úterý 19. března, 06:41 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4
Klikni pro filtrování
Tagy: week

Jak jste objevili Week?

Datum: 26.02.2007 09:09
 

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází smiling smiley, tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale už nevím, přesně, kdo to byl a kdy. Když jsem tady byla poprvé, tak účast nic moc, takže jsem na pár týdnů zase odešla jinam, ale pak už to tady začalo žít a ráda jsem tu s vámi zůstala!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Status:

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 27.02.2015 19:13
     

    Vítám nové posily - kytičkářky. Teď v zimním čase tu prebentíme o mnohém, ale jak přijde jaro. zcela tuto diskusi ovládnou kytky. A nerozlišují se zde ti, kteří toho hodně ví a ti, kteří se učí. Tak hodně úspěchů milí nováčkové. flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak jste objevili Week?

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 27.02.2015 19:17
     

    vítám i já - za růžařky . flower smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 27.02.2015 20:12
     

    Ahoj bosk, v kytkách jsem taky stále nováček. Zdejší rady jsou k nezaplacení, vítej! winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 27.02.2015 23:33
     

    Ahoj bosk, konečně někdo nový, kdo sem netahá reklamu a má zájem např. zahradu a podobně. Určitě tu najdeš spoustu informací a inspirace. Jsou tu opravdu odbornice thumbs down na vše možné. Já jsem v r.2006 hledal info o rzi hruškové a vyplyvlo mě to na Week. Zůstávám, protože tu jsou všichni úplně normální, příjemní, inteligentní, vtipní, krásní eye popping smiley (dle fotek ze srazů flower smiley ), atd. .... . winking smiley

    V kytičkách se moc nevyznám a jsem spíš na hrubší práce na baráku, zahradě, ve skleníku, ... . Píšeš, že máš ráda kočky, no kočky já nevím, no já říkám kuře je kuře, ale proti gustu žádnej dyšputát tongue sticking out smiley grinning smiley .

    Abych nezapomněl - vítám Tě za všechny (několik) chlapy flower smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 28.02.2015 11:27
     

    Taku, už zase jsi nezklamal thumbs down grinning smiley love smiley A kuřatům dávám také přednost spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 28.02.2015 11:46
     

    Já spíš prasatům a králíkům. Drůbež mne nebere.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (28.02.2015 11:47)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 28.02.2015 14:45
     

    Takové uzené prasátko mls smiley mls smiley mls smiley Elenko,viď ? winking smiley

    Vítám nováčky a směle se zapojte mezi nás !!! flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 28.02.2015 17:02
     

    No já jsem tím myslela že máme kočky ale nejím je taky raděj kuře a vepřový

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 28.02.2015 17:06
     

    Bosk ,dej fotky tvých kočičích miláčků please smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 28.02.2015 19:24
     

    Tak to je ostuda stydlin smiley , já už jsem tu 2roky a teprve jsem objevila eye popping smiley tohle téma. Noa tak už ani nevím, jak jsem se tu ocitla, ale nejspíš jsem něco hledala a tak jsem tu a jsem tu ráda, neco se dozvím, něčím - doufám přispěju. Tak jsem to trochu napravila-snad flower smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 28.02.2015 19:40
     



    bosk napsal(a):

    No já jsem tím myslela že máme kočky ale nejím je taky raděj kuře a vepřový

    Bosk, my pochopili love smiley . Tak je šprýmař a my se jen přidaly .... Můj táta, kdysi na otázku mých synů, které zvíře má nejraději, odpověděl bez mrknutí oka: "Králíka na smetaně." A přitom u nás první musí být obstarána zvířata - dostat najíst, být v čistotě a pohodě. I když máme všechna venkovní. Teprve potom jsme na řadě my. Můj chlap se dodnes tomu občas diví ... ale už by si za ty roky mohl zvyknout.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 01.03.2015 08:58
     

    Tak to napsal moc hezky a výstižně winking smiley smiling smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 01.03.2015 16:36
     

    Já jsem to taky jako žert vzala my když ráno vstáváme ,tak všechny kočky už čekají na chodbě ataky dostanou první nabaštit protože se tak pletou pod nohy,že by jsme se o ně přerazili

     
  • Autor: Jannetta
    Status: začátečník

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 26.08.2015 15:29
     

    Ja jsem hledala diskuzy o delene strave winking smiley dekuji vsem zucasnenym flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jak jste objevili Week?

    Datum: 19.10.2016 21:57
     

    Tohle jsem až do experta grinning smiley neobjevila. Hledala jsem choroby fuchsií a už to bylo....A nebudu zdlouhavá, fotky jsem neviděla, kočkám dávám přednost před kuřaty, narozdíl od Taka grinning smiley, ne na talíři. Ale jinak důvody skoro stejné. Výjimečně můžu souhlasit s chlapem eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.