úterý 23. dubna, 17:21 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

Jak krmíte kočky?

Datum: 19.11.2007 16:36
 

Mám dilema.confused smiley 

Doposavád jsem kočkám nasypala do misek granule a oni si během dne chodily a odjídaly. Jenže. Teď mám kocoura, který je nenažraný. Barunka se drží stejných návyků. Uzobne a jde si po svých,ale v ten moment tam vlítne ten otesánek Čenda a všechno jí vyžere i když před tím spucnul tu svou porci. Zkouším tedy Barče misku hlídat a dávám ji pryč, ale to zase ona furt řve, že chce jíst. A jakmile jí tu misku podám, už se tam zase cpe ten napucánek.angry smiley 

Čenda už není krásný černý, štíhlý kocourek, ale nafouklá koule.eye popping smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 07.09.2011 19:49
     

    To snad spíš ta koťata než značkování.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak krmíte kočky?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 24.04.2012 09:36
     

    ... jen voda a granule - kačenka, králíček, krůtička,

     
  • Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 09.05.2012 18:03
     

    Moje kočky krmí spíš mě, právě mi kocour donesl hada (slepýše) asi abych porozuměla zvířecí řeči, šlápla jsem na něj a málem jsem z toho měla smrt. Chválím ho chválím, ale někdy je to náročné smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 09.05.2012 18:39
     



    tak63 napsal(a):

    .. kočky nekrmím, protože žádnou nemám, ale sousedi bych si troufal tvrdit, že gulášem, svíčkovou a vůbec co zbyde od oběda angry smiley. Soudím podle toho co seberu v trávě (většinou to nejde ani nabrat thumbs up ), do čeho šáhnu v jahodách a šlápnu v kůře. Mám 3 sousedy kočkomily s 3 - 7 kočkamami. Doma žerou u mě se--u. Možná by to spravil poplatek, jako za psa. Pak by lidi neměli koček 7, ale třeba 1 - 2 a starali by se o ně.


    Naše slova!!! DNeska jsme to řešili zrovna v práci. Proč za psa platit a za kočku ne? Pak si tu svoloč pořizuje každej thumbs up a když ho to přestane bavit, vykopne to na ulici a starejte se, lidé dobří. U našich na zahradách už jsou to hotové kočičí kolonie, jedna paní je tam jezdí obětavě krmit, což je od ní hezké, ale ony se díky tomu vesele rozmnožují dál, takže místo,aby ji lidi chválili, tak jsou na ni spíš naštvaný. Nejlepší je, že když pak jedna kočka byla nemocná, tak se zahrádkáři složili na to, aby ji jeden z nich dal utratit humánně a nenechali ji zdechnout. A původní majitel? Jen pokrčil rameny, že by bejvala pošla, že do toho nemuseli žádný prachy cpát... bych nechala pojít já takový hovado. Hlavně,že to tam přitáhne angry smiley thumbs up

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 09.05.2012 19:18
     

    Jo! Předminulý měsíc onemocněla moje skorosnacha toxoplazmozou, kterou přenášejí právě kočky angry smiley . Málem přišla o oko, měsíc byla na Bulovce, ale teď už je z toho venku a snad to bude bez následků.

    Všeho moc škodí - i koček.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 09.05.2012 19:52
     

    Toxoplazmózu nepřenášejí jen kočky.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 10.05.2012 08:58
     

    Kamarád toxoplazmózu chytil z masa. Dá se nakazit z jakéhokoliv druhu masa, takže kočky fakt nebudou tím hlavním zdrojem.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 17.11.2013 18:27
     

    Protože mám po velmi, velmi dlouhé době doma kotě, jsou mu dva měsíce, prosím, krmím ho správně?

    Granulky má miminkovské neustále k dispozici a 3-4x denně dostane buď kapsičku (má jí zatím minimálně nadvakrát) nebo takovou kočičí paštiku. K pití vodu. Tatra mlíko mě nenapadla. Koupím a zkusím. Mám ho terpve pár dní, tak jednou dostal kupičku nakrájeného syrového masa, když jsem připravovala guláš.

    Přijde mi ta strava dost jednotvárná, protože mám pocit, že těm granulím teda moc nedá...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 17.11.2013 18:42
     

    .......tak mě řekla doktorka, že je nej syrové hovězí,třeba jen ob. kližka, jinak pijí jen vodu, někdy dostaly smetánku do kávy a jinak granule miminko 3x denně , vajíčko, nebo sýr mám nežraly, pozor na průjem

     

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 17.11.2013 18:45
     

    Tvaroh, vajíčko, sýry, .... no prostě nějakej vápník na kosti winking smiley . Calo-petku pastu

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 17.11.2013 18:45
     

    Jo, jo, na sýry mi kašle a žloutek taky neee ani pacholíka nebo, jak se to dneska jmenuje

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (17.11.2013 18:46)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 17.11.2013 18:50
     

    My kupujeme naši kočce mléko bez laktózy, průjem nikdy neměla. Teda jednou, když ji dal manžel obraný( nejen )maso z kuřecí polívky. eye rolling smiley Granule ze začátku taky nechtěla, začla jsem ji je míchat do kapsiček. Doteď to v pohodě jedla, te´d jsem ji koupila nějaký jiný kapsičky ( asi jí víc chutnaj ) a už nechává granule být. Ale musím vydržet. winking smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 17.11.2013 18:54
     

    Mě žere granule, všechny taštičky, tedy mimo ty v krémové omáčce , dávám mu 3x denně PL. , ano , někdy sprdne celou za jediný den, přilepšuje si těma granulema když má hlad.Ty má v misce neustále. K pití pouze vodu. Vařené, syrové maso ani vnitřnosti mě nežere, takže řízky mohu nechat klidně na stole.. Paštiky jsem zkoušel, moc mu nejedou , neboť v nich není šťávička.V granulích je dost vitamínů,zeleniny aj. Ale asi taky od jakého výrobce. Já jsem přes Whiskas, a Royal nebo jak se to píše. Mléko , ať kočičí, nebo tatru, nebo obyč, nebo smetanu aj, on mě zásadně odmítá a nepije.Pouze pije vodu.

    Ze začátku jsem mu dával stravu vše pro kotě a Junior, po roce už pro dospěláka. A pamlsky mu dávám , sýrové/vitamínové/ takové kuličky v sáčcích , ale stojí cca 38 kč . A to když jdu ležet večer, to už když si lehámn, tak sedí mě u polštáře a hlavou nebo čumákem mě naráží na mé čelo a to znamená žádost o pamlsek. Nevím co ještě v rychlosti. grinning smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 17.11.2013 20:33
     

    Naše kočky rozmazlené nejsou. Sežerou jákékoliv granule,žádnou značku nereferují.Mají k nim přístup po celý den a rovněž i k vodě. Občas dostanou kapsičku nebo konzervu. Mléko moc nechtějí a ani jim ho kvůli průjmu nedáváme.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 17.11.2013 20:41
     

    ..... Whiskas , prý šmejd, ovšem " hovězí ve vl. šťávě" jim chutná, granule bereme Kalibru pro dlouh. a polodlouhosrsté, a to nevím co to je , na váhu u veta krůtičku, králíčka, kačenku - po té Tereza blinká, / [www]. hillspet.com winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.