sobota 20. dubna, 14:33 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Rady a porady tety Zlaty
hodnocení: 5.00
Založte si eDeníček! V tomto blogu bych chtěla, aby se každý kdo má nějakou bolístku, nebo problém v řešení jaké koliv situace vyjádřil. A my všichni se snažili poradit jak a v čem postupovat. Jsou tyto otázky řešeny na určitých blogů, ale musím listovat abych,postupně došla k nějaké informaci,toho kterého blogu. Tak například.:jak postupovat při jakékoliv nehodě -skvrna,rozbití-čehokoliv,samostatné umělecké práce(kreslení,modelování,hrnčířství,kameni)co použít v té které situaci neb jinou věcí lze zaměnit.Tyto všeobecné informace potřebné pro domácnost,zahradu,školku,školu,rodinu-takové= pel mel.
 
 
 
 

Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

Autor: balanclady -
Datum: 18.01.2008 10:39
 

K O Č K A -- domácí

- Vezměte kočku do náruče.Zatímco držíte připravenou pilulku v pravé ruce,ukazováčkem a palcem levé jemně přitlačte na tváře kolem tlamičky.

Jakmile kočku donutíte tlamičku otevřít,pilulku tam hoďte a počkejte ,až ji zavře a pilulku spolkne.mls smiley

- Seberte pilulku z podlahy a vyndejte kočku z pod kanape.grinning smiley

- Vezměte novou pilulku ,sevřete kočku pevněji a levačkoují stiskněte přední tlapky.Pravou jí otevřete tlamičku a nacpěte jí pilulku až do krku.Počítejte do deseti.confused smiley

- Vylovte pilulku z akvária a sundejte kočku ze skříně.eye popping smiley

- Klekněte si na podlahu s kočkou pevně sevřenou mezi koleny.Požádejte manželku,aby jí podržela hlavu,a pak jí pravítkem otevřete tlamičku,hoďte tam pilulku a nakonec ji několikrát pohlaďte po krku jako krmnou husu,aby ji spolkla.stydlin smiley

- Najděte kočku na zahradě a přineste ji dovnitř.Vezměte další pilulku.Dejte kočku do kuchyňské skříňky a skřípněte jí krk dvířky,tak aby jí vyčnívala jen hlava.Otevřete jí tlamičku čajovou lžičkou a pilulku jí do krku vystřelte gumičkou.winking smiley

-Zavolejte hasičům,aby sundali kočku ze stromu na druhé straně ulice.Vezměte poslední pilulku.thumbs up

- Spoutejte kočce přední tlapky k zadním a pak jí nacpěte pilulku do tlamičky a hned potom jí dejte syrový biftek.Nakonec ji zvraťte hlavu dozadu a nalijte jí do krku sklenici vody.coffe smiley

- Požádejte manželku ,aby vás zavezla na pohotovost.eye rolling smiley

- Vyříďte se Spolkem pro ochranu zvířat,aby si pro kočku přijeli.Zavolejte do obchodu s domácími zvířaty,jestli nemají na prodej křečíka džumgarského.flower smiley

Buďte rád ,že jste to přežil.

 

Komentáře a názory

 
  • Re: Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

    Autor: Lenka33 - nováček
    Datum: 19.01.2008 12:57
     
    smiling smiley smiling smiley smiling smileypřesně tak nějak to u nás vypadalo před týdnem grinning smiley. Tabletku měl kocour v tlamě snad 5x a jednou proběhla zkouška nacpat jí do kousku syrového masa... maso sežral, pilulka zůstala grinning smiley grinning smiley
     
  • Re: Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

    Autor: Lenka33 - nováček
    Datum: 19.01.2008 12:59
     
    jo, a křečka džungarského už taky máme grinning smiley grinning smiley
     
  • Re: Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

    Autor: hespa - expert
    Datum: 19.01.2008 19:50
     
    Jo a pak je taky dobrý, když kočka, po vpravení tablety lítá po bytě s hubou plnou pěny a odhazuje jí na všechny strany. grinning smiley
     
  • Re: Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

    Autor: LadaB - moderátor
    Datum: 06.02.2008 16:43
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Máte mít vycvičenou kočku, pak není problém, piluli slupne jak nic... grinning smiley
    Bane...nejlépe je ji chytit za kůži za krkem, vyzvednout,tak aby měla mírně zakloněnou hlavu a pootevře tlamu. Šoupnout tabletu na kořen jazyka a ono jí to donutí okamžitě polknout. Vyzkoušené, rychlé, účinné.. winking smiley
     
