pátek 29. března, 01:12 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: mominka
Status: nováček

jak naučit dítě spát celou noc

Datum: 01.09.2010 19:40
 

Ahojky,potřebovala bych poradit nějaké tipy jak naučit spát dítě celou noc.Naše Karolínka má 8 měsíců,přes den spí tak po té 1-1,5 hodiny.Kolem 7 večer se koupeme, nakrmíme a jdeme na kutě.Jenže se pravidelně vzbudí po 24 na jídlo a pak se vzbudí až kolem 5 někdy 6 ráno.Zkoušeli jsme zahnat čajem,na chvíli usnula,ale během půl hodinky byla vzhůru znovu.Usne až dostane jídlo.jak bych jí to mohla odbourat? Děkuji za rady

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 01.09.2010 19:59
     

    Možná jí dáváš nesprávnou večeři, když se budí hladem? Co jí zkusit dát něco jiného než obvykle? S pediatrem jsi se už radila?

     
  • Autor: Reklama

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 01.09.2010 22:28
     

    Už si to moc nepamatuji, ale pravda je, že když se mi takhle malej budil, bylo to hlady. Od chvíle, kdy dětský dr. dovolil před spaním dětské kaše, tak se kluci "zaplácli" a spali do těch pěti, šesti ráno... to už byla pohoda. Ale myslím, že tak do roka jsem se nevyspala ani u jednoho...

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 01.09.2010 22:31
     


    mominka napsal(a):

    Ahojky,potřebovala bych poradit nějaké tipy jak naučit spát dítě celou noc.Naše Karolínka má 8 měsíců,přes den spí tak po té 1-1,5 hodiny.Kolem 7 večer se koupeme, nakrmíme a jdeme na kutě.Jenže se pravidelně vzbudí po 24 na jídlo a pak se vzbudí až kolem 5 někdy 6 ráno.Zkoušeli jsme zahnat čajem,na chvíli usnula,ale během půl hodinky byla vzhůru znovu.Usne až dostane jídlo.jak bych jí to mohla odbourat? Děkuji za rady


    Pokud je kojená, je to normální.

    Já to štěstí neměla, takže mi děti od 2,5 měsíců spaly po umělé výživě celou noc.

    Ale kdybch si mohla vybrat, volila bych kojení. I kdybych se nevyspala.

     
  • Autor: Monina
    Status: začátečník

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 22.01.2011 11:01
     

    Ahoj mému synovi bude rok a taky se ještě budí přes noc.To přestane až bude větší odstupem času.To mi říkala kamarádka.Ted je ještě malej.Kamaradky dítě začlo spát až v roce a pul celý večer.Dávala dudlíka a měla klid

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 22.01.2011 15:23
     

    A ten tůj má dudlíka ?????

     
  • Autor: Monina
    Status: začátečník

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 23.01.2011 08:50
     

    ten muj určitě nemá ten ho odmítá od malička.A ted si myslí že je to hračka

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 23.01.2011 09:38
     

    obě dvě děti jsem měla jiný, jedno spalo do roka v pohodě a druhý od roka......myslím, že s tím nikdo nic nenadělá. Prostě musíš vydržet, vše se časem upravíwinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 23.01.2011 09:42
     

    Kámošce holčička vstávala asi do dvou let v pět ráno smiling smiley... Nejdřív byla zoufalá, pak si zvykla. Já byla v šoku, když už v sedm šly z ranní procházky a já byla ještě v pyžamu smiling smiley

    Výhodné bylo jet s nimi na týden na dovču. Ráno jsme vstali, chalupa byla naklizená, připravená snídaně na stole.... smiling smiley (a to jako snídaně luxusní, včetně obložených chlebíčků například smiling smiley), protože co tam měla ty dvě hodiny, než my "normální" vstali dělat, že jo? smiling smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 24.01.2011 09:32
     

    v pět vstával nejmladší, občas i dřív. Takže jsem občas o víkendu brzo ráno naložila zlatíčko, zajela k prameni pro kyselku (bez fronty), cestou domů děťátko usnulo, já ho položila do postýlky vedle stále ještě chrnícího otce mých dětí a měla volno, občas i půl hodiny, než vstávali ti starší. winking smiley

    Přežila jsem.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 24.01.2011 09:41
     

    můj názor.....tohle nejde naučitwinking smiley

     
  • Status:

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 24.01.2011 10:46
     

    zdravím, tohle jsem řešila se synem - jen se mi budil za noc 3x. Vydržela jsem to do 9 měsíce a pak jsem to utla. Doktorka mi řekla, že nemá hlad, budí se jen ze zvyku.. Zvolila jsem radikální řešení, ale vyplatilo se to. Malý dostal na večeři kaši, aby se řádně naládoval smiling smiley a šel do hajan. Samozřejmě se vzbudil a řval jak hyena. Šla jsem tam - nerozsvítila jen jsem ho položila, pohladila - samozřejmě že začas řvát zas. To už jsem tam ale nešla. Strašnější dvě noci jsem neprožila, pláč se ale zkracovat až ustal úplně. Za dvě noci stepování před pokojíčkem, kde se to ve mě fakt rvalo... mám nemám tam jít... ale od té doby je klid. Spí celou noc thumbs down 

     
  • Autor: Monina
    Status: začátečník

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 24.01.2011 11:18
     

    člověk to musí vydržet ten pláč.Já to mám to samé.Taky se ještě probouzí a už mu to chci taky utnout.Tak mě to čeká ted

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 24.01.2011 12:57
     

    Já mám problém takovy že moje dítě nechce od malička spát v postýlce tak spí s nami a chceme ho to odnaučit ale nevíme jak.Jakmile ho tam dám když spí tak je schopný se probudit a zpustí šíleny řev.mám to v\držet a nechat ho tam??Nechce tam být ani přes den.Jakmile mě necítí vedle sebe tak se probudí,prosím poradte mi

     
  • Status:

    Re: jak naučit dítě spát celou noc

    Datum: 25.01.2011 08:38
     

    Christin: odnaučíte ho to pouze vaší důsledností. Dát spát do postýlky a neuhnout. Nebude řvát věčně - nebojte. Jen nepovolit. Jakmile jednou uvidí, že si to vybrečel tak to bude těžší a těžší ho to odnaučit winking smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.