čtvrtek 25. dubna, 16:12 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Jaké auto?

Datum: 16.10.2013 22:54
 

Po posledném motorovém záchvatu, kdy jsem zůstala stát s nepojízdným autem jsem se definitívně rozhodla. Staré je už fakt staré a musím počítat,že v budoucnosti by se cena oprav šplhala stále k vyšším a vyšším číslam.

Musím si koupit nové!

Jenže jaké? Chtěla bych malé autíčko, jezdím v něm 90 % času sama, takže to, že vzadu není dost místa pro dvoumetrového chlapa mně opravdu žíly netrhá Chtěla bych, aby nebylo nenásytné a hlavně aby bylo spolehlivé- no a samozřejmě -aby bylo hezké. Zatím se do užšího výběru probojovali : škoda citigo , toyta aygo a kia picanto.

Máte nějaké jiné návrhy ? Nebo nějaké zkušenosti s uvedenými značkami ?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 12
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 19.10.2013 20:00
     

    Kordulko, značky neřeš. smiling smiley Auta máme ve firmě, potřebujeme je ... a prodejce je náš klient, máme příjemné ceny.

    Je tu pěkně vidět, že se každý drží svého "autoklanu". grinning smiley Není se co divit, když jsou lidi s auty spokojení.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaké auto?

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 06.11.2015 09:23
     

    Možná budu jako staré harmpádí yačínali jsme u nás doma Pabedou ,100 ,110 ,trabant combi, Wartburg 353 ,Dacia 1300 ,Ford Siera ,120 ,Fiat Ritmo ,Fiat Uno ,Favorit 135 ,Olcit , Hyundai 10 teď jsem konečně spokojená ,protože jsem vžy trpěla na bobánky malá auta. Tohle je úplně jiné kafe odpych y místa a posilovače na ,která jsem nebyla VŮBEC ZVYKLÁ.

    DRdrdrdrdrdrdrdrdrdrd tutututu

     
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 30.05.2017 19:26
     

    [www.alfaromeo.cz]

    Taky jsem se držela dobrých rad, osmnáctko, jsem taky moc moc spokojená.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 09:51
     

    tak to jste mě tedy poradily winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 10:08
     

    [www.aaaauto.cz] - a co tohle?? vyšší sezení . menší na parkování , tří i pětidveřové - no ????

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 10:24
     



    kaaj napsal(a):

    [www.aaaauto.cz] - a co tohle?? vyšší sezení . menší na parkování , tří i pětidveřové - no ????

    ......šikovné, thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 10:33
     

    že jo - pořád se rozhodujem , jestli ještě v našem věku koupit auto . to Citigo bych chtěla - ale nové . jenže dědek má příští rok 80 let . doktor sice v pohodě dal potvrzení , ale já někdy uvažuju , jestli už byl tak tupý, když byl mladší , ty jeho zpomalené reakce v dnešní době--- no nevím .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 10:51
     



    kaaj napsal(a):

    že jo - pořád se rozhodujem , jestli ještě v našem věku koupit auto . to Citigo bych chtěla - ale nové . jenže dědek má příští rok 80 let . doktor sice v pohodě dal potvrzení , ale já někdy uvažuju , jestli už byl tak tupý, když byl mladší , ty jeho zpomalené reakce v dnešní době--- no nevím .

    ......80, to je OK,máme tady pána , je mu také už přez 80 a máš vidět jak perfektně jezdí, když parkuje, kam ten se vejde, winking smiley thumbs down ten pán včera co zaškobrtnul s tím rogalem měl 82

     
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 11:16
     

    Kaaj, pokud s tím nebude jezdit do víru velkoměst grinning smiley, myslím, že to zvládne i s těmi pomalejšími reakcemi. Dědek najezdil statisíce kilometrů, dneska se třeba necítí na Prahu.Asi by to v krajní nutnosti taky zvládnul ale už má bariéru. Parkuje samozřejmě mnohem líp než já. grinning smiley O couvání ani nemluvím. A má podstatně lepší orientační smysl a pamatuje si víc trasy. Aspoň budeš mobilnější. Jen úplně nevím, jak budeš tajit některé nákupy. grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 12:26
     

    Já nevím, ale zdá se mi, že se dozadu nevejde, kromě kojence, žádný člověk. Tam není žádné místo na nohy confused smiley

    To je opravdu jen pro dva lidi maximálně a kufr bude asi také mini.

    Ale pokud je jen pro dva a neplánují se žádné převozy něčeho, tak proč ne?

     
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 12:45
     

    Drahus, Kaaj má nákupy zakázané. grinning smiley Takže prevence. K doktorovi a tak. Myslím, že není špatná volba.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 12:47
     

    já potřebuji hlavně k doktorům . už nedojdu na vlak.. jinak naši mají auta všichni - i několik . to bylo - nekupujte ! všude vás dovezem , -- pch - nikdo nemá čas.. a jsou v práci . můžu zavolat taxi - no ale nějak mě to nebaví . - ještě to promyslím---

     
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 12:55
     

    Kaaj, ten čas znám. A přece jen i s dědkem je to cestování k doktorům takové méně stresové. Člověku se může chtít třeba na WC a řada jiných věcí, které by třeba zrovna taxikáři nerad svěřoval....

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 13:31
     

    Jáí jsem na podzim taky sháněla nějaké auto, protože můj Oplík mi podal ruku. Taky mi v Autobazaru nabízeli to Citigo. Docela se mi líbilo, ale když jsem vlezla dovnitř tak z něj byl takový divný výhled. Nakonec jsem skončila u krátké Fabie. Je vyšší, dobře se z ní vylézá, což jsem velmi ocenila..

     
  • Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 14:38
     

    Vlaďko, úplně s tebou souhlasím, že v našem věku je nejdůležitější zvládnout vystupování z auta. I pro mě, když neřídím. Malá a nízká autíčka jsou pro mladé. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.