pátek 29. března, 01:59 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4
Klikni pro filtrování
Tagy: week

Jak jste objevili Week?

Datum: 26.02.2007 09:09
 

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází smiling smiley, tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale už nevím, přesně, kdo to byl a kdy. Když jsem tady byla poprvé, tak účast nic moc, takže jsem na pár týdnů zase odešla jinam, ale pak už to tady začalo žít a ráda jsem tu s vámi zůstala!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 20.10.2016 23:09
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    ....... . Výjimečně můžu souhlasit s chlapem eye rolling smiley

    reginotečkamocova dobře souhlasíš winking smiley .

    Dva sousedi mají kočky i kuřata eye rolling smiley . Bohužel skoro stejný počet eye rolling smiley. No a teď se s kuřaty krmí i podkani, protože žrádlo na noc neuklízí. Sbírám háóna po kočkách a lovím do pastí podkany. Kuře k nám nezavítá sad smiley .

    grinning smiley ale jsem tu letos 10 let eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley . To to letí. To už před 10-ti lety existovaly počítače ??? Asi jo.

    Čert vem kočkypodkanyikuřata - hlavně zdraví všem thumbs down smiling smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak jste objevili Week?

     
     
  • Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 21.10.2016 00:53
     

    Taku, když píšeš o letech s počítači. Existovaly. Existovaly ještě dlouho předtím.Já sama jsem se mnohem víc než před deseti lety tak nějak dostala k jedné partě lidí, většina jich byla docela fajn. A jak jsme byli mladší, hodně jsme se vyblbli. Nikdy bych nevěřila, že se vzájemně vyhecujeme k tomu, že budeme vítat východ slunce na Sněžce, polezeme na Bezděz a budeme plavat přes Máchovo jezero, pochodovat na hrad Bouzov . Pak se to tak nějak rozpadlo a nejspíš hlavním důvodem bylo, že základem nebyly shodné zájmy a záliby, které člověka drží dlouhá léta. Spíš se někde ve virtuálním prostoru tenkrát potkala skupina lidí, která si měla chvíli co říct a pokud se našel hnací motor, tak byla schopna i něco podniknout.Proto to nemohlo trvat deset let jako tady. Je to úctyhodné číslo. Deset let je v životě lidí docela dlouhá doba.

    A závěrem, zas můžu jen souhlasit. Zdraví všem. Aspoň trochu zdraví. Bez něj by nerostly kytky a nebylo by všechno to další, o čem tu povídáme. A máš to u těch sousedů blbě zorganizovaný. Kdyby kočky nejdřív sežraly kuřata, nebyly by krysy, protože by nikdo nekrmil kuřata.Nechytal bys do pasti potkany a zůstalo by ti akorát co?....hov.... grinning smiley kočičí

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (21.10.2016 00:58)
     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 21.10.2016 20:01
     

    Regi grinning smiley thumbs down podepisuju se pod to thumbs down

    Jinak já jako většina, bude to za chvíli rok kdy jsem začala plánovat co na jaře se zahradou a začala hledat info na internetu. Week to na mě vyplivlo hned v jednom z prvních odkazů a od té doby tady trávím spostu času. S fajn lidičkama, podobné zájmy, jsem ráda, že Week existuje flower smiley

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Taku, když píšeš o letech s počítači. Existovaly. Existovaly ještě dlouho předtím.Já sama jsem se mnohem víc než před deseti lety tak nějak dostala k jedné partě lidí, většina jich byla docela fajn. A jak jsme byli mladší, hodně jsme se vyblbli. Nikdy bych nevěřila, že se vzájemně vyhecujeme k tomu, že budeme vítat východ slunce na Sněžce, polezeme na Bezděz a budeme plavat přes Máchovo jezero, pochodovat na hrad Bouzov . Pak se to tak nějak rozpadlo a nejspíš hlavním důvodem bylo, že základem nebyly shodné zájmy a záliby, které člověka drží dlouhá léta. Spíš se někde ve virtuálním prostoru tenkrát potkala skupina lidí, která si měla chvíli co říct a pokud se našel hnací motor, tak byla schopna i něco podniknout.Proto to nemohlo trvat deset let jako tady. Je to úctyhodné číslo. Deset let je v životě lidí docela dlouhá doba.

    A závěrem, zas můžu jen souhlasit. Zdraví všem. Aspoň trochu zdraví. Bez něj by nerostly kytky a nebylo by všechno to další, o čem tu povídáme. A máš to u těch sousedů blbě zorganizovaný. Kdyby kočky nejdřív sežraly kuřata, nebyly by krysy, protože by nikdo nekrmil kuřata.Nechytal bys do pasti potkany a zůstalo by ti akorát co?....hov.... grinning smiley kočičí

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 21.10.2016 21:41
     

    Teď jsem si úplnou náhodou všimla, že ode dneška přesně za měsíc to bude už 10 let, co se tady potloukám po Weeku. Uteklo to

    jako voda.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 21.10.2016 21:45
     



    Vladka napsal(a):

    Teď jsem si úplnou náhodou všimla, že ode dneška přesně za měsíc to bude už 10 let, co se tady potloukám po Weeku. Uteklo to

    jako voda.

    Vlaďko thumbs down thumbs down . Před 10 lety jsem o zahradničení neměla ani zdání, taky jsme ale bydleli v bytovce a nebyla šance. Jsem ráda, že jsem tohoto koníčka - nebo spíš koně grinning smiley - objevila a že tady jste flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.