čtvrtek 25. dubna, 19:17 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3.7

Jaké je teď u vás počasí? 3

Datum: 30.04.2013 21:41
 

Asi starou diskusi máme plnou :-)



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 21 z 22
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 20.04.2024 19:58
     

    Jájo, bráška bydlel ve Vajglově, kousek od Bruntálu, na Praděd viděl téměř z okna .... vždycky říkal, že u niich může mrznout do 17. června a začíná znovu 17. září. Asi tak nějak jako u vás.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

     
     
  • Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.04.2024 09:21
     

    Slunečno, jasno. V osm ráno nula, listy třešní stočené mrazem a pod paprsky slunce z nich kapala voda. Lilie ohnuté.Trávník pokrytý souvislou vrstvou šedivé jinovatky. Dál jsem nepátrala. Kolik pod nulou bylo v noci nevím, zakázala jem si po klidné spaní koukat na teploměr. sad smiley Pivoňky jsou v pořádku.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.04.2024 09:59
     

    No tak já klidné spaní neměla , v brzkých ranních hodinách jsem čučela do aplikace na mobilu. Měli jsme -4 °C. Teď jsem se byla podívat ve skleníku na balkónovky, tak vypadají zatím ok. Jinak něco je ohnutého, srdíčka jsou ko, pivoňky snad dobrý, růže teda nevím, to ukáže čas, stejně jako ovocné stromy a keře.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.04.2024 10:26
     

    Nám meteo ukázalo - 2,9 st. Nedá se s tím nic dělat, nechat to na přírodě. Akorát si říkám, ty práce nazmar. Určitě už vím, že budu dělat změny na zahradě. Je slunečno a studený vítr.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.04.2024 10:40
     

    Zatím jsme měli kliku, že u nás pod nulu teplota neklesla, i když to bylo těsné.

    Mám venku mandevillu a kalokvět, ty na noc přikrývám prostěradlem.

    Balkonovky jsem schovala pod pergolu a taky je ještě na noc přikrývám.

    Snad to všechno přežije, ovocné stromy byly v plném květu. Mám trošku obavy, že sice nezmrzly, ale taky je nemohly včely opylit, v tom chladnu nelétaly venku. thumbs up

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.04.2024 12:44
     

    Něco jsem přikryla něco je ve skleníku a děj se vůle boží.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.04.2024 13:35
     

    Nepřikryla jsem nic. Nejvíc se bojím o stromy a těm stejně nepomůžu. Nejhorší byla noc na pátek. Dnes to šlo k -2 a nic dalšího nezčernalo. Nedokážu odhadnout, jestli bude nějaké jablko, nebo ne. Noneta kvete, trochu je hnědá, ale zároveň má i nějaká poupata, kdouloň obdobně. Švestkám to taky neprospělo. Třešně a hrušky už měly ty plůdky větší, naděje je, ale taky se může projevit poškození časem a opadá to. Když jsem viděla, jak to všechno kvetlo, říkala jsem si, že to nedokážu zpracovat, tak to se asi vyřešilo.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.04.2024 19:51
     

    Jak jsem se utěšovala, že se nám to nejhorší vyhnulo a snad už se bude zase oteplovat, tak dnes to vypadá dost blbě - už teď jsosu jen 4 stupně a je úplně modré nebe. Mráz se nám nejspíš nevyhne. Asi nemá moc smysl se snažit něco zakrývat. Postarám se jen o ty pokojovky a připravenou sadbu do truhlíků. thumbs up

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.04.2024 20:00
     

    Mně teploměr ukazuje 2,6, ale obloha je šedivá.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.04.2024 20:11
     

    No u nás tj. horší, je jen 1 st. nad 0, bezvětří, polojasno. Jdu zapálit svíčky do skleníku, jsou tam sadby zeleniny. Venku nic přikrytého není, nedá se. Plůdky u ovocných stromů jsou stejně černé, bohužel. thumbs up

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.04.2024 20:16
     

    U nás zima a studený vitr

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.04.2024 20:21
     

    Tak jsem dnes koukala na červený javor a ten to teda odnesl. On je takový zbídačený už od loňska, tak nevím, zda to dá.....

    Momentálně mu listy visí jak handra. thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.04.2024 20:22
     

    Zatím 4 nad nulou a zataženo. To bylo včera v zásadě taky. Nepřikrejvala jsem nic. To se ani pořádně nedá. Po dnešku je na tom líp ta část, kde jsou stromy a koruny aspoň částečně kryjí záhony.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 22.04.2024 06:49
     

    stejně jako včera. jeden nad nulou a poprašek sněhu . . Zuzana včera jela v Praze dračí lodě.. děsná zima, vymrzli . ale první místo . . winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 22.04.2024 08:02
     

    To gratuluji

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.