čtvrtek 25. dubna, 07:04 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Školáci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Školáci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: marcelab
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Jak zabavit děti?

Datum: 28.11.2011 21:33
 

Ahoj všem,

mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavit? Tip na nějakou hru nebo tak něco? Jak trávíte čas vy? Docela mě to zajímá a myslím, že si vzájemně můžeme poradit smiling smiley

 

Takže otázka zní: jak bavíte své děti:-)?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: marcelab
    Status: nováček

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 01.12.2011 11:05
     

    :-) jo tak to jsem se dost pobavila:-)Hanule, ty bys normálně měla začít přemýšlet o naspání nějakých povídek hahaá:-) fakt super!jinak vaření s dětmi fakt miluju, sice pak třeba půl dne uklízíme ale vždycky to stojí za to... i když ty nervy:-) kámoška mi třeba doporučila jedno DVD na vaření s dětmi od Golden secret a fakt super..moje malá si připravila dokonce jídlo pro kamarádky na párty a to byste koukali, jak z ní najendou byla ta největší hrdinka:-D takže vaření jednoznačně doporučuji, jen je fakt nutný rozmyslet si co:-) jinak my spíš fakt to skládání nebo tvoření všeho druhu ale právě pro to mi už tak trochu dochází inspiracegrinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil marcelab (02.12.2011 08:44)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak zabavit děti?

     
     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 01.12.2011 11:33
     

    Jéé, to mě tak zahřálo u srdce, že v tom nejsem sama. grinning smiley U mě je teda rozdíl, že mám dva kluky.

    Kuchyň klasika, nejoblíbenější hra je rabování, samozřejmě v tu samou dobu kdy vařim. Koukání do trouby se u nás neujalo, ale pekárna je hit, jednou jedinkrát sem se nechala zlákat jejich nadšením a nechala přisypávat mouku, takovou chybu už nikdy neudělám.

    Koupelnu už při praní zavírám, mlaďas + čudlíky = mačky mačky.eye rolling smiley Kolíčků díky nim mám jen pár, ale páč patří mezi oblíbené hračky, asi dostanou pár balíčků k vánocům. Nejraději z nich dělají střelné zbraně a hrajou si na vojáky.

    V ložnici rádi rozestýlají a za zvýšené hlučnosti, skákáním naklepávájí.

    Ač kluci, ani skříně a šuplíky s oblečením nejsou v bezpečí. Naposled si cpali ponožky do rukávů, aby měli svaly.

    A dalo by se pokračovat dál. Docela mi přijde, že nejmíň hraný jsou samotný hračky.grinning smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 01.12.2011 12:30
     

    Je to legrace s těmi dětmi grinning smiley. Na skákání na posteli jsem zapomněla, to je taky synova hodně oblíbená aktivita, pak taky praní s taťkou, skutečné vaření s ním taky praktukuji, s dcerkou ještě ale radši ne. Ponožky v rukávu jsou dobrý nápad, to někdy použiju.

     

    Jinak u nás dnes velké tvoření z vizovického těsta. Myslela jsem, že uděláme něco vánočního, ale ne, bude to klasika - dinosauři a žraloci grinning smiley. Pokud se mi to podaří upéct, tak dám fotku.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 01.12.2011 12:52
     

    Peefko, dinosauři, žraloci, vánoční klasika jo? grinning smiley

    Starší se chlubil, že ve školce taky vykrajovali z nějakýho těsta, prý ho to bavilo, s babičkou dělá každoročně strojkový, slepovaný a salát. Přiznávám, že doma na to nemám nervy, u mamči se na úklid vrhnem tři, takže je to za chvíli hotový, doma bych to uklízela ještě v lednu. grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 01.12.2011 13:52
     

    Hm, my teda právě zadělaly těsto na zkušební variaci mrkvových šátečků podle Gabči, jen nevím, nevím, jaké to bude mít s těmi bublifukovými bublinami, co mi do něj v průběhu výroby přistály, grády. eye rolling smiley Včera jsem, nic netušíc, hladově olízla zadrobený talíř, kde zřejmě také jedna skončila, no a je to, jak když piješ bitrex. moody smiley. Mrkef je naštěstí čerstvoučká, unikátně sladká, tak snad to trochu vykreje.

    PS. A vztekle ječet, tedy rodičovsky se rmoutit, jsem se samozřejmě mohla, jak chtěla. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (01.12.2011 13:54)
     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 03.12.2011 12:52
     
    dsc02992.jpg
    Další fotografie:

    Předkládám výsledek tvoření z vizovického těsta. Zábavné bylo jak tvoření potvůrek, tak i následné hraní si s již upečenými. A jako bonus nám to doma příjemně vonělo kořením.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 03.12.2011 18:16
     

    Peefko, to je krásnej Jurskej park. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 03.12.2011 22:03
     

    eye popping smiley thumbs down

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 03.12.2011 23:28
     

    jé, to jsou správné obludy thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 04.12.2011 11:24
     

    Anavi...tak jsem koukla na net, co je Ubongo...a asi to budu muset pořídit. Podobnou hru hrají u bráchy - děti i dospělí - Pictureka. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 04.12.2011 11:42
     

    U mladých se objevila hra Activity a prý je to suprové uvidím o vánocích až se sejdeme.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 05.12.2011 00:54
     


    Mona napsal(a):

    Anavi...tak jsem koukla na net, co je Ubongo...a asi to budu muset pořídit. Podobnou hru hrají u bráchy - děti i dospělí - Pictureka. thumbs down

    Zatím je u nás stále v kurzu, ještě neomrzela.

    Activity kluci mají půjčené... se přiznám, že mě to zatím nějak nechytlo.. přijdou mi některá slova dost těžká na ztvárnění. MOžná by mě to jinak bavilo s dospělými a po pár panácích grinning smiley.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 05.12.2011 12:32
     

    Péefko, to je suprový zvěřinec. grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 05.12.2011 21:52
     

    Anavi

    MOžná by mě to jinak bavilo s dospělými a po pár panácích grinning smiley.

    Tak se přijeď podívat k nám, když hrajem dospěláci, větší prdel jsem dlouho nezažila. Musím říct, že Acitivity hrajeme poměrně dlouho a musíme stále dokupovat kartičky, protože nám už nestačí. Acitivity považuji za jednu z výborných her u který se fakt dá pobavit, jen vědět jak na to.

    A nějaká ta lahvinka samozřejmě padne taky. winking smiley no, kdyby jen jedna. mls smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 05.12.2011 23:24
     

    Amee, tak ty patříš zrovna mezi lidi, se kterýma bych to hrát chtěla grinning smiley. To by nuda určitě nebyla winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Školáci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.