pátek 29. března, 12:34 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

PC nebo notebook?

Datum: 23.03.2008 07:38
 

Začínám uvažovat o pořízení nového PC. Jen pro mne.

K čemu mi má sloužit? Práce s wordem, excelem, power pointem....., přístup na internet, vypalování CD (zálohování uložených dokumentů a fotek), tisk...nepotřebuju webkameru a jiná podobná příslušenství.

Takže: do čeho spíš jít, na co si dát pozor, jaké jsou výhody - nevýhody....prostě mi poraďte. (já se stejně budu určitě radit s nějakým odborníkem - tohle je jen pro mou informovanost, abych vůbec věděla, o co go grinning smiley ).

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 05.10.2009 19:21
     

    Jsem taky noťasová a už tak rozmazlená a zvrhlá, že ho mám na stolečku vedle gauče, na gauči ležím na boku a bezdátovou myšku na stehně.... stydlin smiley

    Omluvou mi může být, že ze zdravotních důvodů nevydržím u něj sedět winking smiley

     

    Jo a máme wifinu, ale protože ho mám zapnutý celý den, stejně je na kabelu napájení. Baterii mám schovanou v tašce na noťas a nandavám ji jen když si ho někam beru.

    (Kdybych ho nechala na napájení i s baterií, brzy by mi baterie "odešla". Mám s tím zkušenost s předešlým noťasem)

     
  • Autor: Reklama

    Re: PC nebo notebook?

     
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 05.10.2009 21:02
     

    Já bych chtěla taky noťas, ale musí i stačit Punťa stolnisad smiley sad smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 10.10.2009 21:33
     

    Drahu jak by si se dívala na nákup (z finan.důvodů) na nákup noťase z Aukra. Já ho chci pro sebe, nepotřebuji nijak nabušený pro hry....

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 10.10.2009 21:52
     

    Mací, pokud ho chceš z Aukra, napřed si zjisti všechno o prodejci, jaké má komentáře a tak. Bylo by rozumné, kdyby sis pro něj zajela a dala peníze na ruku. Tady ti pošlu ještě odkaz na prodejce, od kterého mám noťas já. Jukni se winking smiley

    [www.gigacomputer.cz]

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 27.12.2010 17:15
     

    Ježíšek mi přinesl notebook.flower smileyJsem nadšením bez sebethumbs down,ale mám problém. Mám windows7 a nejsou tam nainstalovaný office. Může mi prosím někdo poradit,kde sehnat do toho Word, Excel atdconfused smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 27.12.2010 18:10
     

    Helenko, gratuluji k tak krásnému a hodnotnému dárku. flower smiley Open Office by ti nestačily?

    [www.stahuj.centrum.cz][hledano]=open%20office&g[oz]=3.2.1

    Alespoň je vyzkoušej, jsou zadarmo. thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 27.12.2010 18:16
     

    Heli do sedmiček ti asi nepůjdou "upravený" protože sedmičky to poznají a mohly by se ti bloknout. Musíš si dát bacha na programy, které nejsou košér

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 27.12.2010 18:26
     

    já mám v noťasu taky open office a jde jen o to si během pár dní na ně zvyknout - já jsem si tedy do nich ještě přiinstalovávala třeba funkci ořez obrázků, abych nemusela pokaždé ručně zadávat o kolik chci který obrázek v dokumentu na které straně ořezávat winking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 27.12.2010 19:49
     

    Děkuju za radyflower smiley love smiley Jdu to najít a prubnoutwinking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 27.12.2010 20:20
     

    Hurá spinning smiley sticking its tongue out mám to.flower smiley flower smiley flower smiley

    Ještě tedy nevím, jak bude pracovat, ale působí na mne sympaticky.grinning smiley 

    Můžu poprosit o další rady, jaké programy bych ještě mohla potřebovat?please smiley please smiley please smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 27.12.2010 20:32
     

    Heli, hlavně si zjisti, jaké číslo Zonera podporuje W.7. On je totiž maličko problém, že na sedmičky je málo programů

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 27.12.2010 21:24
     

    Drahuško, mám legální 11ku, tak jsem si ji sem nainstalovala a uvidím.grinning smiley Teď fotím málo, těch několik vánočních jsem ještě dávala na ten starý kombajn. Spolíhám, že i úpravy fotek tady, bude paráda. Na starým jsem z toho rostla. Už jen to, jak dlouho jsem čekala, než se fotka načetla. Při editacích jsem už vylítávala z kůže.angry smiley 

     

    To že je toho na 7 míň jsem taky zjistila, když jsem brouzdala a hledala. A taky jsem se z některých recenzí dočetla, že to kolikrát prý není kompatibilní nebo se to v PC chová jako virus a antivir to blokuje. No, já si ho nevybírala, já bych nejraději měla moje oblíbená XPčka. Asi to chce se s tím naučit a zvyknout si, pak mi to ani nepříjde.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (27.12.2010 21:33)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 27.12.2010 21:56
     

    Zvykneš si a postupně bude i kopaktibilních programů víc a víc winking smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 27.12.2010 22:02
     

    Heli, taky mám sedmičky - a zatím jsem od května, co mám noťas, neměla s instalací nějakého programu problém winking smiley, zoner mám taky 11 legálně a není s ním v 7 sebemenší problém, je pravda, že těch programů či prográmků mám jen pár (winrar, vypnutí PC, VLC player, Pinnacle studio, fakturky, PDF to image, ...)

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: PC nebo notebook?

    Datum: 27.12.2010 22:22
     

    Libi, teď marně sháním Power Point alespoň prohlížeč pro 7čku. Je něco takovýho?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.