pátek 29. března, 02:52 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

jak vychovat kotě?

Datum: 25.08.2006 13:21
 
Pomoooc. Prosím jakékoliv rady nebo odkazy na nějaké stránky,co s příliš temperamentními koťaty. Už jsme z našeho LumpaČendy úplně vyřízení. Včetně naší starší kočky a čuby Betyny. O kytkách, nemluvě.Vychovala jsem spoustu koťat, ale takovýhleho šotka,jsme ještě neměli.
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (25.08.2006 13:37)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: boboci
    Status: začátečník

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 25.08.2006 17:42
     
    Na to budou asi všechny rady krátkéwinking smileynašla jsem stránku: [www.celysvet.cz] ale ta ti asi nepomůže,doporučuju darovat nepříteligrinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: jak vychovat kotě?

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 25.08.2006 19:40
     
    Už jsem psala na Livingu, že z toho zčásti vyroste. A u kocoura kastrace asi taky dost změní.
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 25.08.2006 22:07
     
    Majko, už jsem to četla,díky  a ostatním, taky díky moc.grinning smileygrinning smileygrinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 25.08.2006 23:08
     

    Hespo vydrž, to jen samou radostí, že má prima domov. Trochu zlehčuju...No každé kotě je jiné, s tím nic nenaděláš, ale zase na druhou stranu můžeš začít psát knihu..."Neuvěřitelné zážitky s Lumpem".

    Moc ti neporadím, protože náš kocour nalezenec je od začátku naprosto pohodový. Poprvé jsem se setkala s kočkou co se chová jak pes. Na zavolání okamžitě přiběhne, chodí s náma na procházku fakt jak pes...

    Asi měl dost velké trauma, když dva dny běhal v parčíku uprostřed města, než se dostal k nám. Vlastně si nás našel...smiling smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 26.08.2006 16:26
     

    Ahoj Lado.

    Taky si myslím,že je to tím,že to byl takový bezdomoveček. Kdo ví, jak dlouho tam byl takhle. Vůbec se nedivím, že si ho ti lidi z toho domku naproti , nechtěli nechat. Říkali,že jim ho tam někdo dal přes plot a že jejich kocour ho nesnesl. Proto byl furt venku.Já vidím, jak je z něho vyšinutá naše Barunka. Zřejmě ho někdo musel vzít předčasně od mámy, protože furt ještě chce sát. Uklidňuje se s tím před spaním.Ale je hezky učenlivý. Už začíná trochu respektovat naše zákony, jako že na stoly a kuchynskou linku a ptačí klec se neleze. Teď chrní jak miminko.chichi 

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 26.08.2006 16:41
     

    Ahojky Hespo, taky myslím že "neví čí je", musel si poradit sám a nebyl zvyklý na jakýs takýs domov. Počkej za měsíc, alespoň se nenudíš.

     
  • Status:

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 28.08.2006 07:33
     

    hespo pořiď si ještě jedno a můžeš zrušit TV !

    My jsme se letos rozrostli o dvě různě stará koťata. To mladší mourovaté byl učiněný ďáblík,ale starší klidnější ho celkem srovnává a hlavně mu dává pocit,že je ještě u mámy,protože se k němu pořád tulí,když spí. Ale jsou to venkovní kocourci, tak řádí venku. Doma bych si je fakt nedovedla představit,i když obyč. kočky jsme už doma taky měli a byl to děs. Jedině unavit a vydržet.the finger smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 30.08.2006 14:00
     
    Jojo,unavit,to se mu daří. Hlavně mně!!! viz dnešní chat v 13.46 chichi
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 29.12.2006 00:08
     
    Další fotografie:
    Tak nám kotě trochu povyrostlo,ale vychované není. grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 01.01.2007 20:45
    Hodnocení fotografie "jak vychovat kotě?": 5
     
    thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down smiling smiley
     
  • Autor: Benja1
    Status: začátečník

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 01.01.2007 22:38
     
    fakan.jpg

    Hespo, jestli ti to pomůže, tak se podívej na poslední kousek našeho adoptivního miláčka. Načapali jsme ho jednou takhle po ránu, jak si bezostyšně vyhrabal z misky zázvorky ( který mrchy nechtěly změknout a tak dostaly na misce poslední šanci) a ustlal si v ní.

    P.S. - je to jeho jeden z mnoha průšvihů, tak asi nemusím vysvětlovat, proč dostal jmého Fakánek Fakan. the finger smiley 

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Agnesska

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 16.02.2008 17:40
     
    Ahojte všici, nevíte náhodou někdo co s kotětěm (půlročním), které je vychované, chodí na svůj záchod, ale kazdý den se jednou vyčůrá do peřin? Přijde mi, že to dělá schválně!
     
  • Autor: elza
    Status: nováček

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 17.02.2008 14:22
     
    Agnessko, nechci říct, že vím, co s takovým kotětem, co vím ale naprosto jistě, že žádná kočika nečurá mimo svůj záchod schválně. Příčiny mohou být vlastně tři. Nemoc, stres nebo puberta. Píšete o svém zvířátku hrozně málo, nedá se z toho nic usuzovat. Ale například jeden z mých kocourků, orientální plemeno, začal v tomtvo věku čurat do všeho, co byť jen vzdálěně připomínalo nádobu. (samozřejmě čural také do hrnců). Protože kočky jsou můj koníček love smiley , měla jsem hodně přečteno a vím, že orientální plemeno dospívá poměrně brzy a opravdu to byl projev puberty. Jiný z mých kocourů v tomto věku začal čurat také všude, a u něho byla příčinou nemoc- močové kameny struvity. Jindy to může být stres jako reakce na jakoukoliv změnu ( i tu, které bychom třeba význam nepřikládáli). Je potřeba uvést o kotěti více podrobností a okolností, aby se dal udělat nějaký závěr. Zásadně nesmí být kotě za tento projev trestáno, nechápe to a stres je jen prohlubován.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lucka

    Re: jak vychovat kotě?

    Datum: 23.09.2008 22:54
     

    Jestli se kočka nedá alespoň trošku vychovat tak se asi s mamčou zblázníme. Přinesly jsme si domů měsíční koťátko a to bylo ještě zlatíčko, měsíc u nás začal postupně zlobit, drápe, kouše, útočí, ničí kytky a nic na něj neplatí. Bijeme ho přes zadek novinama, ale on si dovoluje ještě víc a nebo uteče a pak to samozřejmě zkouší znova a to je prostě o nervy!!! Ještě jeden problém s ním máme a nevím co s tím udělat, ale náš 5ti měsíční kocourek stále hledá na našich tělech maminčinu bradavku. Nevíme jak ho toho zbavit, většinou ho plácnu a řeknu mu NE, ale nepomáhá to. Za jakoukoliv radu budeme rády!

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.