pátek 29. března, 08:54 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:

Jak se stravovat při třísměnném provozu??

Datum: 05.01.2013 13:15
 

ahoj všichni,

stašně ráda bych zlepšila svoje stravovací návyky, ale vzhledem k tomu, že pracuji ve třísměnném provozu, tak absolutně netuším, jak na to (snídat po návratu z noční....večeřet po návratu z odpolední...atd. atd. atd.).

Máte někdo stejný problém? Jak to řešíte?

 

Díky za Vaše rady, tipy, postřehy flower smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Antarie
    Status:

    Re: Jak se stravovat při třísměnném provozu??

    Datum: 07.01.2013 19:50
     

    Ahojky smiling smiley chodím též na tři směny do práce a od výživového poradce jsem dostala jídelníček na každý týden jinak. Dá se to krásně zvládnout a i se při tom hubne.

    Podle toho od kolika pracuješ.

    Já od 6h a po páté hodině odcházím z domova. V práci pak jím při pauzách. Vychází to docela po třech hodinách.

    Snídaně v 5h, svačina v 8h, oběd v 11h, sváča 14h, pak mám cvičení v 16h a večeři od 18-19h.

    Odpolední:

    snídaně 9h, sváča v 11h, 13h oběd, 16.30h sváča, 19h večeře, 22h je možné si dát ovoce

    Noční:

    13-14h snídaně, 17h cvíčo, 19h sváča, 21h oběd, 24h sváča, 3h večeře

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se stravovat při třísměnném provozu??

     
     
  • Status:

    Re: Jak se stravovat při třísměnném provozu??

    Datum: 07.01.2013 20:15
     

    Díky, začnu také pomalu aplikovat na sobě - nejhorší je, že já už 14 let nesnídala, takže je těžké ráno do sebe cokoliv dostat - dnes jsem si přivstala na ranní a uvařila si alespoň čaj... Uvidím jestli to nějak zvládnu winking smiley

     
  • Autor: Antarie
    Status:

    Re: Jak se stravovat při třísměnném provozu??

    Datum: 07.01.2013 21:24
     

    Zvládneš winking smiley aspon to zkus. Já snídám kukřičné lupínky s nízkotučným mlékem nebo ovesnou kaši. Na tři hodinky krásně zasytí a hlavně jsi fit. Ke svačině si pak dávám banán a k obědu bud rýži s kuřecím masem nebo těstoviny se zeleninou. Tělo si zvykne na pravidelný příjem a žaludek se hlásí každé tři hodky. Zpočátku jsem měla strašný hlad, poradce mi dovolil třeba banán a jablko než si tělo zvyklo. smiling smiley

    Držím palce. thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.