středa 24. dubna, 13:25 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Jaké auto?

Datum: 16.10.2013 22:54
 

Po posledném motorovém záchvatu, kdy jsem zůstala stát s nepojízdným autem jsem se definitívně rozhodla. Staré je už fakt staré a musím počítat,že v budoucnosti by se cena oprav šplhala stále k vyšším a vyšším číslam.

Musím si koupit nové!

Jenže jaké? Chtěla bych malé autíčko, jezdím v něm 90 % času sama, takže to, že vzadu není dost místa pro dvoumetrového chlapa mně opravdu žíly netrhá Chtěla bych, aby nebylo nenásytné a hlavně aby bylo spolehlivé- no a samozřejmě -aby bylo hezké. Zatím se do užšího výběru probojovali : škoda citigo , toyta aygo a kia picanto.

Máte nějaké jiné návrhy ? Nebo nějaké zkušenosti s uvedenými značkami ?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 12
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 08:32
     

    Holky u nás v Ž. už se asi v autech spát bude za asi poslední 4 měsíce bylo ukradených už 6 stříbrných Octávií. Žádná se samo nenašla. Ta první byla mého syna, když jsem mu nadávala proč kupuje stříbrnou divil se, proč se zlobím, už to ví jeho byla ta první:-(.

    Na myčce jsem byla jedinkrát a omylo mi to dost SPZ, jet tam ještě 2x, 3x tak nepůjde číst, je to normální?????

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaké auto?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 08:42
     

    Normální to není, že se ti omyla. Jezdím na myčku běžne a v poho. thumbs down

    Kamarád mi teď říkal, ať pokud možno nenechávám passata nikde stát, že se zase hrozně zvýšily krádeže všech aut z koncernu VW, takže samo i české značky angry smiley

    No jo, jenže co pro ně znamenají zamčená vrata zahrady? NIC! sad smiley angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (18.10.2013 08:44)
     
  • Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 08:57
     

    to je šílený, dneska už si nikdo ani nevšimne řvoucího alarmu v autě sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 09:01
     

    V HK prý mizí taky jedna stříbrná Octavie za druhou. Ivčo neslyšelas o tom nic????

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 09:06
     

    Snacha si před lety koupila stříbrné auto z bazaru (ne oktávku) a jezdila s ním pouze týden. I policajti jí pak řekli - no jo stříbrné auto, to je na řadě první!

    Drahuško, nejlepší ochranou by byl asi přespávající Sorbon v autě, ale copak bys to mohla tomu psovi udělat!

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 09:11
     

    To bych teda nemohla love smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 09:20
     



    budulinkova napsal(a):

    Drahuško, máš pravdu, já jsem prohlašovala, že mě určité věci nesmí přes práh, dneska mám dotykový mobil, myčku, sušičku na prádlo a k tomu automatu se třeba taky časem propracuju grinning smiley

    Budul, no právě .. a ono se k tomu nemusí člověk propracovat, stačí když nebude odsuzovat spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 09:30
     

    Žádné auto pro osobní potřebu není dobrá investice, auto je prostě velice užitečná, leč nákladná spotřební záležitost. flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 09:53
     


    ne... doufám, že si to moje stříbrné nikdo nesplete s Oktávkou, stačí, že mi dneska exlo kvůli katalyzátoru angry smiley confused smiley

    jaja99 napsal(a):

    V HK prý mizí taky jedna stříbrná Octavie za druhou. Ivčo neslyšelas o tom nic????

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 10:25
     



    Hanule napsal(a):

    Žádné auto pro osobní potřebu není dobrá investice, auto je prostě velice užitečná, leč nákladná spotřební záležitost. flower smiley

    A která spotřební věc je dobrá investice? Vlastně všechno je pro zlepšení osobního komfortu a pohodlí. Ať je to auto, mobil, PC, pračka, myčka, postel, dům, byt.... Pokud to takhle bereš. Dobrá investice můžou být náklady na vylepšení zdraví nebo investice do vzdělání. Všechno ostatní jsou "věci" ale to bychom se vrátili do prvobytně pospolné společnosti. smiling smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 10:34
     



    Hanule napsal(a):

    Žádné auto pro osobní potřebu není dobrá investice, auto je prostě velice užitečná, leč nákladná spotřební záležitost. flower smiley

    Jasný, a nákladnost se dá eliminovat , protože když nekoupím BMW , ač se mi líbí, tak ušetřím grinning smiley a nebo neušetřím, protože na něj stejně nemám grinning smiley

    Když vím, že jezdím druhým autem v rodině fakt jen na nákupy plus cesty městem do práce, tak mám jiná kritéria výběru, než když v autě strávím denně 50 a více km nebo jezdím dlouhé trasy či často na dovolenou .. a zase k tomu plus ty finance ..

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 10:36
     

    Auto je přece investice pro radost i pro pohodlí, tedy pro sebe a to nejsou vyhozené peníze! grinning smiley nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 16:40
     



    Missi napsal(a):

    Anino, Kiu bych vyškrtla jako první winking smiley . No a postupně i ty další.... grinning smiley , no asi bych vybrala Toyotu a jen z toho důvodu, že švagrovic maj neustále dva vozy T.Yaris a jsou bezporuchové.

    Jsem též zastánce větších vozů, každopádně ve větším autě je větší bezpečí. thumbs down Ono také záleží, kolik km a kde najezdíš - pokud to má být auto místo nákupní tašky, tak to je asi jedno. winking smiley Já měla kdysi 2x za sebou Fiata Uno Logo 1500 a již nikdy více Fiata, malé, skladné a svižné autíčko - v zatáčkách to blbě sedělo (pokud v kufru nebyl pytel cementu) a po 3 letech to chtělo vzít šroubovák a vše poutahovat eye rolling smiley . Pak jsem vystřídala kde co a jako nejkvalitnější zatím vede Ford. Takže pokud bych sháněla trpaslíka, asi bych volila Forda Fiestu winking smiley .

    Také preferuji Forda, ale trochu většího (mám C-max), ale manžel má na pojížďky a pro zaměstnankyně Fiestu, a je s ním taky spokojený. Opravy jsem neměla žádné (pouze základní výměny po určitých kilometrech, mám najeto asi 100tis)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ivik11 (18.10.2013 16:41)
     
  • Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 21:05
     

    no ja zas nemôžem dopustiť na Pegeot,a ked sme sa pred pár rokmi rozhodovali akú značku,tak bol ako jeden z favoritov,mala som 206 a bola som s ňou 7 rokov spokojná,no a ked sme sa rozhodovali si kúpiť nové rodinné,tak sme už vyberali len presný typ a farbu, povedali sme si aby malo to čo potrebujeme--väčší kufor,viac bezpečnostných prvkov,spotrebu akurát,, a až apotom sme rozhodovali o cene,povedali sme si, že je blbosť kupovať drahé auto,že to dáme tie peniaze radšej na výlety v ňom a budú to lepšie využité peniaze, a práve nový typ čo vtedy vyšiel na trh,nám tie naše potreby splňal,tak sme si kúpili 308SW HDi a spokojnosť je zase,a ozaj značku Pegeot zlodeji moc neobľubujú grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.10.2013 21:18
     

    Ozaj značku Pegeot moc neobľubuju ani ja grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.