čtvrtek 28. března, 23:50 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Prckové
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Prckové
Posílejte fotografie! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: jabraka
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Jak nám rostou!

Datum: 04.11.2017 05:46
 
pb034516.jpg
Uplynuly už dva roky.Terezka roste do krásy.Umí několik písniček a pojmenovat barvy anglicky.
JABRAKA
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jak nám rostou!

    Datum: 04.11.2017 17:07
    Hodnocení fotografie "Jak nám rostou!": 5
     
    šikulka thumbs down thumbs down
     
  • Status: expert

    Re: Jak nám rostou!

    Datum: 04.11.2017 17:20
     
    Jabrako, neměl bys fotky dětí dávat veřejně na net, jsou lehce zneužitelné, měl bys chránit jejich soukromí.
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jak nám rostou!

    Datum: 05.11.2017 11:57
     
    Jájo , nevím , co by se té fotce mohlo stát . kdysi jsi i ty dávala fotky dětí - a máš nějakou špatnou zkušenost ?? jakou ??
    Krásná holčička.. thumbs down
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (05.11.2017 11:58)
     
  • Status: expert

    Re: Jak nám rostou!

    Datum: 05.11.2017 13:26
     
    Mám špatnou zkušenost, spousta lidí nás tu sleduje a nejsou přihlášení, nebo nepřispívají.
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Jak nám rostou!

    Datum: 06.11.2017 15:36
    Hodnocení fotografie "Jak nám rostou!": 5
     
    thumbs down
     
  • Status: expert

    Re: Jak nám rostou!

    Datum: 06.11.2017 19:12
    Hodnocení fotografie "Jak nám rostou!": 5
     
    Šikovná holka.
    Jajo, nebrala bych to tak dramaticky. S dnešní technikou si každého z nás může kde kdo vyfotit a použít různě. Třeba klidně i pro nějakou fotomontáž. Po ulicích jsou desítky bezpečnostních kamer. Totéž v obchodech. Jak se skutečně maže, stejně nikdo z nás neví.Z každého počítače se dá celkem snadno zjistit, kde se člověk pohybuje v internetovém prostoru. A co si tu kdo přečte? Jak nám rostou kytky, jak občas blbneme, co žerou zvířata.
     
  • Status: expert

    Re: Jak nám rostou!

    Datum: 06.11.2017 20:32
     
    No když jde někdo cizí kolem zahrady a volá ti jmény na zvířata..... proto členy rodiny už chráním.
     
  • Status: expert

    Re: Jak nám rostou!

    Datum: 06.11.2017 21:17
     
    Jajo, já myslím, že je to spíš náhoda než něco cíleného. Já si sem blbostí dala jako nick celé jméno i s mailem.Občas mi někdo napíše na mail, že si tu něco přečetl třeba o kytkách a nechce se registrovat, aby mohl poslat SZ. Jsou i lidé, kteří nějak příliš neumějí komunikovat ve virtuálním prostoru ale třeba se i rádi pobaví konverzací druhých, to jsou ve reál společnosti introverti.Zatím se mi nestalo, že by mi někdo jako úplně cizí volal na zvířata ale já to zase tak moc neodliším, za Žofkou sem chodí spousty dětí k vratům i s rodiči. Taky jí říkají jménem. Některé ani neznám. Nikdy mě nenapadlo bádat, jestli mě znají z Weeku anebo ze sousedství.Občas tu byli různí řemeslníci, těm se Žofka motala pod nohama a chtěla si hrát, i tak se může vědět jak se zvíře jmenuje. A nakonec, pokud by to byl i někdo, kdo sem náhodou zavítá a pozná, že je to z Weeku, tak co na tom. A i kdyby to řekl, tak zas mi na tom nepřijde až nic tak divného.Mluví se u holiče, u veterináře.Z logiky věci, kdyby někdo měl nějaké divné úmysly, tak ještě nebude na sebe upozorňovat tím, že dá najevo, že o mně něco ví tím, že bude jmenovat zvířata. Aspoň já si to tak myslím.
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak nám rostou!

    Datum: 13.11.2017 11:44
    Hodnocení fotografie "Jak nám rostou!": 5
     
    krásná okatá holčička thumbs down love smiley
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Prckové (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.