úterý 23. dubna, 10:57 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: lanimka
Status:

Jak stále nehledat brýle?

Datum: 22.11.2014 10:22
 

Toto téma je stále častější u mamky ... musí používat dvoje brýle a stále některé z nich hledá. Vyzkoušela už různé řetízky, všechny se časem ochodily, brýle jí málem spadly. Největší horor, dle jejích slov, je na nákupech. Když má čtecí brýle, nevidí nic jiného, a bez nich zas nevidí, co kupuje.

Máte někdo osvědčený tip?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 22.11.2014 10:56
     

    Ač to bude znít, jako reklama, jsou nejlepší multifokály, fakt

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak stále nehledat brýle?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 22.11.2014 11:12
     



    drahus napsal(a):

    Ač to bude znít, jako reklama, jsou nejlepší multifokály, fakt

    .......souhlas s Drahuš, sice mě chvilku trvalo, než jsem si na mě zvykla, ale už je mám 10 let coffe smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 22.11.2014 14:28
     

    Já zatím pořád přendavám , je to hrozný angry smiley , ale nemůžu se odhodlat, bojím se, že si nezvyknu.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 22.11.2014 14:35
     

    Mám je, ale nenosím je stále, protože mi moc nepasují k PC. Prostě je ta vzdálenost moc úzká a vadí mi při tom, ale venku je nosím. Vidím v nich odbře na dálku a na blízko. Jde o zvyk a zvyknout se dá. Protože je nenosím stále, občas mám problém se schody. Musím být opatrná a pamatovat, že musím sklonit hodně hlavu dolů. Ale je to tím, že je nenosím stále

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 22.11.2014 15:14
     

    Multifokály jsem mívala na dálku a na čtení. Časem se mi změnil zrak. Na dálku už nějak brýle nemusím, za to mám multifokály na PC a na čtení. A to je ten můj problém. Neustále ...... Zvednu se od práce kdy brýle potřebuju a pak hledám a hledám....a hledám... toho času co prohledám sad smiley thumbs up

     
  • Status:

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 09.12.2014 16:40
     

    Hespo, to chce podstoupit operaci. Dnešní chirurgové ti udělají oči, jak dvacetileté. Až na ty peníze, které to stojí. eye rolling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 09.12.2014 19:04
     

    ... nevím kolega na operaci očí byl a po 8-mi letech se mu vada vrátila a nosí opět brýle confused smiley .

    Sám nosím brýle a beru je i jako ochranu očí. thumbs down . Tady to je ale o hledání, tak já je nehledám, protože je nesundávám smiling smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 09.12.2014 20:32
     

    Mám brýle na čtení, takové ty aušusové z hypemarketu. Mám troje. Jedny v práci, druhé u PC a třetí v kabelce.Na čtení knížek to opravdu není. Hledat nemusím, jsou jen na těchto místech grinning smiley

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 09.12.2014 21:18
     

    Tot Jsem hledala brýle a pěkně dlouho.Našla jsem je nad čelem grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Emilka12 (09.12.2014 21:18)
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 06.11.2015 09:14
     

    Jelikož jsem taky obrýlená kobra tento problém mámtaké.Hledám brýle ,které jsem si dala na hlavu a nevím o tom. Pak nutím celou roinu aby se poctivě koukla kam jsem je položila. Opravdu to máme někdy jako bojovku. Člověk se při tom pobaví neboť mám dceru ,která opravdu nešetří vtipem na mou osobu. grinning smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 06.11.2015 09:33
     

    Já se v únoru brýlí zbavila a nemůžu si to vynachválit, navíc teď měli dost výraznou slevu i s doživotní zárukou...

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 06.11.2015 09:36
     

    Balanc nejsi v tom sama. Hledám je a mám je na hlavě nebo přímo v ruce angry smiley . Potřebuji si teď koupit nějaké levné čtecí, páč tyhle mám už odřené a k očnímu mě objednala až na únor angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 06.11.2015 13:07
     

    brejle se bez brejlí blbě hledaj smoking smiley

     

    Existuje operace, která zbaví krátkozrakosti i dalekozrakosti najednou?

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jak stále nehledat brýle?

    Datum: 06.11.2015 13:08
     

    Operace už jsem uvažovala. Mám však tolik brýlí ,že by to bylo napováženou a ještě něco beru to tak ,že bez nich už to nejsem já.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.