čtvrtek 28. března, 23:28 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: rakave
Status: nováček

Jak si užíváte větší volný čas v důchodu?

Datum: 19.07.2011 19:49
 
Jsem v předč důchodu,mám 58 let a mám možná trošku blbou otázku,ale já si z tím nevím rady.Sice mám menší brigádku,ale to je jen pár směn v měsíci.Jinak dopoledne jsem v jednom kole. Uklizím, peru, vařím, nakupuji, jenže po obědě si zapnu počítač...jen na chvíli co vypiji kafe.A najednou je večer :-)Potřebuji najít nějakou činnost,koníček na odpoledne a nějak se nedaří,takže sedím u netu.Zahrádku nemám,bydlím ve městě a vnoučata prozatím taky ne.Manžel ještě pracuje a doma odpočívá nejraději u televize.Navíc mi situaci komplikuje to,že jsem ranní ptáče.Tudíž od rána překypuji energií,po obědě ji houfem ubývá a jsem i teď v létě schopna jít spát ze slepicemi.Pořád dumám do čeho bych se odpoledne pustila.Do klubu důchodců moc nechci,už jsem trošku nakukovala,ale jsou tam tak ve věku k 70.Ráda bych se něčím zabývala,v nějakém združení,spolku...jenže u nás jsem prozatím nic takového vhodného nenašla. Jak je to u Vás? Jaké máte v důchodu koníčky,čím se zabýváte?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Jak si užíváte větší volný čas v důchodu?

    Datum: 03.12.2012 17:02
     



    kordula napsal(a):

    ahoj, zbavila si se otrapy manžela, už to je důvod k radosti ze života thumbs down winking smiley


    Jsem rad, ze se ji podarilo smiling smiley Nektere zeny to nedokazi sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak si užíváte větší volný čas v důchodu?

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Jak si užíváte větší volný čas v důchodu?

    Datum: 03.12.2012 23:12
     

    Ale jo, radost ze života po rozvodu byla, ale trvala jen nějakou dobu. Koupila jsem si byt ,staronově si ho zařídila s velkým elánem a radostí že se na to vše ve mě vzala síla. Ale jak bylo vše hotovo, tak to přišlo. Není další motivace. Je moc času na přemýšlení a v tom je ten problém. Dokud jsme byli čtyřčlenná rodina, byla jsem v takovém kolotoči, že si ani nepamatuju spoustu věcí. Ale taky jsem neměla čas přemýšlet nad "blbostmi" jak říkal manžel. Proto prý žena musí být pořád zaměstnaná. Svým způsobem je to ale pravdivé. Takže to budu muset nějak ustát, ještě že mám PC, to mi taky nějaký čas sežere winking smiley , ale to všichni víte.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.