pátek 29. března, 12:17 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: lanimka
Status:

Jak stále nehledat brýle?

Datum: 22.11.2014 10:22
 

Toto téma je stále častější u mamky ... musí používat dvoje brýle a stále některé z nich hledá. Vyzkoušela už různé řetízky, všechny se časem ochodily, brýle jí málem spadly. Největší horor, dle jejích slov, je na nákupech. Když má čtecí brýle, nevidí nic jiného, a bez nich zas nevidí, co kupuje.

Máte někdo osvědčený tip?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 06.11.2015 13:38
     

    No já viděla houby do dálky, měla jsem už 5 dioptrií a operace byla svým způsobem fakt za hubičku.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak stále nehledat brýle?

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 08.11.2015 18:43
     

    Já mám pouze 2,5 a to už mám takových let .Na čtení potřebuji 3 tak to prostě neřeším. Zvyk je opravdu železná košile. Kdybych měla opravdu větší dioptrie , smoking smiley tak to bych do toho samo šla.

     
  • Autor: janav
    Status: začátečník

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 17.11.2015 16:18
     

    vec názoru, som silne krátkozraká a práve pre to, že mám veľmi slabé oči nejdem na operáciu, aby som so svojím zrakom nehazardovala. Brýle - okuliare mi vôbec nevadia, síce horšie obdobie je v zime, keď sa zahmlievajú. Ako sa zahmlia, tak sa aj odrosia, netreba nič s nimi robiť, iba trpezlivo čakať. Stále napr. do reštaurácie idem za niekým, kto nájde voľný flek a ja si už iba prisadnem. A v lete je to zle v bazéne, resp. pri plávarmé, keď ich nenosím. Nehľadám okuliare nikdy, je to to posledné čo odkladám, keď idem spať na nočný stolík a prvé po čom šahám ráno po zobudení. Používam multifokálne sklá

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 17.11.2015 17:43
     

    Odkládání brýlí na noční stolek se mě jednou ,ale vůbec nevyplatilo. Dala jsem si dělat nové brýle je to opravdu dávno a má malá {tenkrát hodně malá asi dva roky} mě ve spánku v ranních hodinách při jejím každodením úklidu ,který se právě naučila brýle vyhodila do koše. Vstávala jsem kolem poledního ,protože jsem chodila do práce na směny . Je samozřejmé ,že nikdo nekoukáme do koše co je tam vyhozeno. Dcera chtěla vyhodit plný koš tak to udělal a já začala všude hledat brýle. :"Jak je to možné jsem říkala není tady přece Bermundský trojúhelník " . Za postelí před postelí pod postelí nikde nebyly až dceru napadlo jestli je nevyhodila do koše tak se jdu podívat a říkám ty máš koš vysypaný tam nic není. Tak mamčo hned utíkej do popelnic bude tam ještě pytel tak se tam koukni. Naši popeláři byli opravdu důlslední i v neděli a popelnice vyvezli no byla jsem tak naštvaná { dítě to neodneslo } ,ale já jsem si říkala proč jsem ještě nepočkala a nedala je dělat později časově. Stály 4.5OO Kč confused smiley stydlin smiley smoking smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 20.11.2015 16:35
     

    Měla jsem v oblibě sundat brýle a zastrčit za výstřih, protože si musím stále měnit na dálku a na blízko. To se mi lehce nevyplatilo loni, nakoupila jsem 10 hlávek zelí, na placení jsem si prohodila brýle, abych viděla na peníze a pak jsem je strčila za tričko, abych si mohla vzít zas na dálku a našla auto. Jak jsem rovnala zelí do kufru, brýle mi zapadly mezi hlávky, ale nebyly vidět. V autě jsem se vyděsila, že jsem je ztratila při placení, tak jsem mazala zpět k prodejci, prohlížela jsem kde co, nakonec jsem se smířila s tím, že mi je někdo asi odnesl. Dovezla jsem zelí domů a teprve u předposlední hlávky - měla jsem asi 35kg zelí - se brejličky objevily. Ještě že jezdím s nákupem tak heboučce, brýle nepotřebovaly žádnou mechanickou úpravu, jen jsem je opláchla jarovou vodou. Takže teď jak trubka, sundané brýle pečlivě uložím do pouzdra a do kabelky a tu tahám všude sebou. Jen na noc je odložím vedle postele na stolek

    Balanclady, kolega má teď to samé s malou (1,5 roku), ta jim vše zahazuje do záchodu. Už tam lovil mobil, peněženku, platební kartu i nějaké složenky. Naštěstí zatím nesplachuje. I když, kdo ví, co všechno už nenašli grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 23.11.2015 09:02
     

    Děcka jsou jedinečná pořád dělají něco po nás a chtějí hodně pomáhat. Konce jsou však dost dramatické.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 23.11.2015 11:05
     

    Když bylli naši vnuci malý tak jsem věčně brýle hledala,vždycky jsem je někam uklidila,aby na ně nemohli,a pak jsem zapoměla kam.Jinak jsem je našla i v sudu s vodou,kam je menší vnuk uklidil.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.