čtvrtek 28. března, 14:21 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 20
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 20:42
     

    Tak ještě pokus. Pravým tlačítkem myši kliknout na plochu - Vlastnosti - Plocha - Vlastní nastavení plochy - Web - a zde by neměly být žádné webové stránky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 20:44
     

    A nebo pravé tl. na Tento počítač-Vlastnosti -> záložka Upřesnit -> rámeček Výkon-Nastavit -> zatrhnout Použít stíny popisů ikon na ploše

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 20:58
     

    Majko když kliknu na Tento počítač, kde tam najdu záložku vlastnosti? nemůžu ji nikde objevit..

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 21:18
     

    Musíš kliknout pravým tlačítkem. Já to nenasimuluju, mám win 10 sad smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 22:14
     

    levým tlačítkem myši klikni na plochu a poslední jsou vlastnosti

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 17.02.2016 22:30
     

    ehm pravým

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 18.02.2016 19:28
     

    Majko, Hani, tak to zafungovalo, vše je v pořádku!! Moc děkuju za pomoc, holky flower smiley flower smiley . Ono šlo nakonec asi fakt jen o zabarvení ale já na to pořád koukala podezřívavě:-)

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 18.02.2016 19:51
     
    p2040162.jpg

    děkuji, hlavně Majce a Irisce , nakonec jsem to vyřešila jednoduše a neptejte se jak winking smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 20.02.2016 18:36
     

    Kordulo, to je tvoje kuchyň. Ty už jsi se do toho pustila?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 20.02.2016 20:31
     
    p2040160.jpg



    Amee napsal(a):

    Kordulo, to je tvoje kuchyň. Ty už jsi se do toho pustila?

    ......Ameelko néé, kdyby už došlo k budování u nás to byste určitě věděly a otravovala bych vás každý den , to jen , že už umím fotku na weeku na stojáka........

     
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 21.02.2016 18:29
     

    Hlavně si nedávej takovou kuchyni. Takovou jsme si pořídili v r. 1994 do nové kuchyně, byla to značka Koryna. Bože, jak já tu kuchyni proklínala při každém mytí, kdykoliv jsem někam hrábla špinavou rukou, kdykoliv ji oťapali kluci grinning smiley Návštěvám se ale moc líbila, a to jsem neměla žádné otevřené poličky, úplně stačily ty prolisy na dvířkách grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 21.02.2016 20:05
     

    Ivi,to si asi nevybereš,na těch lesklých dvířkách taky vidíš každý otisklý prst

     
  • Autor: Nicaker
    Status: nováček

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 22.05.2019 19:14
    Hodnocení fotografie "Ja a pocitac (help!)": 5
     

    Ahoj, myslíte, že jedobrý napad koupit PC z repasu? Potřebuju ušetřit a nechci nic složitého! Díky grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 23.05.2019 08:08
     

    Já repas měla, úplně v pohodě, vydržel stejně dlouho jako nový, nebála bych se toho smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 23.05.2019 09:17
     



    ivik11 napsal(a):

    Já repas měla, úplně v pohodě, vydržel stejně dlouho jako nový, nebála bych se toho smiling smiley

    Iviku, slečna, či čí je to nick, dá v příštím příspěvku pod stejným nebo novým nickem odkaz ja jejich firmu. Ta se neptá, jen připravuje terén na neplacenou reklamu winking smiley Jinak s tebou souhlasím. Mám ho dodnes

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.