čtvrtek 25. dubna, 00:26 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Knihy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Knihy
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Jak se jmenuje kniha?

Datum: 16.12.2006 15:36
 

Kdysi jsem četla jednu detektivku. Nějaký trestanec utekl z vězení a chtěl se pomstít všem, kteří se zasloužili o jeho uvěznění. Všechny je pochytal, odvezl do pouště a z dálky je pozoroval. Nevíte někdo, jak se to jmenuje a kdo to napsal?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: Jak se jmenuje kniha?

    Datum: 09.02.2023 20:11
     

    Motýlka jsem četl, je to sjvělá knížka.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se jmenuje kniha?

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jak se jmenuje kniha?

    Datum: 09.02.2023 21:30
     

    Anavi, tebou zapamatovanou repliku neznám bo Motrýlka jsem nečetla stydlin smiley .

    Teď jsem přečetla [www.databazeknih.cz] ... jedním dechem, mám tak trochu vynucený, chtěný, požehnaný čas na čtení ... psala jsem už o znovu přečteném Remarquovi (doprkna ... tohle se mi asi zase nevydařilo... takhle napsat), znovu přečtený Nebeský strom [www.databazeknih.cz] ... ach jo, trochu červená knihovna, trochu historie, nooo ... tentokrát jsem si opravdu probrečela, jsem stařešina, co už ... teď pro jistotu trochu, bez brečení, bez přemýšlení, jen tak na oddech Český Honza [www.databazeknih.cz] ... pohádky ... nooo, dětské či seniorské "vstupné" do knihovny naší .... nemusím vkládat, knih nepřečtených doma dostatek.

    Asi bych už měla dělat i jiné ... krom vaření, pečení, žehlení, praní, uklízení ... mám rozpletený svetr, ale rukám se nechce ... jedna stále (možná i více) křivolaká, v druhé artroza na kloubu palce víc než bolavá (i v noci budí, když blbě pohnu) ... jak zavoní "hlína" - blbě napsáno, prý hlína je pro keramiky, tak asi zem ... začnu se setím semínek, předpěstováním sazenic (abych potom jich mraky vyházela na kompost bo si ti, co je chtěli, pro ně nepříjdou) ... ale těším se.

     
  • Status: expert

    Re: Jak se jmenuje kniha?

    Datum: 10.02.2023 07:39
     

    Eli, našlas něco k aplikaci z knížky? smiling smiley

    Já dostala pod stromeček [www.databazeknih.cz]

    Je to takový obtížnější čtení. Nejde to jedním dechem.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Knihy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.