor. Mám PVC za poměrně levno a položeno to bylo hned, když teda pominu ty přípravy předtím, kdy jsem strhávali původní přilepené chemoprenem s takovou tou chlupatou spodní vrstvou. Nejhorší část rekonstrukce. Ono bych to musela tedy absolvovat i při tom vinylu, že jo.

     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

    Datum: 27.10.2011 10:52
     

    Právě, nejraději bych si asi dala to lino. Podklad si myslím,že máme dobrý nebo aspoň manžel to tvrdí grinning smiley Já jsem se dívala na internet na zůzný obchody a některý ty lina vypadají fakt jako dřevo, to se mi moc líbí smiling smiley třeba na [www.solidstore.cz] tam je úžadná vinylová podlaha, ale je to dražší no, ale je krásná. Poslala bych odkaz, ale nejde mi to sem :// Ale už jsem se do ni asi zamilovala grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

    Datum: 27.10.2011 11:44
     

    eye rolling smiley

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

    Datum: 27.10.2011 13:52
     

    my mame lino a na linu mame plovoucí podlahu. Takze je od zeme teplo a ja vzdycky jen vytru. Lino bych asi nechtela, protoze ho mam zafixovane z detstvi a strasne nerada na nej saham.

     
  • Autor: Kefidlo
    Status: nováček

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

    Datum: 04.11.2011 20:27
     

    Dřevo .)

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

    Datum: 04.11.2011 20:32
     

    já jedině koberec, jsem na něj zvyklá leta.....smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

    Datum: 05.11.2011 08:00
     

    Máme původní dřevěnou podlahu, kdysi ošetřenou palubovým bezbarvým lakem a nedám na ní dopustit, ale na druhou stranu vrže (je jí sto let) Nám to nevadí, jsme zvyklí. Dělá to tu správnou atmoškugrinning smiley

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

    Datum: 15.11.2011 10:52
     

    Tak co vyhralo? Koberec nebo lino? Pokud uz neco vyhralo. A koupili jste ho tam jak jsi psala o te zamilovanosti?

     
  • Autor: Adelica
    Status: nováček

    Re: Jakou podlahu do obýváku?

    Datum: 22.12.2012 19:03
     

    ahoj petro, dporucuji se podivat tady [bydletespokojene.cz] kde mas vse, co hledas - tedy co do obyvaku a jake to ma vyhody smiling smiley my mame bezne parkety

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.