čtvrtek 28. března, 20:12 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Stavíme
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Dům a stavba > Stavíme
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Jak se staví dům

Datum: 17.03.2009 10:24
 

Holky, viděla jste to některá?Vždycky zapomenu...tak ani nevím, jestli to stojí za to.

 

První díl:

[prima.stream.cz]

 

Druhý díl:

[prima.stream.cz]

 

[www.jssd.cz]

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (17.03.2009 10:27)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví dům

    Datum: 18.03.2009 11:16
     

    Taky jsem se chtela divat ale zatim mi to jeste ani jednou nevyslo smiling smiley tak se aspon kouknu tady ze zaznamu az bude cas, diky Ivco! flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se staví dům

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví dům

    Datum: 22.03.2009 18:52
     

    Chytla jsem až konec, ta koupelna se moc povedla. Ti dva se mi líbí, takovýho pracovitýho chlapa bych fakt brala, minimálně na dva tři měsíce winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví dům

    Datum: 23.03.2009 12:07
     

    Četla jsem diskuzi na jiném foru, jeden pár tam byl velmi kritizovaný, tak to asi nebudou oni smiling smiley. Tos asi narazila zrovna na jiné.. já neznám ani strukturu pořadu, tak se v tom zatím moc neorientuju. Doufám, že pak budu mít čas na to mrknout postupně na celé.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví dům

    Datum: 23.03.2009 12:35
     

    Ja se v tom taky moc neorientuju ale vcera jsem videla skoro cely dil. Z koupelny jsem byla taky nadsena fakt se jim povedla, ty tmave hnede obklady mame doma na zemi v kuchyni a v chodbe smiling smiley

    Ty dalsi dva pary ukoly nesplnily protoze meli vysokou vlhkost v pokojich a nemohli polozit podlahu...coz v koupelne nehrozilo,kdyz se pokladala dlazba. Trosku to nechapu, celej dil ukazovali prazdny neudelany mistnosti, jak se tam lopoti s cihlama a s maltou a pak ve zrychlenem zaberu jak udelaji celou koupelnu??? unika mi trochu smysl, ma to byt spis reality show nez porad o bydleni tak to se jim asi dari....

    2pary bydli spolecne v jedne maringotce, ten mladsi ji ma pro sebe, tak tam vcera ten velice sikovny mladik s koupelny komentovat jak si nema kde upoustet paru stydlin smiley a co delat kdyz to na nej prijde stydlin smiley ....docela sranda grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Jak se staví dům

    Datum: 29.03.2009 18:30
     

    Právě běží tento pořad na Primě

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak se staví dům

    Datum: 31.03.2009 20:13
     

    Tak jsem v nedeli zase na kousek koukala a uz naposled, poradne tam nic neukazou podle me nuda thumbs up

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Sejdzo

    Re: Jak se staví dům

    Datum: 07.05.2009 23:38
     

    Kdybych mela penize na postaveni domu, urcite bych uvazovala o tom postavit ho podle cinskeho principu feng shui, jak to treba dela firma vitr-voda, maji krasny web [www.feng-shui-stavby-interiery.cz] a na nem pekne fotky toho, co uz delali.

     
  • Status: nováček

    Re: Jak se staví dům

    Datum: 11.05.2009 23:01
     

    Ahoj, divala jsem se na ty stranky [www.feng-shui-stavby-interiery.cz] a opravdu se mi tam hodne veci libilo, obzvlaste fotky jsou zajimave a dobre nafocene, skvely web pro inspiraci-diky.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví dům

    Datum: 11.05.2009 23:04
     

    Holky, pokračuje pořád to Jak se staví dům? nebo už to skončilo confused smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se staví dům

    Datum: 13.05.2009 10:53
     

    Pokračuje, už finišujou. Proč se ptáš? Chceš něco koupit? grinning smiley Už můžeš nabízet v aukci, kolik jsi ochotná zaplatit. Teda ty baráky jsou tak ošklivý, že by mě tam nikdo nedostal.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se staví dům

    Datum: 13.05.2009 20:31
     

    Ptala jsem se pro to, abych se na ty "nevzhlednosti" ještě mohla podívat v telce na vlastní oči grinning smiley

     
  • Autor: Olin123
    Status: nováček

    Re: Jak se staví dům

    Datum: 17.04.2014 11:13
     

    Plánujeme také stavět, tak děkuji za tip o lešení, sháním teď co nejvíce informací a kontaktů. Dostal jsem také dobré doporučení na průmyslové příslušenství (www.metal-trade.cz/cs/web/o-spolecnosti) , chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenisti s touto firmou. Slyšel jsem zatím jen dobré ohlasy.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Stavíme (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.