pátek 29. března, 01:36 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: zuziberka
Status:
zuzibercinystra..
Klikni pro filtrování

Jak na octomilky?

Datum: 13.09.2009 11:14
 

Máte někdo vyzkoušený nějaký prostředek, který zabírá? Koupily jsme pastičku v podobě jablíčka, ale připadá mi, že nemá moc velký účinek...octomilky na ni prostě kašlou thumbs up

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 12
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 20.09.2009 13:03
     

    Anavi, ta sklenice s víčkem zní dobře. Vyzkouším...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak na octomilky?

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 20.09.2009 13:26
     

    Dala jsem zkusmo do sklenek pod folii propíchanou párátkem ocet (obyč kvasný lihový, jablečný nemám - tak toho si nevšímají, utopila se snad jedna, sedat kolem, to jo, ale vlézt tam to néé), do druhé ocet s pivem (prostě jsem slila zbytky, proto ta "ulítlá kombinace", zde je úspěch markantnější, je jich tam celkem dost, ovšem nelze mluvit o tom, že by si jiného nevšímali). Kousky ovoce v lázni ještě prubnu.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 20.09.2009 14:20
     

    Odvolávám, i v čirém octu se nějaké zoufalkyně přichytily. Tak jsem jim tam, mrchám, přihodila rozkrojené jablko. Leč nejsem si jistá, zda jich náhodou tím pádem přímou úměrou nenarůstá.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 21.09.2009 00:17
     

    Tak hlásím, že koláče zmizely, ale mušky zůstaly. Sedají i na potraviny, kterých si normálně ani nevšimnou. Prostě nezbývá než čekat na pořádné ochlazení a to je zlikviduje samo. Venku se krásně množí. Když jsem dnes vyhazovala nějaké slupky na kompost, tak se jich zvedlo celé mračno. A pak stačí, že jim rychlá spojka řekne, že v kuchyni je právě dost dobrot, aby si šly nacpat bříška, a už se jich tisíce vydají správným směrem a nastěhují se jak squateři ke mně domůangry smiley . Věra

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 21.09.2009 07:16
     

    Věrko a nemohla bys si je doma nechat a neposílat nám je?????please smiley please smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 21.09.2009 12:10
     

    Že bych jim tu poskytla jako azyl? grinning smiley Mě tihle hmyzáci umí tak vytočit! Teď tu zas vrčí masařky. Nevíte, co s nimi? Zapomněla jsem tu zbytek flaksového masa z vývaru, které jsem přinesla psovi. A teď tu mám několik masařek, které si nedají říct, že maso už je venku a nejspíš přímo v psím žaludku. Snad je vyžene průvan, který nemají rády. Věra

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 26.09.2009 19:53
     
    _mg_8457.jpg

    Tak jsem to tu pročítala, jako že se mně to netýká a dnes - otevřeli jsme okna a najednou doslova a do písmene invaze octomilek. Normálně vlétnul mrak mušek do bytu, kde jsme větrali, protože nám bafla kamna. Je to šílený angry smiley

    Lezou po oknech, prostě jsou všude a biolit na ně neučinkuje angry smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Káťa

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 06.10.2009 12:39
     

    Octomilky jsou pěkné mrchy! Také mi nic nezabíra a tak si jen namočím ruce a plácám po nich grinning smileyale jsou rychlý,né že ne grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Michaelaaa

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.10.2010 14:21
     

    Já vysavač doporučuju!!! Ale musí být stále v pohotovosti a vysávejte, jakmile se nějaká objeví. Dá se to dobře zredukovat a pak dělat domácí pasti. Misku s nějakou jejich "mňamkou", překrýt igelitem nebo kuch.folií a udělat jen jednu malinkou dírku uprostřed. Funguje to hlavně v noci. Ale mám s nimi také peklo - nemůžu se jich zbavit úplně, to asi prostě nejde...sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.10.2010 17:13
     

    Dávám za pravdu Michaele. Po té, co jsem líčila různé šťávy, zasmradila si byt octem, nechávala přes noc na lince sklenici džusu, jsem jednoho dne dle rady z netu popadla vysavač. Během dvaceti minut totálně odmuškováno. Večer jsem to vzala ještě jednou - "kusy", které stihly ulítnout a pak zase posedaly někde na linku... No a je klid!

    Jen doporučuji kuchyňskou linku dobře vyklidit. Jak jsem byla razantní, omylem jsem "luxla" i několik igeliťáků po pečivu, co zůstaly na lince. eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (04.10.2010 17:14)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.10.2010 17:16
     

    mě zatím život neotravujíwinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.10.2010 17:18
     

    irisko, já jsem hodně zásobená ovocem a zeleninou od našich, stačí to chvilku nechat na lince a neuklidit do lednice a neštěstí je hotovo eye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.10.2010 17:20
     

    mám tu jablka, hroznový víno, broskve,rajský, banány a mušky furt nikde......ale nepřivolávám je tímtogrinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.10.2010 17:31
     

    irisko, tak to je skoro zázrak, buď ráda...

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak na octomilky?

    Datum: 04.10.2010 18:07
     

    Já zatím taky ne. Ťuky ťuk... na míse kiwi, banány a jablka spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.