čtvrtek 28. března, 16:54 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Jaka banka?

Datum: 17.12.2010 11:08
 

Muzete mi prosim napsat, s jakou bankou jste v Cechach spokojeni(nespokojeni) popr. proc? chtela bych si v Cechach zalozit konto, ale posl. dobou jsem cetla docela kritiku napr. na Sporitelnu, Raiffeisenbank, atd.Tak opravdu nevim.

 

Diky

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 11:12
     

    na spořitelnu a poštu nadávám......já osobně jsem u KB a nemám problémywinking smiley ...ono to je různé.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaka banka?

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 11:16
     


    iriska napsal(a):

    na spořitelnu a poštu nadávám......já osobně jsem u KB a nemám problémywinking smiley ...ono to je různé.


    Irisko a proc nadavas treba na sporku? Tam jsem totiz myslela, ze bych to dala. S KB mam ja zase z minula blbe zkusenosti. Je fakt, ze za to asi mohli pracovnici jedne konkretni pobocky, ale otravili me dokonale svou nekompetenci.

     
  • Status: expert

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 11:19
     

    Mám taky KB jsem spokojená, je fakt že od útěku od Spořitelny práve ke KB jsem jinou banku nepoznala.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 11:22
     

    od spořky jsem utekla, páč bylo vše zdlouhavé....i převody. A pak každou chvíli slyším, že spořka má problémy s účtama. I když syn ji má taky a je spokojen.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 11:22
     

    Aha,tak a sporitelna si nebude dobra. A co je na ni konkretne blbe? Ja vim, ze i Majka nekde psala, ze s ni neni spokojena. Pritom mela byt, tusim,vyhodnocena jako nejlepsi banka nebo tak nejak?

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 11:25
     

    Ja to chtela puvodne dat do Raiffeisenbank. Pak jsem videla na reporterech reportaz, o tom, jak snadno se u nich vybira na falesne doklady a neco se stalo i sporitelny, tak jsem fakt na vazkach, ze bych to zase nakonec dala do te KB.

     
  • Status: expert

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 11:25
     

    Drahuška má nějakou dobrou banku, ale zabte mě teď nevím jakou, je moc spokojená.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 11:27
     

    je to už přes 10 let co u ní nejsem, ale čekala jsem vždy na výplatu 3-4 dny a to mi teda dralo nerva. Komerčka byla bez problémů. Pak jsem jednou chtěla malou půjčku a byly s tím takový problémy.....nakonec jsem jí nedostala. Šla jsem ke KB a tam vše bez problémů. Ale ted už to může být zase jinéwinking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 11:40
     

    Tak jsem mluvila s jednim pracovnikem z Oberbank, tak jsem byla prijemne prekavapena, ze by si dokonce na nas udelal jeste 24 dopoledne cas, i kdyz maji zavreno. Tam jsem to puvodne chtela mit, protoze ji mame i v Nemecku, akorat je blby, ze nemaji pobocku nekde pobliz hranic, tudiz jsme to chteli spojit s tim, ze 24. pojedeme domu, tam pobocka je. Ale vsude je pry 24.12 zavreno. Tak me docela potesil, ze si na nas udela cas. No, koneckoncu, my musime do prace dokonce 26.12. Kseft je kseft, ne?grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 11:42
     

    Synek si chválí e-bank? Furt mě buzeruje, že tam ještě nemám účet a že jsem úúúplně blbí grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 11:45
     

    ReifeisenBank. Nejvyšší spokojenost thumbs down

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 11:59
     
    drahus napsal(a):

    ReifeisenBank. Nejvyšší spokojenost thumbs down


    Drahus, to byl taky muj favorit. Maji dobre udelane stranky, takze clovek na prvni pohled vi, co ho bude jaka polozka stat atp. Ale tys asi nevidela na Ct1 tu reportaz, jak tam vybrali ty miliony na falesny papiry?No al esnad si ted daji aspon vetsiho bacha.

    Tady to je:[www.ceskatelevize.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Didi (17.12.2010 12:04)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 12:11
     

    Didi, víš, ono to bylo celý divný. Jednalo se o rusáky a byly mezi nimi vazby. Ne, že by to té rusce vybral úplně někdo neznámý. Já jsem do této banky vlezla ještě když to byla eBanka. Pak jí schlamstla RB. Jako eBanka byla naprosto nejlepší, ale i RB je dobrá. Dobře fachá internetové bankovnictví. Já už tam fyzicky nebyla ani nepamatuju

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jaka banka?

    Datum: 17.12.2010 12:18
     

    Mám taky KB a osobně jsem spokojená, kdybych se ale rozhodovala ted asi bych sla taky do reifeisen bank. Tak nějak mi ted vyznívá nejlíp. Zničehonic se mi ale měnit nechce. Používám výhradně internetový bankovnictví a do banky nemusím a to mi vyhovuje...

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.