pátek 29. března, 05:43 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4
Klikni pro filtrování
Tagy: week

Jak jste objevili Week?

Datum: 26.02.2007 09:09
 

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází smiling smiley, tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale už nevím, přesně, kdo to byl a kdy. Když jsem tady byla poprvé, tak účast nic moc, takže jsem na pár týdnů zase odešla jinam, ale pak už to tady začalo žít a ráda jsem tu s vámi zůstala!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Status:

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 00:48
     

    Jo, dívenky, mám chuť na vášně a choutky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak jste objevili Week?

     
     
  • Autor: Fajka
    Status: začátečník

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 08:08
     

    Tak já sem tu taky nová smiling smiley a week sem našla když sem hledala nějaký hezký pítko pro ptáčky. A našla sem tuhle zahradnicky radama nabušenou stránku love smiley Nejdřív sem si hodně jen četla a pak se i přihlásila winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 08:20
     

    Nojo Fajko někdy se nám diskuse zatoulají úplně jinam, ale někdy se i dokážeme podržet tématu grinning smiley. To víš baby winking smiley

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 08:28
     

    Jajinka, na budúci rok by sme mali spraviť výročný zraz to bude 5 rokov. flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 08:34
     

    Nojo vlastně měly bychou uspořádat výroční oslavu, hiii a co my??? Admin by měl, no ne? Honzo přijedeme do P. k tobě slavit 5 let WEEK u grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 08:46
     

    Šmejdila jsem po internetu hledajíc spřízněné duše na dělenou stravu a ono mi to hodilo odkaz sem.Tak jsem zůstala.

     
  • Autor: Fajka
    Status: začátečník

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 08:56
     

    Jajo tahle diskuze zrovna co sem našla zatoulaná nebyla protože sem tu našla extra téma na ptačí pítka smiling smiley

    Ale jinak je to jasný, že se někdy čék zatoulá bo jak se říká všechno souvisí se vším:

    Pořekadlo dle mé babičky:

    Když se píchneš prstem do oka pos... se a když se píchněš do prd... tak ti vytrysknou slzy...

     

    Sem to musela drobátko zcenzurovat, abych nedostala vylágoš od admina. Myslím ale že si to každej doplní sám grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 09:14
     

    i to je hezkýýýgrinning smiley thumbs down ...skvělá babičkawinking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 09:14
     

    grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 10:44
     

    Fajko, ač sklerotik, tohle si budu pamatovat. Zrovna jako tvůj nick. Můj první pes byla boxerka. Kamarád ji našel a nikdo se k ní nehlásil, tak mi ji dal, s tím že vypozoroval, že slyší na jméno Fajka nebo něco podobného. Protože jsem tenkrát chodil pravidelně do Chuchle na koníky a Evě Palyzové se říkalo "Fifka", bylo rozhodnuto. Fifka slavila úspěch, zvláště Vlasta Smolík ji rád okřikoval.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 10:47
     

    Fajko!...bezvaaaaa! Juch, znacim si do svojej zbierky citatov!grinning smiley ...(babička Fajky)

     
  • Autor: Fajka
    Status: začátečník

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 11:58
     

    Noo tak sem ráda že sem vás (teda spíš moje babička) pobavilaflower smiley ....byla to moudrá žena se selským rozumem grinning smiley

     

    Fajko, ač sklerotik, tohle si budu pamatovat. Zrovna jako tvůj nick. Můj první pes byla boxerka. Kamarád ji našel a nikdo se k ní nehlásil, tak mi ji dal, s tím že vypozoroval, že slyší na jméno Fajka nebo něco podobného. Protože jsem tenkrát chodil pravidelně do Chuchle na koníky a Evě Palyzové se říkalo "Fifka", bylo rozhodnuto. Fifka slavila úspěch, zvláště Vlasta Smolík ji rád okřikoval.

     

    to je taky hezký smiling smiley thumbs down

    no já musela vybírat jméno naší fenky na F (nic mě nenapadalo) až pak nás napadlo že když nás bolej nohy říkame že nás bolej fajky ..no a z toho vzniklo Fajka grinning smiley a aby se to pojaponštělo dyž už má ten rodokmen tak je to Feiko...jinak Fajka Fajuška Fajkýšek,....ale je to potfora, když se jí něco nechce neslyší na nic grinning smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 18:35
     

    Nazdárek Fajko flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 20:32
     


    jaja99 napsal(a):

    Nojo vlastně měly bychou uspořádat výroční oslavu, hiii a co my??? Admin by měl, no ne? Honzo přijedeme do P. k tobě slavit 5 let WEEK u grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Nestraš ho! grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 24.09.2010 20:33
     


    evelina napsal(a):

    Jajinka, na budúci rok by sme mali spraviť výročný zraz to bude 5 rokov. flower smiley

    Co já za těch pět let mohla udělat práce!!!! eye popping smiley stydlin smiley grinning smiley winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.