  • Re: Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

    Autor: Anavi - expert
    Datum: 25.02.2008 11:14
     
    My teda kočku nemáme, ale psovi schováváme pilule většinou do trojúhelníčku tavenýho sýra. Dřív spolkl a pohoda. Teď už je tak vychytralej, že nějak zázračně vypreparuje uvnitř huby tabletu ze sýra, ten schlamstne a tabletu yvyplivne!!! eye popping smiley eye rolling smiley
     
  • Re: Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

    Autor: Keria - expert
    Datum: 29.02.2008 19:11
     

    Anavi...hihi... vidim, ze mame podobne problemy.

    Nasa Biba je od malicka expert - vzdy vycitila, ze sa na nu sije nejaka buda...A k tomu japoncinky maju taku "nevydarenu" kratku papulku, ze moc nie je za co chytit, takze tabletka bola a je vzdy problem...Dokonca aj nas znamy kamarat - veterinar v ordinacii radsej vzdy nam tabletky zabali, aby sme dali az domaspinning smiley sticking its tongue out ..tak dobre pozna Bibu...( uz parkrat prisiel takmer o prst...)

    Ale postupne rokmi ako Bibka starne a aj jej pazravost rastie, ten trojuholnicek syra funguje stale lepsie a lepsie..Nachystam par rovnakych kuskov 3-4 - do jedneho vopcham tabletku a ...potom jej dam jeden prazdny, druhy s tabletkou...a pri nom sa tvarim, ze chcem jej ho najskor zobrat...a potom rychlo zase ukazem, ze mam dalsi...a ...tak po tom divadielku tabletka je zvycajne ryyyychlo zjedenaaaaa!smoking smiley ...Hm...ale obcas to tak lahko nefunguje...ta potvora ma uz pozna...aj napr. kedy beriem ocne kvapky a tamponiky....hihi, ale masticku na zadok to drzi - to si necha!

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Keria (29.02.2008 19:14)
     
  • Re: Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

    Autor: Majka - moderátor
    www.majkaj.webg..
    Datum: 09.04.2008 17:41
     
    My taky mažem kaďák grinning smiley
     
  • Re: Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

    Autor: Amee - expert
    Datum: 29.06.2008 22:34
     

    Tak jsem se minulý víkend starala o dvě kočičky mojí sestry. Já naprostý analfabet co se koček týče, jsem musela dvakrát denně jezdit dávat kočce prášek. Má astma.

    Jsem na sebe hrdá. Zvládla jsem to naprosto bravůrně, našla jsem kočku, pohladila po hlavě, při tom jí tu hlavu zaklonila, prstem hubu otevřela, šup a už byl tam. Pravda je, že je asi i zvyklá, polykat prášky. Ale povedlo se mi to takhle celkem 5x, to už je slušný néé.

     
  • Re: Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

    Autor: vlkova37 - nováček
    Datum: 06.07.2008 18:47
     

    já jsem tabletku rozdrtila na prach a zamíchala do rybiček (olejovek),samozřejmě né do celé konzervy grinning smiley

     
  • Re: Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

    Autor: Galad_Elen -
    Datum: 12.10.2009 11:02
     

    Tak my odčervovali nedávno a naše kočka je tak žravá, že tabletku sežrala holou sama a dobrovolně confused smiley

     
  • Re: Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

    Autor: Obi - nováček
    Datum: 10.01.2010 20:03
     

    my máme pro kočky takovou jakoby vstřelovací pinzetku, sice to není asi pro ně dvakrát příjemné, ale během vteřiny je vše vyřešeno,koupili jsme jí na veterině a stojí cca 40 kč

     
  • Re: Jak přimět kočku, aby spolkla pilulku

    Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Ivana Martáková
    Datum: 07.09.2010 21:34
     

    Pobavila jsem se při čtení popisu vašeho postupu, jak přimět kočku aby polkla pilulku.Já mám vyzkoušený jiný postup, při kterém kočka pilulku zaručeně polkne. Nemusím ji vytahovat zpod gaučesmiling smiley a honit po zahraděsmiling smiley , prostě ji jednou rukou zvednu za kůži za krkem do vzduchu druhou rukou, ve které mám pilulku jí lehce otevřu tlamičku a pilulku jí strčím hodně dozadu do krku winking smiley . Kočka polkne já ji pochválím a hotovolove smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Blog - RSS - Rady a porady tety Zlaty (Blog)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.