sobota 20. dubna, 09:54 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Jaké auto?

Datum: 16.10.2013 22:54
 

Po posledném motorovém záchvatu, kdy jsem zůstala stát s nepojízdným autem jsem se definitívně rozhodla. Staré je už fakt staré a musím počítat,že v budoucnosti by se cena oprav šplhala stále k vyšším a vyšším číslam.

Musím si koupit nové!

Jenže jaké? Chtěla bych malé autíčko, jezdím v něm 90 % času sama, takže to, že vzadu není dost místa pro dvoumetrového chlapa mně opravdu žíly netrhá Chtěla bych, aby nebylo nenásytné a hlavně aby bylo spolehlivé- no a samozřejmě -aby bylo hezké. Zatím se do užšího výběru probojovali : škoda citigo , toyta aygo a kia picanto.

Máte nějaké jiné návrhy ? Nebo nějaké zkušenosti s uvedenými značkami ?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 12
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 01.08.2017 21:34
     

    Kia ne ne. Neteř teď koupili velkou, novou a vypekla je v Itálii a měli honičku, aby se se dvěma malými dětmi dostali do Čech sad smiley

    Prostě té značce nevěřím. Navíc i servis je prapodivný

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaké auto?

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 01.08.2017 21:57
     



    kordula napsal(a):

    zajímalo by mě , proč ho po 12 ti km nechce........asi ho museli strkat

    .. také jsem myslela na to moje popojíždění ta malá KIA... něco do 90 000

    Kordulo dole máš napsáno, že to je nejetý auto - těch 12 km najezdí na technickou, na čištění či předváděcích jízdách winking smiley . Já měla natočeno 8 km grinning smiley .

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 01.08.2017 22:20
     



    drahus napsal(a):

    Kia ne ne. Neteř teď koupili velkou, novou a vypekla je v Itálii a měli honičku, aby se se dvěma malými dětmi dostali do Čech sad smiley

    Prostě té značce nevěřím. Navíc i servis je prapodivný

    No, no ! winking smiley

    Ťukám na dřevo (hlava), ale Kia Sportage Di, 4x4, 2 l motor a 3 roky bez problému. Snad jsem to nezakřiknul winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley

    Drahuš, vybírej slovíčka nono smiley smiling smiley winking smiley .

    Jo a ta naše se jmenuje Bedřich III., ale manželka jí říká Kikina.

    KIA = Korejská Imitace Auta grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 02.08.2017 01:54
     

    Taku porovnávat Kia Sportage s tím prdítkem co chce Kordula je trochu mimo winking smiley . Já na ni také koukala, ale můj dvorní automechanik mi Kiu rozmluvil, prý to odmítá servisovat. Tak jsem opět u fordíka love smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 02.08.2017 08:30
     

    já mám čas ,STK u mojí 120 končí v srpnu, 2018 a možná bych ještě prošla winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 03.08.2017 18:53
     

    takže bych mohla mít hned 3 dvéřové ŽLUTÉ , jak nové, za 135 ..... a pokud 5 ti tak za 150, myslím tu Skodovku Cittigo

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 03.08.2017 19:23
     

    Raději bych vzala 5 dveřové.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 03.08.2017 19:27
     



    bosk napsal(a):

    Raději bych vzala 5 dveřové.

    ......no jasně, i když já nejraději jezdím sama

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 03.08.2017 19:29
     

    Kordul, třídveřové má sice obrovské dveře a mamince by se líp nastupovalo, ale nedáš tam vozejk. Pětidveřák má malé dveře, ale zadníma by se měl vejít vozejk (pokud se vůbec vejde) To bys měla zjistit předem. aby sis pak nervala vlasy, že je autí tak malé, že ho tam nedáš nebo si auto hned zničíš (orveš sedačky)

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 03.08.2017 19:34
     



    drahus napsal(a):

    Kordul, třídveřové má sice obrovské dveře a mamince by se líp nastupovalo, ale nedáš tam vozejk. Pětidveřák má malé dveře, ale zadníma by se měl vejít vozejk (pokud se vůbec vejde) To bys měla zjistit předem. aby sis pak nervala vlasy, že je autí tak malé, že ho tam nedáš nebo si auto hned zničíš (orveš sedačky)

    ......Drahuš, to je jasné, že si to všechno zjistím dopředu, u jakéhokoliv auta.......

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.