sobota 20. dubna, 01:05 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Jak vás ovlivnil internet?

Datum: 26.02.2007 09:02
 

Co přinesl do vašeho života internet?

Mě hodně pomohl při budování domu a následném vytváření interiéru a neustále chodím pro rady ohledně zahrady. Poučil mě také v tom, že není tak anonymní, jak by se mohlo zdát.

A co mi bere? Zbytečně mnoho volného času, který by se dal určitě využít užitečněji smiling smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.02.2007 11:23
     

    Když jsem měla doma poprvé zavedený internet, vůbec jsem nechápala, k čemu mi tzo jako bude. Později jsem díky internetu získala spousta známých, rad a inspirací. Pro mne je i hodně důležitý mail...posíláme si se spolužáky ze školy vypracované otázky, materiály ke studiu atd.

    Pro mne je teď internet zdrojem veškerých informací od telefonního seznamu, přes jízdní řády, po ordinační doby doktorů, otvíracích dob úřadů atd. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.02.2007 12:40
     

    Mono, tak to jsi dobrá, že ses ho naučila používat po všech stránkách a opravdu účelně. Já se to ještě nenaučila, jsem ten staromilec, co doktorům volá, aby mu řekli, jak tam jsou...

    Co mi dal internet... No, momentálně hlavně vás winking smiley. A co mi vzal, samozřejmě čas, a to je vysoká daň... Ale zatím ji platím bez keců... drinking smiley  

     
  • Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.02.2007 12:50
     
    Internet mi dal i vzal vše co tady popisujete a ještě k tomu krásnou společnost.  Mám vás rád, vy  maminy, báby, zahradnice, kuchařky, cukrářky, spisovatelky, výtvarnice, psycholožky, sexuoložky a já nevím ještě co jste. Díky za vaši přízeň!
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.02.2007 13:17
     
    Ty jo, Blbe, to je krásný, a prakticky zcela bez nadsázky, to koukám smiling smiley winking smiley!
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.02.2007 17:03
     
    Asi tak,jako vás všechny,co jste tady. Těžko k tomu ještě něco dodat.Nejlíp to vyjádřil Honza.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.02.2007 17:12
     

    Tak mě určitě rychlé získání informací. Mapy,jízdní řády a podobně. Tím odpadlo i jejich kupování. Pohodlněji dohledám co momentálně potřebuju,než listovat v knihách a  časopisech.

     Při koupi něčeho přečtu postřehy ostatních a udělám si lepší obrázek.

    Pokud potřebuju poradit,tak taky na netu...víc lidí,víc ví...

    Akčnost...vyfotím odešlu fotku,než pracně popisovat. Nebo cokoli jiného...

    Komunikace rychlejší než klasické dopisy...A tak bych mohla jmenovat další a další...

    Nákupování...

    A pochopitelně nové přátele...winking smiley

    Už si to nějak nedovedu bez něj představit. A ten čas je taky relativní...člověk víc proklábosí než v reálu, ale na druhé straně ho zase spoustu ušetří právě tím zdrojem rychlých inrormací.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.02.2007 17:14
     
    čeho si momentálně na netu nejvíc cením je to, že se můžu přes seznamku seznámit a přes skype pokecat s kámoškou, která se na pár měsíců v dánskuthumbs down
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.02.2007 19:20
     
    Co mi dal? Například aktuálně to, že se mi ozvala moje kamarádka ze základní školy, o které jsem si myslela, že zahynnula při zemětřesení ve Skopji, protože se mi pak neozvala. Je to bratru 30 let, co se odstěhovala z republiky.
    A představte si, že si vzala bratrance mojí největší platonické lásky. Ta moje láska se tehdy odstěhovala taky a prý mě POZDRAVUJE!!! Bůh žehnej internetu.
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.02.2007 19:28
     
    Božínku, to je krásný...
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.02.2007 19:28
     
    Majko...thumbs down
     
  • Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.02.2007 20:31
    Hodnocení fotografie "Jak vás ovlivnil internet?": 5
     
    Skvělé, ale nemám co dodat, dal i bere mi to co Vám. Hlavně mi dal Vás prima kámošky, ať si kdo chce říká že přes net pravé přátelství není, nezná nás a neví nic o naší partě. Net mi dal Kerii už před lety a ta je tu taky grinning smiley
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 28.02.2007 22:23
     

    Honzo, krásně napsané thumbs down thumbs down !

    Jinak jsem na tom jako ostatní, dal mi spoustu přátel, kamarádek i ponaučení. Jen to žere mrcha mooc času.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 04.03.2007 15:06
     

    tak toho je fakt spusta - hlavně mi vzal spoustu času, ketrý bych jinak věnovala něčemu jinému grinning smiley

     

    - nákupy po internetu - možnost srovnání zboží, jeho cen v kludu doma

    - zařízení si dovolené po internetu

    - jízdní řády, mapy, plánování tras, program TV

    - inspirace do zařizování domečku

    - vyhledávání různých her do práce

    - isnpirace do práce - tvoření apod.

    - rychlé podělení se o fotky

    - rychlá komunikace - maily (osobní, ale i pracovní)

    - různé online soutěže

    - když přijedu pozdě domů a nestíhám zprávy v TV, kliknu si na net

     

    je toho určitě ještě spousta

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jak vás ovlivnil internet?

    Datum: 06.03.2007 21:05
     

    Mě dal hodně.

    Sice někdy bere hodně času, ale zase jsem si na něm našla spoustu príma kamarádek a kamarádů. thumbs down smiling smiley

    Najdu si na něm nepřeberné množství informací o zahradách a rostlinách v nich, o vaření, pečení a další a další praktické rady a informace.

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.