sobota 20. dubna, 06:48 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

Jak krmíte kočky?

Datum: 19.11.2007 16:36
 

Mám dilema.confused smiley 

Doposavád jsem kočkám nasypala do misek granule a oni si během dne chodily a odjídaly. Jenže. Teď mám kocoura, který je nenažraný. Barunka se drží stejných návyků. Uzobne a jde si po svých,ale v ten moment tam vlítne ten otesánek Čenda a všechno jí vyžere i když před tím spucnul tu svou porci. Zkouším tedy Barče misku hlídat a dávám ji pryč, ale to zase ona furt řve, že chce jíst. A jakmile jí tu misku podám, už se tam zase cpe ten napucánek.angry smiley 

Čenda už není krásný černý, štíhlý kocourek, ale nafouklá koule.eye popping smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: Alisi
    Status: začátečník

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 17.11.2013 22:25
     



    drahus napsal(a):

    Protože mám po velmi, velmi dlouhé době doma kotě, jsou mu dva měsíce, prosím, krmím ho správně?

    Granulky má miminkovské neustále k dispozici a 3-4x denně dostane buď kapsičku (má jí zatím minimálně nadvakrát) nebo takovou kočičí paštiku. K pití vodu. Tatra mlíko mě nenapadla. Koupím a zkusím. Mám ho terpve pár dní, tak jednou dostal kupičku nakrájeného syrového masa, když jsem připravovala guláš.

    Přijde mi ta strava dost jednotvárná, protože mám pocit, že těm granulím teda moc nedá...

    Drahuško,sice už je Terezce 8 měs. ale měla kvalitní granulky kotěcí-jak píšeš pořád k dispozici-je malej jedlík tak má půl kapsičky na den-nestojí moc o ně,a pak na střídačku-kousek tvrdýho sýra-ne moc slanýho,taveňák,pribiňák,jogurt,maso kuřecí a hovězí na malinký kousky uvařený i syrový-ale to musí být 24hod zmražený,jedla to tak v množství 1-2 čajové lžičky,mléko jsem jí nedávala-není potřeba-stejně ho kočky neumějí trávit a pak mají průjmy,leda fakt jen tu Tatru,když ti chytí průjem trvá to i tři týdny než se z toho dostane.Tak malé kotě toho moc nesní,hlavně kvalitní granule. Tak ať se kočence daří love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak krmíte kočky?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 18.11.2013 08:41
     

    No, teď jsem vytáhla z mrazáku zvěřinu, tak dostal plnou misku syrových kousíčků, Proprala jsem to, abych odstranila co nejvíc krve, která u psů dělá průjem, tak kdyby i u koček, abych něco nepos*ala a sežral toho, že jsem čekala jen na chlapské hlasité říhnutí a prdnutí grinning smiley Od té doby zase řádí, jak tajfun.

     
  • Autor: nikita23
    Status: nováček

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 12.06.2014 09:44
     

    A co zkusit nějaký krmivo, po kterým nebude tak tloustnout (my zkoušeli tohle Royal Canin Fit (https://zveroshop.cz/royal-canin-fit-1514) a funguje ;-))a jídlo jim dát dohromady. Oni už se o něj nějak poperou. grinning smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 25.06.2014 23:29
     

    Dobrý den,

    Dávejte Čendovi dietní granule Purina One Sterilecat. Bude jich moci sníst více, nebude pociťovat hlad a nebude po nich tolik tloustnout. Tyto granule obsahují kompletní výživu a nízký obsah tuku, tak kocourovi nebude nic scházet, bude po nich zdravotně dobře prozpívat a mohl by i ztratit na váze. Mrkněte na výživové látky a analytické složky na stránkách Puriny One v sekci krmivo. Pokud byste chtěla krmivo vyzkoušet, doporučuji se i zapojit do 3-týdenního testu, který naleznete také na stránce Puriny One.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 26.06.2014 08:00
     

    Hned dvě otravné za sebou. Poperte se čí granule nebo obchod je lepší a neotravujte tady!

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 26.06.2014 12:19
     

    No až Čenda Kordule prozpívá dvě noci, tak poletí i s granulema grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 26.06.2014 12:25
     



    alzbetakocka napsal(a):

    Dobrý den,

    Dávejte Čendovi dietní granule Purina One Sterilecat. Bude jich moci sníst více, nebude pociťovat hlad a nebude po nich tolik tloustnout. Tyto granule obsahují ......-

    Co asi obsahují, když jich může sníst metrák eye rolling smiley . Ale zase by měla Kordula hodně hovínek na hnojení smoking smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: manka69
    Status: začátečník

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 26.06.2014 12:27
     

    Majko, to byl pro mě rébus, jsem si té hrubky nejdřív nevšimla stydlin smiley , ale už to chápu grinning smiley grinning smiley thumbs down .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 26.06.2014 12:32
     

    Manko a já si jí všimla až po tvém upozornění. grinning smiley Nečetla jsem totiž tu její reklamu celou. Ve mně se hned bouří adrenalin, jak vidím reklamu grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 26.06.2014 13:05
     



    drahus napsal(a):

    Manko a já si jí všimla až po tvém upozornění. grinning smiley Nečetla jsem totiž tu její reklamu celou. Ve mně se hned bouří adrenalin, jak vidím reklamu grinning smiley

    grinning smiley to samé, ještě si tak říkám, proč má Čenda Kordule po těchto granulích zpívat grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 26.06.2014 13:08
     


    grinning smiley grinning smiley grinning smiley


     

    Majka napsal(a):

    No až Čenda Kordule prozpívá dvě noci, tak poletí i s granulema grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 26.06.2014 13:09
     

    copak Kordule, ale třeba dědovi - ukolébavku winking smiley grinning smiley grinning smiley

    Missi napsal(a):



    drahus napsal(a):

    Manko a já si jí všimla až po tvém upozornění. grinning smiley Nečetla jsem totiž tu její reklamu celou. Ve mně se hned bouří adrenalin, jak vidím reklamu grinning smiley

    grinning smiley to samé, ještě si tak říkám, proč má Čenda Kordule po těchto granulích zpívat grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: manka69
    Status: začátečník

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 26.06.2014 13:13
     

    No jo, zpěvem ke zdraví, kráse a trvalému prospívání grinning smiley .

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 26.06.2014 13:34
     



    drahus napsal(a):

    Manko a já si jí všimla až po tvém upozornění. grinning smiley Nečetla jsem totiž tu její reklamu celou. Ve mně se hned bouří adrenalin, jak vidím reklamu grinning smiley

    Drahuško, jsme na tom stejně.

    A po příspěvku Manky jsem hledala, kde je tam zakuklený ten metrák granulí a přitom jsem si všimla té hrubky a málem se tu ztrapnila, že bych ji jako hodila vtipně do placu grinning smiley , protože ten Majčin příspěvek jsem četla taky jen letmo a moc nechápala, co tím chtěla říct. Teď už mám spojení v hlavě pospojována a (snad) vím, o čem je tu řeč.

     
  • Autor: Luckabor
    Status: nováček

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 30.09.2016 11:11
     

    A co jim dáváte za granule?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.