čtvrtek 25. dubna, 07:08 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: zuziberka
Status:
zuzibercinystra..
Klikni pro filtrování

Jak na octomilky?

Datum: 13.09.2009 11:14
 

Máte někdo vyzkoušený nějaký prostředek, který zabírá? Koupily jsme pastičku v podobě jablíčka, ale připadá mi, že nemá moc velký účinek...octomilky na ni prostě kašlou thumbs up

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 12
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.09.2013 12:32
     

    Anavi, mne funguje i obycejny ocet, ja jablecny nikdy nepouzivala. Tak treba jim nechutna ten jar. Treba to musi byt ale jar na nadobi,ne nejaky saponat na uklid, ten by jim mozna nevonel. A naposledy jsem mela jar, ktery byl takovy mlecny, nepruhledny, tak jsem myslela, ze se zadna nechytila a ony nebyly na dne videt. Ale myslim si, ze to jde klidne i s tim vinem a do toho jar. Ten prave spolehlive funguje, ze se utopi.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak na octomilky?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.09.2013 12:40
     

    Mám oranžový průhledný Pur s vůní pomeranče, tak co se jim, sákryš nelíbí? grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.09.2013 12:44
     

    já jim večer naleju decák červeného vína a počkejte zítra grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.09.2013 12:47
     

    Nesmeji ale mit krome toho jeste neco jineho. Proste: nekrmit!!!!!grinning smiley

    Anavi napsal(a):

    Mám oranžový průhledný Pur s vůní pomeranče, tak co se jim, sákryš nelíbí? grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.09.2013 13:25
     

    Tak jsem jim teď koupila to plněné jablko Biolit, tak uvidím, uvidíme, uvidíme winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.09.2013 13:55
     

    budul, kdes na něm byla? Téměř ho nemůžu sehnat... bývala bych tě byla požádala smiling smiley, musíme se potkat, přišel balíček od Helči winking smiley

    Jablíčko fungovalo fakt stoprocentně. Počkej,až se pozítří podíváš do té vody - bude jich tam stovky. eye rolling smiley

     
  • Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.09.2013 13:56
     

    No tak stačí říct, sednu do auta a přijedu, koupila jsem ho v drogérce na Ulricháku,

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.09.2013 14:01
     

    Tak jedině tam seženu vždy všechno - říkám tomu "socíkovská" drogerie thumbs down , doufám, že to nezrušej!

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.09.2013 14:18
     

    To jsete asi přerazili vůni octa tím saponátem. Toho se tam dá troška, aby to fungovalo jako smáčedlo a nemohly uletět.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 05.09.2013 08:19
     

    Když sem neměla ocet, tak sem do skleničky od přesnídavky nakrajela kousek jablka a zalila trochou vody, do víčka udělala pár dírek a nachytaly se tam taky, průběžně sem tim chodila kvrdlat, když tam bylo něco nachytaný, takže se buď utopily nebo je umlátily jablka a za chvíli sem měla klid. grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 05.09.2013 08:44
     

    V jablíčku Biolit byly do rána tři mrtvolky winking smiley další 4 seděly okolo a asi přemýšlely, jestli do toho jít nebo ne grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 05.09.2013 09:11
     

    budul, tak to je houby... já jich tam loni měla snad sto!!! eye rolling smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 05.09.2013 09:14
     

    Já teda nevím, ale mně to jablíčko vůbec nefungovalo confused smiley kde udělala Cancourek chybu ? grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 05.09.2013 09:17
     

    Skoro zacinam litovat, ze tu zadny ty potvory nemam, bych vam je vyfotila, jak se koupaji v octu. grinning smiley Ale Anavi, ty si je snad pestujes, ja jich mela vzdycky par, jak se dopracujes k takovemu poctu?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 05.09.2013 09:24
     

    Didi, myslím, že asi díky morčákovi??? Má tam čerstvou zeleninu a když to nesežere, tak se tam přes den úspěšně namnožej sad smiley A taky když třeba odmývám nádobí po zelenině a nevyčistím odpad u dřezu. My máme od mamky hodně přísun ovoce - jablka, broskve, i zeleniny - okurky, papriky, rajčata a to stačí chvíli nechat na lince, ty mrchy si to nějak zahlásej a je tam černo. Dost mám pořád otevřená okna, tak je to hned. angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.