pátek 19. dubna, 09:30 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: mominka
Status: nováček

jak naučit dítě spát celou noc

Datum: 01.09.2010 19:40
 

Ahojky,potřebovala bych poradit nějaké tipy jak naučit spát dítě celou noc.Naše Karolínka má 8 měsíců,přes den spí tak po té 1-1,5 hodiny.Kolem 7 večer se koupeme, nakrmíme a jdeme na kutě.Jenže se pravidelně vzbudí po 24 na jídlo a pak se vzbudí až kolem 5 někdy 6 ráno.Zkoušeli jsme zahnat čajem,na chvíli usnula,ale během půl hodinky byla vzhůru znovu.Usne až dostane jídlo.jak bych jí to mohla odbourat? Děkuji za rady

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 25.01.2011 09:42
     

    Mám strach že až bude brečet tak že stejně ustoupím ale vím že nesmím ale bojím se.Dnes to chci zkusit na tvrdo,musím to vydržet tak držet palečky.Chvilku to potrvá ale nic jiného mi asi nezbývá

     
  • Autor: Reklama

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

     
     
  • Status:

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 25.01.2011 09:46
     

    Christin: neboj se, ale chyť se futer a fakt tam nejdi.. jak ustoupíš je to v pytli. Celá výchova dětí je v důslednosti a tohle tuplem. Prostě nesmíš ustoupit. Jednou tam třeba běž, ale jen pro kontrolu, jestli se třeba nepotento.. nebo jestli tam není malej zašprajclej winking smiley Fakt vydržet, protože děti jsou na tohle hrozně citlivý a hned tvé nedůslednosti využíjí. takže vydrž - držím palce -´thumbs down určitě to zvládnešthumbs down

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 25.01.2011 13:34
     

    please smiley please smiley Když já jsem ten citlivý ustupný tip tak bojím.Budu si muset zacpat uši.Vyzkouším to a jinak budu zkoušet jiné věci.Ach joooooooooooooooooooooooo

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 25.01.2011 13:35
     

    winking smiley please smiley please smiley Když já jsem ten citlivý ustupný tip tak bojím.Budu si muset zacpat uši.Vyzkouším to a jinak budu zkoušet jiné věci.Ach joooooooooooooooooooooooo

     
  • Autor: Ivana52
    Status: nováček

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 17.08.2011 09:21
     

    My máme štěstí, že naše holčička spí od šestého týdne celou noc bez problémů. Nepatří mezi ty hladové děti, kdyby nemusela, tak by nejedla. Od kamarádek, které řeší podobný problém jako ty, vím, že zabírají večerní kaše. dají se podávat dle druhu od čtvrtého měsíce a když nekoupíš doslazovanou, tak to nejsou prázdné kalorie navíc, ale mimčo zasytí...

     
  • Autor: 1983Lenka
    Status: nováček

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 29.08.2014 22:52
     

    Ahoj, s dvouletou Natálkou jsme nespali s manželem celé noci. Bylo to fakt na hraně, po nocích jsme se střídali, ve
    dne chodil Vojta do práce, večer už jsem byla vždycky na dně jen z toho, že jde malá do postýlky. Pomohla nám usínací
    metoda na minuty, asi nejlíp je popsaná tady: [www.erada.cz] Musí se vydržet a nevzdat to. První dvě noci
    jsme museli i převlékat postýlku. Držím vám palce!

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.