čtvrtek 28. března, 17:15 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

Jak krmíte kočky?

Datum: 19.11.2007 16:36
 

Mám dilema.confused smiley 

Doposavád jsem kočkám nasypala do misek granule a oni si během dne chodily a odjídaly. Jenže. Teď mám kocoura, který je nenažraný. Barunka se drží stejných návyků. Uzobne a jde si po svých,ale v ten moment tam vlítne ten otesánek Čenda a všechno jí vyžere i když před tím spucnul tu svou porci. Zkouším tedy Barče misku hlídat a dávám ji pryč, ale to zase ona furt řve, že chce jíst. A jakmile jí tu misku podám, už se tam zase cpe ten napucánek.angry smiley 

Čenda už není krásný černý, štíhlý kocourek, ale nafouklá koule.eye popping smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 19.11.2007 17:00
     
    Haha, tak to mám teď podobný, akorát že se přiživuje ta starší, když tem malej musí dostávát víckrát denně. Už má tlustý i ocásek grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak krmíte kočky?

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 19.11.2007 18:40
     
    Majko, díkyflower smiley uklidnila jsi mne.grinning smiley
     
  • Status: nováček

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 05.09.2011 17:15
     

    Granule!

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 07.09.2011 15:52
     

    .. kočky nekrmím, protože žádnou nemám, ale sousedi bych si troufal tvrdit, že gulášem, svíčkovou a vůbec co zbyde od oběda angry smiley. Soudím podle toho co seberu v trávě (většinou to nejde ani nabrat thumbs up ), do čeho šáhnu v jahodách a šlápnu v kůře. Mám 3 sousedy kočkomily s 3 - 7 kočkamami. Doma žerou u mě se--u. Možná by to spravil poplatek, jako za psa. Pak by lidi neměli koček 7, ale třeba 1 - 2 a starali by se o ně.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 07.09.2011 16:01
     

    To bude pravděpodobně tím, že každý "kočkomil" dá kočce misku mlíka a ta se z toho pak posere. sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 07.09.2011 16:19
     

    Majko nahrálas mi na smeč, jak dlouho asi by koťata měla/mohla dostávat mlíko. Mým brzo padnou 4 měsíce a už mlíkujem jen občas, spíš míň než víc, myslíš, že jim to stačilo???

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 07.09.2011 16:31
     

    Řekla bych, že je čas přejít na vodu. Doufám, že dáváš ředěnou tatru a ne mlíko z krabice nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 07.09.2011 16:34
     

    Už nedávám žádný dávala jsem jaký bylo doma stolici mají tuhou.....

    Majčí kdy ty bys to viděla na kastraci? Hlavně kocoura. Bojím aby nezačal.....to by byla moje smrt. Já to vidím tak za měsíc, co myslíš?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (07.09.2011 16:35)
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 07.09.2011 16:39
     

    Jáji, mají se dávat tak kolem roku, kdy pohlevně dospějí. Náš Čenda začal obstřikovat tak kolem 7 -8 měsíce. Do roka jsem nevydržela. Když mi těsně před odchodem z domova oparfémoval kabelku a mně kvůli tomu ujel bus, šel k doktorovi hned druhý den dopoledne. Mohlo mu být tak 9 -10 měsíců.

     
  • Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 07.09.2011 16:42
     

    Někde jsem četla, že se může už v 5 měsících. Já si nic obstříknout nenechám, půjde i kdybych mu měla nějaký měsíc přidat. Ten puch nesnáším, okukuju ho už od chvíle co ho mám. A stále hlídám každý jeho podezřelý pohyb. Má smůlu, že natrefil na mě...

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 07.09.2011 16:42
     

    Já bych ještě vydržela, prý je to pověra, ale říká se, že brzo kastrovaní kocouři nemají důkladně vyvinutý pohlavní ústrojí a pak mají náchylnost k ucpávání pískem. Alespoň do toho 8. měsíce bych ho nechal, pokud ovšem nevyspěje dřív, i to se může stát.

     
  • Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 07.09.2011 16:45
     

    Prolezu ještě nějaká fora a zavolám na veterinu jak na to nahlížejí, ublížit bych mu nechtěla miluje mě, ale právě proto se bojím aby si první neoznačkoval právě mě.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 07.09.2011 17:47
     


    jaja99 napsal(a):

    Prolezu ještě nějaká fora a zavolám na veterinu jak na to nahlížejí, ublížit bych mu nechtěla miluje mě, ale právě proto se bojím aby si první neoznačkoval právě mě.

    Chichi, já bych se ani tak nebála označkování, jako pokračování rodu winking smiley . Taková ošatka koťat od Pampelišek pod stromeček smoking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Jak krmíte kočky?

    Datum: 07.09.2011 17:49
     


    hespa napsal(a):

    Jáji, mají se dávat tak kolem roku, kdy pohlevně dospějí. Náš Čenda začal obstřikovat tak kolem 7 -8 měsíce. Do roka jsem nevydržela. Když mi těsně před odchodem z domova oparfémoval kabelku a mně kvůli tomu ujel bus, šel k doktorovi hned druhý den dopoledne. Mohlo mu být tak 9 -10 měsíců.

    grinning smiley grinning smiley pamatuju, nadávala jsi "opravdová dáma" smoking smiley grinning smiley

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.