pátek 19. dubna, 23:42 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:

Jak dál??

Datum: 23.07.2010 18:55
 

V polovině června mi zemřel manžel a já si nějak nevím rady jak přežít a nezbláznit se.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 18:16
     

    Jo, na vánoce určitě budu u syna, musím to nějak zvládnout. Taky doufám, že se jednou dočkám vnoučátka a budu tu muset být pro něj i za dědu. Takže to nesmím vzdávat a musím si najít něco, na co bych se mohla začít těšit.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak dál??

     
     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 18:19
     

    Anavi, když on ten vnouček jednou bude taky strašně daleko, mladí bydlí u Plzně.

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 18:25
     

    Andorko, škoda že bydlíš tak strašně daleko nám by se teď babička hodila.

     
  • Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 18:41
     

    Andorko, chápu, jak je to teď pro tebe moc těžké , mé sestře zemřel manžel když jí byl 40 let a jemu 42 let, měli krásný vztah,

    musela žít dále, ty máš podle toho co píšeš hrozně hodného syna a život pro tebe nesmí skončit,

    přeji ti hodně štěstí i když to teď zní asi špatně, ale ty ho potřebuješ do dalšího života jako má sestra. Pavla

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 19:16
     

    Teď jsem mluvila s mladýma, byli dneska na výletě v německu v Amberku (nevím,jestli je to správně), byli se tam vykoupat, tak se jim moc líbilo, příští víkend asi pojedou na Lipno (je tam moje sestra teď na dovče), tak jsem ráda, že taky trošku odpočívají a příjdou na jiné myšlenky.

     
  • Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 19:59
     

    Andorko, co kdyby si jela se synem?

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 20:03
     

    Když oni pojedou už ve čtvrtek a to se mi nehodí pracovně. Potřebuju být koncem měsíce prostě v práci. A navíc, i kdybych mohla, tak by museli pro mě z Plzně do Děčína a pak na Lipno, to by byla štreka. Jen ať jedou sami a trošku si užijou. Jinou dovolenou mít nebudou, protože začátkem srpna budou stavět krb a pak nové ploty, tak už se nikam nedostanou.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 20:27
     

    Andoro, neumím najít vhodná slova útěchy, ale přeju ti, abys v sobě našla hodně síly a objevila třeba i nějakého nového koníčka, který ti dá na tu bolest chvíli zapomenout.

    Ale jak čtu, máš skvělou rodinu, takže to budete zvládat společně.winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 21:14
     


    Andora napsal(a):

    Když oni pojedou už ve čtvrtek a to se mi nehodí pracovně. Potřebuju být koncem měsíce prostě v práci. A navíc, i kdybych mohla, tak by museli pro mě z Plzně do Děčína a pak na Lipno, to by byla štreka. Jen ať jedou sami a trošku si užijou. Jinou dovolenou mít nebudou, protože začátkem srpna budou stavět krb a pak nové ploty, tak už se nikam nedostanou.


    To by asi neslo , zkusit se prestehovat nekam bliz k nim? Vnoucek by te urcite tesil.

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 22:56
     

    Andoro, upřímnou soustrast sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 24.07.2010 23:37
     

    Simi, Tobě také dodatečně upřímnou soustrastsad smiley. To je hrozně smutný, byla už tak blízko narození vnoučátkasad smiley... Ach jo. Nějak se to tady kupí, moje babička odešla před pár týdny. Ale vím, babička není ani rodič, ani partner... sad smiley

     

     

    Simi napsal(a):

    Anavi, já se toho bála tak od 25 let až jsem asi pobrala trochu rozumu no a je mi 32 a přišlo to a je to něco na co se nedá připravit a je to fakt zly. Hodně mě mrzí, že už nestihla zažít vnoučka.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 25.07.2010 10:06
     

    Didi, o stěhování zatím neuvažuju, nějak si neumím představit, že bych odešla z našeho bytu a z Děčína vůbec. Ale neříkám, že se to časem nemůže stát. Musím chodit ještě pár let do práce, ale momentálně nevím, co bude za pár týdnů, takže nějaké plány moc dobředu zatím nedělám.

     
  • Autor: Natasha
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 25.07.2010 12:54
     

    Čítam až dnes...Andora, úprimnú sústrasť. Prajem hodne síl.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Jak dál??

    Datum: 25.07.2010 16:38
     

    Natashko, děkuju

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak dál??

    Datum: 01.08.2010 00:26
     

    Andoro, myslela jsem na tebe minulý týden. Kamarádka mi líčila, že tchán náhle zemřel a tchyně odmítá opustit byt, nekomunikuje, tráví hodiny v houpacím křesle a kouká do zdi... sad smiley Myslím, že jsi na mnohem lepší cestě a my tě nedáme! nono smiley flower smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.