čtvrtek 25. dubna, 05:46 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zvířata
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1

Jake zviratko?

Datum: 11.01.2011 12:39
 

Prosim chovatele o radu.

Nas mladej uz asi rok loudi, ze chce pejska. Mne se do toho moc nechce, je to prece jen zodpovednost a starosi navic. Jsme taky dost casto v luftu, tak kam potom s nim, zejo. No nicmene jsem nalomena, ze bychom mu treba casem toho Russel Jacka poridili, mam ho okoukaneho od brachy, je tak akorat a je mila.

Ale zatim jsem si vymyslela, ze bychom mu na zkousku poridili mensi, nenarocnejsi zviratko, o nez by se samozrejme take pomahal starat a podminkou je, ze si zacne uklizet v pokojicku , bez reci ukoly, atd. vsak to znate.grinning smiley

 

Jenom nevim, jake. Poradte, ktere nedela zadnou nebo ne moc velkou skodu, neni moc narocne, popripade mobilni, nezabere moc mista a vubec. Ja vim, mela bych mu poridit plysaka, ale tim ho neoblbnu.Co mate doma vy?

Akorat kocku ne, tech tu mame v okoli vic nez dost a s tou to nei zas az tak jednoduche, myslim.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678 | další
    Aktuální stránka: 1 z 8
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 12:48
     

    U nás to vyřešil králík zakrslík.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jake zviratko?

     
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 12:58
     

    Vřele doporučuju Achatinu smiling smiley Naprosto nenáročné zvíře, kravál to nedělá, bordel taky ne grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 13:00
     

    Didi, myslím, že Jack Russel není moc vhodná rasa pro malého kluka. Je to dost živelné zvíře a chce to dost času a trpělivosti než se něco naučí a děti tu trpělivost nemají. Je fůra jiných a daleko klidnějších.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 13:02
     


    Galad_Elen napsal(a):

    Vřele doporučuju Achatinu smiling smiley Naprosto nenáročné zvíře, kravál to nedělá, bordel taky ne grinning smiley


    Jezis, co to je?confused smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 13:03
     

    Didi já bych taky asi jako první zvířátko volila něco malého v akvárku. My jsme měli rybičky, pak želvičky.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 13:04
     
    snail_1483155i.jpg

    Africký šnek smiling smiley

    Mám ho už půl roku a je to fakt miláček. Roste jako z vody. Takhle to vypadá dospělé grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Galad_Elen (11.01.2011 13:05)
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 13:05
     


    Didi napsal(a):

     

    Galad_Elen napsal(a):

    Vřele doporučuju Achatinu smiling smiley Naprosto nenáročné zvíře, kravál to nedělá, bordel taky ne grinning smiley


    Jezis, co to je?confused smiley

    Velkej šnek. Černoši je jedí a někteří běloši je chovaj v akvárku. Ale malej kluk by s ním srandu žádnou neužil, to ti garantuju. winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 13:06
     


    Vladka napsal(a):

    Didi, myslím, že Jack Russel není moc vhodná rasa pro malého kluka. Je to dost živelné zvíře a chce to dost času a trpělivosti než se něco naučí a děti tu trpělivost nemají. Je fůra jiných a daleko klidnějších.


    Vladko, no, je fakt, ze toho moc neumi, spis to po ni nikdo nechce, ale jinak je docela hodna. ja myslim, ze je to kus od kusu. jeji segra byla dost utocna a ublafana, Pejsek brachy je fakt hodnej a docela linej. Jasne, ze by to uceni stejne zbylo na me?

    A co by tak bylo vhodne v priblizne teto velikosti? Uplne maleho nechci a velkeho taky ne. Treba jezevcici jsou pekne zakerni, uz dva me hryzli.grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 13:09
     

    Prolistuj si nějaký atlas psů. Každému se líbí něco jiného, já byla zatížená na teriéry. Anny má ještě volná štěňátka havaňáčkůgrinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 13:12
     

    kolegyňka si pořídila štěně. Už nevím co to bylo, ale nějaký domácí gaučákgrinning smiley . Má devítiletého syna a museli štěně dát pryč, jelikož si chtělo věčně hrát a klučina byl stále pokousaný. ono vše má své + a -. Já si s tou naší Bestijkou taky nedovedu představit, že by mi tu běhalo vnouče. Je to ještě štěně, ale kouše do rukou a nohou, páč si chce hrát a někdy je to úmorný.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 13:12
     

    Tak jsem mlademu ukazala sneka a toho by nechtel, pravil. Chce neco na mazlikovani.winking smiley

     

    A co to obnasi, takovy kralicek? Myslim, co potrebuje a tak.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 13:12
     
    shiba-inu-1.jpg

    Co se psů týče, máme dobré zkušenosti s shiba-inu, jsou neuvěřitelně milí a poslušní.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 13:17
     


    iriska napsal(a):

    kolegyňka si pořídila štěně. Už nevím co to bylo, ale nějaký domácí gaučákgrinning smiley . Má devítiletého syna a museli štěně dát pryč, jelikož si chtělo věčně hrát a klučina byl stále pokousaný. ono vše má své + a -. Já si s tou naší Bestijkou taky nedovedu představit, že by mi tu běhalo vnouče. Je to ještě štěně, ale kouše do rukou a nohou, páč si chce hrát a někdy je to úmorný.


    Irisko, ja z toho taky nejsem moc odvazana, kdyz on je smutny, ze kazde dite ve triede ma zviratko, znas to. Co se tyka pokousani, on si touto fazi stenete prosel u brachy, byly mu 4, kdyz si ji poridili. V te dobe jsem tam dost jezdili. Ona mu poraad kradla jidlo, byla pak jen o trochu mensi nez on, ale dneska jsou velci kamosi. No vsak uz je mu devet, tak ma trochu rozum.

    Ja vim , ze je to umorny, kdyz tam prijedem, tak mi potvora neda pokoj, do umoru ji musim hazet hracku a pod.grinning smiley Nejhorsi je, ze vim, ze je to pro deti zabava na chvilku a vsechno zbyde na panicku.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.01.2011 13:18
     


    Galad_Elen napsal(a):

    Co se psů týče, máme dobré zkušenosti s shiba-inu, jsou neuvěřitelně milí a poslušní.


    Je ten je krasnej! O tom mladej mluvil, ze by ho chtel. Ja ani nevedela jak vypada. Jsem to nikdy neslysela.stydlin smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zvířata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.