sobota 20. dubna, 13:51 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Z volné přírody
hodnocení: 5.00
Diskutujte! pro všechno volně žijící...ptáci,ryby,brouci.. nebo nějak uprav...
 
 
 
 
Autor: megi
Status: začátečník

Jak poslat pryč kunu

Datum: 13.12.2006 07:24
 
Nemáte někdo zkušenost s tím ,jak vypudit kunu z půdu. Toto milé zvířátko se nám nastěhovalo do baráku a je to síla. Hlavně na to nic nefunguje. Použili jsme nějaký zaručený "smrad" a nic. A když v noci začně řádit ....confused smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 10.03.2010 09:33
     

    "Nevýtaný host"... Asi mu nejel výtah...confused smiley grinning smiley

    Tenhle způsob nenápadné "sebereklamy" dvakrát nemusím.eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak poslat pryč kunu

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 10.03.2010 10:26
     
    coffe..viete, ze v 18.stor. sa v Anglicku vyrabali do zahrad pasti na ludi??????? eye popping smiley ...take velke zelezne monstra, ktore ked sa tam niekto chytil, tak mu to zlomilo nohu...
    Toto mam z toho TVserialu o dejinach anglickeho zahradnictva..ze v tom obdobi nastala vo "vyssej spolocnosti" velka moda svoje sidla, skleniky, zahrady zdobit cudzokrajnymi rastlinami...
    Organizovali sa vypravy do exotickych krajin a odtial sa dovazali stale nove a nove vzacne druhy, ktore mali "reprezentovat" ich noveho majitela - bola to vyslovene prestizna zalezitost vlastnit nove a velmi cenne kusky , ktore ich majitelia potom takto chranili...
    V seriali sa napr. spominalo i to , ze jedna kvetinova vyzdoba sidla pri nejakej slavnostnejsej prilezitosti obnasala taku sumu, ako bezny pracujuci clovek zarobil za cely rok.... coffe
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 10.03.2010 11:40
     

    Kerio, víš, že pasti na lidi, není zas tak špatný nápad? Je vidět, že Angličané byli vždy pokrokoví lidé.

    Poté co v naší zahrádkářské kolonii je každá chatka průměrně pětkrát do roka vykradená a v zimě v nich na střídačku přespávají bezdomovci, jejichž hospodaření přináší majitelům zahrádek mnohonásobně větší škody než zlodějům užitek, pasti na lidi nevidím jako špatný nápad. Policie nic nevypátrá, a když jí zloděje přivedete, tak ho co nejrychleji pustí, aby jim dlouho nesmrděl na služebně.

    Nejlepší by bylo pasti na lidi znovu zavést ale ne aby jim to jen zlomilo nohu, ale raději urazilo obě ruce, aby s nimi už nikdy nemohli sáhnout na něco cizího.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (10.03.2010 11:41)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 10.03.2010 12:08
     


    HanaK napsal(a):

    Tak chytit kunu do sklopce je hodně těžké, je to chytré zvíře a hned tak někam nevleze, sklopec musí být na místě týdny nenastražený, nejlépe udělat plůtky směrující zvíře dovnitř, pak nastražit a několikrát denně kontrolovat a vypouštět kočky, ježky, slepice, potkany.... A pak možná, možná se povede.... kunu prý nejvíc láká čerstvá topinka.

    Kvůli topince by mě z toho sklopce brzy vyndavali taky smoking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 10.03.2010 12:15
     

    Nejhorší by bylo nosit jí tam pořád čerstvou. To by zabralo dost času...winking smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 11.03.2010 12:14
     

    kdyby si mrcha vystačila s topinkou... winking smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 07.04.2010 23:20
     

    my jsme ji z půdy vyštvali tím, že jsme na cestičku, kudy chodila, nasypali chloramin

     
  • Status: expert

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 08.04.2010 07:33
     

    Jéé a proč ji chcete posílat pryč? Já kuny mám ráda. Jsou to nádherná zvířátka a žerou myši a hrabošae a snad i hryzce. Já bych hýčkala každého dravce co by mi od myší havěti a jejich přízně pomohl.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 08.04.2010 08:17
     


    jaja99 napsal(a):

    Jéé a proč ji chcete posílat pryč? Já kuny mám ráda. Jsou to nádherná zvířátka a žerou myši a hrabošae a snad i hryzce. Já bych hýčkala každého dravce co by mi od myší havěti a jejich přízně pomohl.


    Protože kuna v kurníku i v holubníku není nic nádherného k hýčkání. Třeba bys mluvila jinak, kdyby ti kompletně zlikvidovala chov. Takže bych ti klidně jednu k hýčkání poslal. Naštěstí ji za vsí přejelo auto, takže si budeš muset hýčkat jinou.

     
  • Status: expert

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 08.04.2010 08:19
     

    U mých rodičů bydlí kuna roky a tatinek má chov holubů, nikdy žádný nezmizel ani holoubě, kuna doma neškodí.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 08.04.2010 11:22
     

    Třeba už jí stářím vypadaly zuby takže přešla na kašovitou stravu.winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 08.04.2010 11:23
     

    Hii i to je možné mls smiley.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 08.04.2010 11:27
     

    To já tolik štěstí neměl...

    Vyplundrovala holuby do jednoho.

     
  • Status: expert

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 08.04.2010 11:30
     

    Fakt? Tak ta nebydlela u Vás, to byla vetřelkyně odjinud, dej na mě

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jak poslat pryč kunu

    Datum: 08.04.2010 11:32
     

    Tak to asi byla zlá sousedka.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Z volné přírody (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.