sobota 20. dubna, 04:31 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: zuziberka
Status:
zuzibercinystra..
Klikni pro filtrování

Jak na octomilky?

Datum: 13.09.2009 11:14
 

Máte někdo vyzkoušený nějaký prostředek, který zabírá? Koupily jsme pastičku v podobě jablíčka, ale připadá mi, že nemá moc velký účinek...octomilky na ni prostě kašlou thumbs up

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 12
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 16.09.2011 12:00
     

    jsou to mrchy... nevidim zadnou, ale jen co jsme vcera otevreli vino, hned se jich vyrojiloangry smiley navic jsme meli navstevu, jsem si pripadala jako smudlaeye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak na octomilky?

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 16.09.2011 17:16
     

    Tak jsem si radostně říkala, že já jsem je tu měla asi před měsícem a teď je už dlouho klid a tak o už do zimy vydrží. No a dnes jsem tu nechala semena z dýně, že je příležitostně upražím - a najednou jsou kolem ještě vlhkých semínek roje mušek! angry smiley Ty bestie musejí číhat v neuvěřitelném množství někde hned za rohem a vrhnou se na každý malý kousíček zeleniny nebo ovoce. Věra

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 21.10.2011 23:16
     

    Jo jsou to potvory ať je zima nebo teplo vždycky se od někud vyřítí.A nemám od nich pokoj. Já je teda mlátím utěrkou ,tak to mám jako sport.Mrchy padaj jak podťatý.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 22.10.2011 00:53
     

    Dobry je nalejt do hrnku octovy roztok, nevim v jakem pomeru, delam to pul napul s vodou a pridat jar. Fakt to funguje mam to vyzkouseny. Ten jar zpusobi, ze se utopej.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 22.04.2012 09:49
     

    Jen začalo být hezky, už je jejich doba!! se snad zblázním... sad smiley.

    Ale naštěstí mám od loňska do zásoby koupené "jablíčko", tak ho dneska nalíčím. To byla zatím jedna z nejúspěšnějších metod.

    [drogeriemarket.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (22.04.2012 09:52)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 28.07.2012 13:19
     

    Cha, právě jsem je objevila nad mísou s nektarinkama. Jenna byla naťuklá, tak ta asi přilákala ty bestie. Sice jsem se tu zaručený recept nedozvěděla, ale zpětně jsem se pobavila grinning smiley grinning smiley

    Jdu zkusit jablečný ocet.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 28.07.2012 13:57
     

    Tak vážení, dala jsem jablečný ocet napůl s vodou a trochu jaru podle Didi. Všechny octomilky až na dvě, co asi ztratily čich a poletují ještě kolem, jsou na dně.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 28.07.2012 14:34
     

    A už jsou tam všechny thumbs down thumbs down thumbs down Didi, díky za tip flower smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 28.07.2012 18:20
     

    To budou predátorky ,ale počkej oni to nevydrží a taky se chytí.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 28.07.2012 18:23
     

    Majko, za malo. Ja jsem k tomu taky pristupovala zpocatku skepticky a cumela jsem jak blazen, kdyz se vsechny utopily. Nasla jsem to nekde na netu u Nemcu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 28.07.2012 21:02
     

    já taky dala zaručený recept - to jablíčko, které na ně líčím já. Vychytá je naprosto spolehlivě. Když to vyhazuju, zírám,kolik se tam těch bestií utopilo.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 06.03.2013 17:44
     

    Octomilky

    Vinné mušky neboli octomilky jsou maličké hnědočervené potvůrky, které přitahuje všechno, co je nakyslé nebo nahnilé, a tam snáší vajíčka. Pokud nezasáhnete včas, máte jich během pár dnů doma celou armádu.

    THINKSTOCKZkuste to chvíli vydržet bez chemie. Uvidíte, že to jde!

    Jak na ně?

    * Na kuchyňskou linku postavte misku s octem. Mušky se na něj nalákají a utopí se.

    * Nesnášejí vůni hřebíčku, tak jim ho po bytě pěkně naservírujte.

    * Osvědčená je i takováto past: do igelitového sáčku dejte kousek přezrálého banánu, pevně ho uzavřete a nadělejte do něj nůžkami z manikúry malé dírky. Octomilky do něj vletí, ale ven cestu nenajdou.

    * Poletují-li vám mušky kolem květináče, pak do hlíny zapíchněte stroužek česneku. Za pár hodin už květinu obtěžovat nebudou.

    došlo mi mailem winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 06.03.2013 18:24
     

    ..... Iris, tak tohle je dost dobrý, začínají se mě rojit kolem květináčů, tak jim dám na prdel česnekem thumbs down a odletí kam, nebo chcípnou smrady confused smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 06.03.2013 19:35
     

    kordul, to nebudou octomilky, to jsou smutnice....mám jich plnej byt thumbs up po stovkách chcípaj a padaj na zem, rodí se v hlíně....mám lepové destičky, už jsou uplně obalené muškami, ale lítaj z hlíny dál a dál....děsný thumbs up thumbs up

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 06.03.2013 19:51
     

    ...... mám 4 diop. jak to mám poznat, dám lep. destičky , kdyby náhodou byla i molice eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.