čtvrtek 28. března, 15:04 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

Jak krmíte kočky?

Datum: 19.11.2007 16:36
 

Mám dilema.confused smiley 

Doposavád jsem kočkám nasypala do misek granule a oni si během dne chodily a odjídaly. Jenže. Teď mám kocoura, který je nenažraný. Barunka se drží stejných návyků. Uzobne a jde si po svých,ale v ten moment tam vlítne ten otesánek Čenda a všechno jí vyžere i když před tím spucnul tu svou porci. Zkouším tedy Barče misku hlídat a dávám ji pryč, ale to zase ona furt řve, že chce jíst. A jakmile jí tu misku podám, už se tam zase cpe ten napucánek.angry smiley 

Čenda už není krásný černý, štíhlý kocourek, ale nafouklá koule.eye popping smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 30.09.2016 15:39
     

    Aha, já htrouba myslel, že se dnes ve 2 v noci mrouskaj (řvaly víc než sousedka) a ony mi ty berušky zpívali, abychom lépe spali. Asi žerou kvalitní granule.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak krmíte kočky?

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 30.09.2016 21:15
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Majka napsal(a):

    No až Čenda Kordule prozpívá dvě noci, tak poletí i s granulema grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 01.10.2016 16:25
     

    zpěv Čendy je to , co mám doma ještě chybí

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 01.03.2017 20:31
     
    p3010081.jpg
    Další fotografie:

    velké balení v akci, ještě nebylo v prodeji kvůlivá EET a kapsičky měli drahé,.. tak tam musím znova

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 02.03.2017 06:57
     

    Já si včera dovezla zásoby z Německa.

    I ty kapsičky a paštiky mají voňavější, než u nás sad smiley A to říkají, že potraviny dělají podle našich chutí (když je pro nás šidí) Zřejmě i naše kočky i psi mají jiné chutě, než ty jejich angry smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.