čtvrtek 28. března, 20:14 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jak vás ovlivnil internet?

Datum: 26.02.2007 09:02
 

Co přinesl do vašeho života internet?

Mě hodně pomohl při budování domu a následném vytváření interiéru a neustále chodím pro rady ohledně zahrady. Poučil mě také v tom, že není tak anonymní, jak by se mohlo zdát.

A co mi bere? Zbytečně mnoho volného času, který by se dal určitě využít užitečněji smiling smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 31.07.2008 11:33
     


    skrblice napsal(a):

    .... jsem zarytá neťačka už 8 let. Net mě svým způsobem vychoval, usměrnil, vyučil, vyfackoval a hlavně otužil. Nejsem z těch, co se hned vzdávají. Dostanu virtuální facku a s úsměvem poděkuji.... víte, jak to dokáže člověka vytočit? (kash.. člověka obecně, hihi... zrovna nemyslím Honzu). Zpočátku jsem byla velice důvěřivá, naivní, poctivá a nedokázala jsem si představit, že by mě někdo mohl podrazit. Časem jsem zjistila, že ne každý je otevřený tak jako já. Že holt budu muset svůj přístup k virtuálnímu světu změnit. A tak se stalo. Dnes si už vybírám, s kým se budu bavit a kolik času na netu strávím. Ale nikdy ničeho nebudu litovat. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. A tady to platí dvojnásobně.

    Jsem ráda, že jsem celejch těch 8 let pronetila po Tvým boku. Takových lidí, jako jsi Ty, je dneska jako šafránu, tak jsem ráda, že jsme se neminuly. A věřím Ti každý slovíčko, cos tu napsala. A nejenom tady. Zkrátka Tě mám v srdíčku. love smiley 

    A jdu se vysmrkat, kurva. grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

     
     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 31.07.2008 12:23
     

    Jak mě ovlivnil internet? No samosřejmě krásně, je to plno možností, zajímavostí, přátel atdthumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 31.07.2008 18:59
     

    Skrblice, kde to chceš podškrábnout?

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 01.08.2008 00:26
     

    Stano : hihi podrbej mě třeba na hřbetě, škrábání jako škrábání spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 01.08.2008 00:29
     

    Kash : kua kuško nech toho.... nemám po ruce kapesník a cosi mi hrklo do oka... hihi... kdyby mě krotitel viděl: spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out ,,,"Mámo nebul "... něco mi to připomíná, ale Angelika nejsem .... spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out....

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 01.08.2008 15:55
    Hodnocení fotografie "Jak vás ovlivnil internet?": 5
     

    Kelišová, ty nám umíš brnknout na city grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Taky Tě mám moc ráda love smiley love smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 01.08.2008 17:12
     


    skrblice napsal(a):

    Kash : kua kuško nech toho.... nemám po ruce kapesník a cosi mi hrklo do oka... hihi... kdyby mě krotitel viděl: spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out ,,,"Mámo nebul "... něco mi to připomíná, ale Angelika nejsem .... spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out....

    Kua, Angeliko, nezapírej se! Dyk ten Žofré Tě tu už 3x hledal! grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 06.08.2009 13:34
     
    Nechce sa mi hladat nejaku vhodnejsiu diskusiu...ale pred par dnami som dostala od znameho tip na moc zaujimavu stranku:
    [www.uschovna.cz]

    Ide o to, ze cez tuto stranku sa daju uplne ...uplne super posielat velke subory ako su napr. videa..ale aj vselico ine..., ktore bezne postou- mailom nemozete pre velkost poslat...
    ----------------------
    Postup je uplne jednoduchy, netreba sa tam ani registrovat...len vlozite tam subor a adresu komu to posielate( pripadne naraz viac osob)...a on sa tam ten subor ulozi a adresat len dostane do mailovej schranky avizo, ze si tam moze dany subor vyzdvihnut a staihnut k sebe do PC..
    ---------------------
    Hm...je to celkom zaujimve...ja to tako hodnotim napr. konkretne u tych videi...ze mozete bez akychkolvek obmedzeni poslat niekomu to, co chcete....
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 06.08.2009 18:05
     

    JO znám a občas využívám.. smiling smiley

     
  • Autor: Buturka
    Status: nováček

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 04.10.2009 18:12
     

    hodne ovlivnil muj zivot ptz si ho bez nej uz nedokazu predstavit a skoro veskery as travim na internetu kdyz nejsem s pritelem takze je to des bes thumbs up grinning smileyma to hodne pro a proti nu smiling smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 17.05.2010 11:40
     

    Hodně dal, ale i vzal ...... bylo by toho na román, ale odstata je ta že pokud by od teď nebyl, byl by to fakt problém. Ikdyž už zkušenost s "odvykáním závislosti" mámeye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Korkie
    Status: nováček

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 31.08.2010 23:05
     

    Internet se stal nepostradatelnou součástí mýho života. Je to moje zábava, práce, informace, komunikace, radost, zajímavosti a vůbec propojení se světem spinning smiley sticking its tongue out od té doby co nemám televizi, jsem si na něj navykla úplně. Téměř první co dělám po příchodu domů, že zapínám počítač ... děsivý co? eye rolling smiley ale závislostí bych to nenazývala. Prostě člověk využívá možností, kt má. A proč taky ne? To bychom byli jinak hloupí! No shrnuto podtrženo...internet je podle mě a pro mě skvělá věc thumbs down

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.