pátek 29. března, 01:37 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: suee
Status:

Jak udrzet plavky v kondici?

Datum: 29.09.2008 09:41
Hodnocení kategorie "Úklid": 5
 

Mohli byste mi nekdo poradit jak spravne zachazet s plavkama aby dlouho vydrzely? grinning smiley pri pravdidelnem chozeni (cca 1x tydne) do bazenu kde je silne chlorovana voda se po 1!!!roce rozpadaji, podotykam ze jde o kvalitni znackove plavky....angry smiley

Perete je v pracce?nebo mate nekdo nejaky specialni zpusob jak je udrzet v kondici? grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 29.09.2008 10:02
     

    Sjů já mám spíš problém udržet se v kondici do plavekgrinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 29.09.2008 10:40
     

    Suee neporadím...kluk když závodně plaval, tak měl dvoje,troje do roka...Jako by zřídly, po každé po příchodu z bazénu byly důkladně vymáchané ve vlažné vodě...prala jsem je někdy v pračce, někdy v ruce tekutým na jemný prádlo...Ale on byl v bazénu téměř každej den nejméně dvě hodiny...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 29.09.2008 11:44
     

    suee, myslím, že mě na to jednou při nákupu i upozornili...že pokud by člověk jezdil častěji během roku k moři, tak slaná voda jim vůbec nedělá dobře -vyblednou, prořídnou a když se chodí často do bazénu, že začnou povolovat gumičky a tak. Takže je to zřejmě normální, spotřebu jeden kus na rok bych viděla asi jako adekvátní sad smiley, bohužel.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 29.09.2008 12:35
     

    Ono se to tak nejak netyka me ale muj primy nadrizeny vi kde travim pres den cas eye rolling smiley eye rolling smiley tak me pozadal abych se vas zeptala na radu grinning smiley

    Koukam ze zkusenosti mate stejne jako on takze to chce nejspis opravdu kupovat nove plavky casteji...sad smiley diky za odpovedi! flower smiley

     
  • Status:

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 29.09.2008 12:36
     

    no ja mám tiež rovnaké skúsenosti, a to hlavne z Podhájskej,tá slaná voda robí svoje a plávky viac než sezonu nevydržia,preto som upustila od drahých modelov

    tento rok som si obliekla minuloročné a zrazu som zistila,že nohavičky mi padajú,no celkom som sa aj potešila,že by som tak schudla?,no to boli len vyťahané gumygrinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 29.09.2008 12:52
     

    A k praní - dávám normálně do pračky na 30 st, program "ruční praní". Ale ne po každém koupání. Jen občas. Jindy jen vymáchám ve vlahé vodě, dobře vyždímu a nechám uschnout - nenechávám ale sušit na přímém slunci.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 29.09.2008 16:37
     

    Dekuji za odpovedi flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 29.09.2008 16:54
     


    Evca napsal(a):

    Sjů já mám spíš problém udržet se v kondici do plavekgrinning smiley


    Jsem zapomněla konstatovat, že tvá odpověď byla jako vždy skvělá! winking smiley thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 15.04.2010 07:32
     

    Takže, winking smiley chybí už jen bod 9. v plavkách nelezte do vody.......

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 15.04.2010 08:31
     

    Jajo grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    V našich plavkách zásadně neplavte, neuvážený přesun vašich tělesných převisů může mít za následek ztrátu tvaru - na niž při reklamačním řízení nemůže být brán zřetel. nono smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (15.04.2010 08:32)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 15.04.2010 08:35
     


    anina.sustekova napsal(a):

    tento rok som si obliekla minuloročné a zrazu som zistila,že nohavičky mi padajú,no celkom som sa aj potešila,že by som tak schudla?,no to boli len vyťahané gumygrinning smiley

     

    anino, ouplně jsi mě rozhýkala grinning smiley thumbs down grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 15.04.2010 09:06
     

    Já bych vlastně o kondici plavek po loňském trapasu mluvit vůbec neměla hiii moje 10 let staré milované plavky náhle zprůsvitněly.....a já je z nevědomosti užívala i nadále........již nikdy víc...... stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 15.04.2010 09:14
     

    mám taky úžasný trapasy s plavkama, když na to vzpomenu červenám se až na prd.......stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jak udrzet plavky v kondici?

    Datum: 15.04.2010 09:15
     

    Já taky hiiii, ještě že to bylo u Drahušky na zahradě....... stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.