pátek 29. března, 10:18 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Školáci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Školáci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: marcelab
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Jak zabavit děti?

Datum: 28.11.2011 21:33
 

Ahoj všem,

mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavit? Tip na nějakou hru nebo tak něco? Jak trávíte čas vy? Docela mě to zajímá a myslím, že si vzájemně můžeme poradit smiling smiley

 

Takže otázka zní: jak bavíte své děti:-)?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Z.stika
    Status: nováček

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 25.03.2012 23:07
     

    My s malým spolu taky vaříme, ale když chci chvilku pro sebe, tak ho pošlu (někdy úspěšně někdy neúspěšně) hrát si s legem nebo s vojáčkama na bunkr , potom i rád čte ( teď dostal knížku jáhrdina, která ho dost baví) a když je nejhůř dovolím mu i počítač (maximálně na hodinu). :-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak zabavit děti?

     
     
  • Status: nováček

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 13.11.2012 10:15
     

    U nás se s manželkou střídáme. Vyhraníme si nějakou tu hodinku a chodíme na procházky do parku a k poli. Doma si malujem a hrajem si se stavebnicí Duplo. Nemůžu si stěžovat, děsně mě to baví.

     

    Už se těším, až bude zima a budem chodit krmit lesní zvěř smiling smiley

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 28.01.2013 12:05
     

    "Já jsem teď toho našeho raubíře zabavila, i včetně tatínka... koupila jsem jim tenhle vrtulník - a musím říct, že se zabavili dokonale oba.. hrají si s tím už víc než týden a ještě je to pořád nepřešlo.. občas sice máme menší karambol, když to narazí do skříně, ale doufám, že jak bude hezčí počasí, tak si to veznou i ven, tak bude doma úžasný klid (na úklid, relax, vaření) :-D"

     
  • Autor: marcelab
    Status: nováček

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 17.02.2014 14:50
     

    to je supr!!!!!

     
  • Autor: ewa
    Status: začátečník

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 14.07.2014 19:10
     

    společenské hry. na trhu je dostatek her, pro děti 6 - 8 let, které podporují kreativitu a rozvíjejí jejich schopnosti

     
  • Autor: Margaret2
    Status: začátečník

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 18.12.2014 21:42
     

    Jsou to kluci nebo kluk a holka? Já s dcerou navlékám korálky. Moc ji baví výrábět si náramky, náhrdelníky apod. Myslím si, že je to super pro tvořivot a zlepšování zručnosti. Jinak obě děti momentálně baví vaření, prootže bybička jim koupila kuchařku. Ale to jim musím asistovat.

     
  • Autor: Marika83
    Status: nováček

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 02.01.2015 13:39
     

    Ahoj, naše děti začali taky poslední dobou kuchtit. Překvapuje mě, jak jsou kreativní. Vždycky se snaží přidávat nějaké nové ingredience grinning smiley posledně čili do bábovky... tak jsem je tam trochu nechala přidat a kupodivu dobrý grinning smiley Zatím vaříme podle mých receptů, ale koukala jsem, že jsou i kuchařky pro děti. Které jsou dobré?

     
  • Autor: Luciik
    Status: začátečník

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 02.01.2015 23:25
     

    Jak starou máš dcerku? U nás je momentálně in "gumičkování". Korálky dcera taky navléká, ale zatím jen jednoduše na vlasec. Chtěla bych ji naučit dělat i naušnice, náramky atd. Takové složitější věci, aby trochu rozvíjela fantazii. Je moc zručná a evidentně ji to dost baví. Nevíte, kde je velký výběr korálků a komponentů za dorbou cenu?

     
  • Autor: Margaret2
    Status: začátečník

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 08.01.2015 20:35
     

    Dceři je osm. Moc si to korálkování zalíbila. Vyrábí pořád. Už ani nestíhám objednávat grinning smiley Každopádně zkus najít taková ta obecná fóra o korálkování. Myslím, že se to přímo jmenuje korálkování. Tam se dozvíš spoustu zajímavých informací. Objednávala jsem ze spoustu shopů, ale ais nejvíc mi je sympatický Top Korálky. Mrkni tam a uvidíš.

     
  • Autor: Honey
    Status: začátečník

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 08.01.2015 20:43
     

    Rozvíjet zručnost a fantazie moc důležitý. My se teda snažíme chodit, co nejvíce s děckama ven. Manžel vymýšlí pořád nějaké bojovky. Posledně měl teda "super" nápad eye rolling smiley nono smiley Přeskakování potoku. Mále mě trefil šlak. varovala jsem je, ať nedělají kraviny, že tam někdo zahučí. No, a taky že jo!! To byla potom rychlovka domů.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 08.01.2015 22:10
     

    Ale vem na to jed, že na to budou celej život vzpomínat, jak tam zahučely thumbs down smiling smiley . Sedět u PC, nebo zahučet do potoka to je sakra rozdíl !! thumbs down

    Já svého syna(*30) např. zabavím tím, že něco dobrého ugriluji a dáme spolu pivo mls smiley drinking smiley thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (08.01.2015 22:12)
     
  • Autor: Honey
    Status: začátečník

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 12.01.2015 18:09
     

    Tak to rozdíl je! Na to určitě nezapomenou, ale moje nervy utrpěly šok grinning smiley grinning smiley Jsou moc hyperaktivní. Jak lítají povenku, tak je to super. Horší když je venku hnusně. To pro ně něco vymyslet je umění. A to mají hraček plný pokoj. Musím pořád třídit, jinak by se to už nevešlo nikam. Hrozný. Když si vzpomenu, jak málo hraček jsem měla já. Nejlepší malé hračky, které děcka zabaví na hodiny grinning smiley grinning smiley no, třeba ty korálky, co tu holky zmiňují grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Honey
    Status: začátečník

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 12.01.2015 21:02
     

    Nejlepší recepty jsou přece ty, které vymyslí děti sami grinning smiley Vzpomínám si, že když jsem byla malá, tak děda mi postavil venkovní kuchyňku. Vařila jsem polívku z pampelišek, solila ji pískem a děda to "s radostí" ochutnával. Chudák smiling smiley Jinak k těm kuchařkám pro děti.... Já ji teda nekupovala, ale kamarádka kupavala kuchařku na pigy.cz. Viděla jsem ji na netu a vypadala dobře. Obrázkový návod.

     
  • Autor: Luciik
    Status: začátečník

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 13.01.2015 10:54
     

    Zabavit děti grinning smiley to je někdy těžké...ale jsou to stejně zlatíčka, taky mám doma dvě. A jsem ráda, když mám chvíli klidu pro sebe. Bavíte se tu o koralkování. Vyrábíte některá z vás doma? Já bych právě chtěla začít, dívám se tady někdo pise o top - koralky, tam prodávají i Swarovski komponenty se ted dívám. Musím si zjistit co je vše k tomu vyrábění potřeba, nějaké ty kleštičky nebo tak a pustim se do toho, chci dělat něci i pro sebe takto smiling smiley Kdybyněkdo měl rady tipy co a jak, uvítám thumbs down

     
  • Autor: sisska
    Status: nováček

    Re: Jak zabavit děti?

    Datum: 27.02.2015 13:22
     

    Ahoj, já už nějakou dobu dělám doma šperky Swarovski Elements z top-koralky. Jen teda musím říct, že pro děti to fakt není grinning smiley Já jim dám plastelínu a jak si hrají, tak si u toho hraji taky grinning smiley Je to docela zábava.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Školáci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.