čtvrtek 28. března, 21:14 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Jak na nerez

Datum: 26.02.2007 09:53
 

Obracím se na vás, kdo máte doma nerezové spotřebiče...Čím je čistit a hlavně, čím je vyleštit???

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na nerez

    Datum: 02.03.2007 14:32
     
    Nikdo ho doma nemáte nebo ho neblejskáte? grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak na nerez

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak na nerez

    Datum: 02.03.2007 14:34
     
    Nemám.grinning smiley  Mám jen dřez a na ten mám Pulirapid nebo jak se to jmenuje.winking smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak na nerez

    Datum: 06.03.2007 10:40
     

    Připomínám oblíbený tip od Tamy1 (budiž jí za něj věčná sláva :servilní smajlík: ), když už nepomůže opravdu nic ze specializovaných prostředků, vyzkoušejte pleťové mléko. Tamy psávala - vyložený zázrak to není, ale jde to. O což jde. grinning smiley

    Čistící musí být báječné, já zatím jen jednou přecídila mikrovlnku pěstícím tělovým (taky nemám doma všechno) a zavládla všeobecná spokojenost (zejména, že se konečně začala nějak účelně využívat v euforii nakoupená kosmetika).

    Ovšem, úklidu pochopitelně moc nedám, mám daleko závažnější starosti, jak jinak smoking smiley drinking smiley. Budu-li takový počin v nejbližším desetiletí opakovat, zavazuji se vás poctivě informovat. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na nerez

    Datum: 06.03.2007 10:51
     
    Mám tělové s hruškovou vůní, to by se do kuchyně mohlo hodit, co? Tak odpolko jdu na to! smiling smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Jak na nerez

    Datum: 06.03.2007 11:16
     

    Anavi smiling smiley. Ale znáš to - prodejce se zříká zodpovědnosti za alergické reakce, které produkt může případně vyvolat, doporučuje tudíž vyzkoušet nejprve na malé ploše nějakého nenápadného místa, např. v podpaží grinning smiley smoking smiley .

     
  • Autor: alca
    Status: začátečník

    Re: Jak na nerez

    Datum: 06.03.2007 11:40
     

    Jestli to  bude  zkoušet Mona na dřezu, tak mu musí  nejdříve vyholit podpaží

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jak na nerez

    Datum: 06.03.2007 12:19
     
    A nebudu a nebudu a nebudu.grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak na nerez

    Datum: 06.03.2007 12:28
     
    Co se týče například čištění nerezové konvice, tak mě  přesvědčil cif na kuchyně v rozprašovači(je to ten žlutý). Jinak už jsem vyzkoušela i Diavu a to pleťové mléko není k zahození, Hlavně po něm zůstane jakýsi film, který dál nějak chrání proti dalšímu zaprasení grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak na nerez

    Datum: 06.03.2007 14:35
     
    Co se vejde do myčky, myju v myčce, ta to nejlépe naleští  winking smiley a velké, matové nerezové spotřebiče, tak na ty jsem objevila v Asku takový prostředek od firmy "Polyboy" a jmenuje se to ryze česky: "Stahl Pflege matt". Nastříkám, rozpatlám papírovou utěrkou a potom vytřu do sucha zase papírovou utěrkou (neleštím, jen vysuším) a je to jak nové, bez fleků a prstů. Ale je to jen na matový nerez. Upozorňuju, že nejsem dealer od této firmy grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na nerez

    Datum: 06.03.2007 14:56
     
    drahus, razím do Aska! (Jestli nezabere hruškové pleťové mléko) Tuším totiž, že toho sajrajtu, cos popsala smiling smiley, jsem kdysi dostala vzorek a bylo to fakt dobrý!!! Ale nikde jsem to pak už neviděla.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jak na nerez

    Datum: 06.03.2007 16:34
     
    Nerezové spotřebiče nemám,jen nádobí a dřez...,ten meju Savo glanc na kuchyně a v pohodě.Jo a v koupelně  kohoutky....když mám ruce od tekutého mýdla nebo sprcháče ,tak je těma rukama přejedu a pak se na nich nedělaj kapičky,když je opláchnu. Taky to mejdlo na nich udělá film a nezáleží ani jakou vůni použiju grinning smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (06.03.2007 16:34)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak na nerez

    Datum: 06.03.2007 18:58
     
    Raz, raz, budeš spokojená. A neboj se té malé lahvičky spotřeba je malá a i tak malá dlouho vydrží. Mám sporák a komínový odsávač, takže dost velké plochy.
     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Jak na nerez

    Datum: 10.03.2007 20:01
     
    Já tedy na nerezový dřez používám přípravek Nerez fix. Myslím, že to mají v každé slušné drogerii. Taková šedostříbrná malá plochá lahvička. Dáš to na vlhkou houbičku (stačí na měkkou stranu) vydrbeš to s tím (ono to jakoby brousí ten povrch a zbyde po tom tmavě šedá špína), opláchneš nebo otřeš mokrým hadrem a pak ještě dosucha. To já musím, protože máme hrozně tvrdou vodu. Jinak by se to asi mohlo nechat i mokré. Výsledek je fakt dobrý. Až budu mít po ruce foťák, hodím sem fotky před a pogrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak na nerez

    Datum: 10.03.2007 20:05
     

    luci, ten Nerez fix mám a výsledek nic moc, asi dělám něco blbě sad smiley

    Zato tělové mléko fakt dobrý!!!winking smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.