pátek 29. března, 16:36 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Neregistrovaný uživatel:
Kati

Internetový obchod

Datum: 20.06.2006 10:24
 

Ahoj,

plánujeme s přítelem koupi ledničky. A rádi ušetříme. Říkali jsme si, že ji koupíme přes internet. Ale zase nechceme naletět nějakým podvodníkům.

Pošlete mi prosím tipy na ověřené obchody, které mají nízké ceny a přitom jsou seriozní... the finger smiley

Díky

Katka

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    JanaK

    Re: Internetový obchod

    Datum: 20.06.2006 16:32
     

    Ahoj, mám zkušenosti s [www.patro.cz] a [www.eproton.cz] . A ani jedna zkušenost není negativní, tak to zkus porovnat a uvidíš.

    Ahoj Jana

     
  • Autor: Reklama

    Re: Internetový obchod

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Tomáš

    Re: Internetový obchod

    Datum: 21.06.2006 18:12
     

    Ahoj,

    já bych určitě zkusil i "klasiku" - [www.bilezbozi.cz] a třeba i [www.datart.cz] Na obouch jsem nakupoval a vše proběhlo k mé plné spokojenosti..

    Přeji hodně úspěchů

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Honza

    Re: Internetový obchod

    Datum: 27.06.2006 08:58
     

    Já mám výborné zkušenosti s obchodem [www.podpultovka.cz]

    Sice mají omezený výběr, ale zdaleka nejnižší ceny a záruku vrácení zboží.  Super je, že když vychytáš ten správný okamžik, mužeš urvat i pěkný kousek za poloviční cenu (může mít třeba jen škrábanec atd.) Už jsem tam nakoupil asi 5x a vždy jsem byl hodne spokojen. smoking smileyJednou jsem musel neco reklamovat a bez reci me zbozi vymenili a privezli. I na tom se pozna dobry obchodnik. Narozdil treba od Alzasoftu (ten sice ledničky neprodava), ale zato se chova k zakaznikum kteri neco reklamuji velmi arogantne. 

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Internetový obchod

    Datum: 22.07.2006 19:22
     

    Ahoj,

    já jsem již několikrát vyzkoušela :  http:// [www.kasa.cz]  a také jsem spokojena a navíc mají "kamenný" obchod, takže je to trochu bezpečnější. Musela jsem jednou reklamovat a naprosto bez problémů. Ochota

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Internetový obchod

    Datum: 20.10.2006 14:29
     
    Zatím dobré zkušenosti  mám s [www.elektroland.cz]. Už jsem od nich pár objednávek udělala, zrovna teď mi leží balík na poště - autorádio a čtečka paměťových karet a předevčírem mi doručili až domů tavnou pistoli.   - Tak nevím, už jsem odkaz několikrát upravila a pokaždé mi to píše, že stránka není dsotupná, ale když se to ručně přepíše, tak to funguje.
     
    Upraveno 4 krát. Naposledy upravil Libi (20.10.2006 14:34)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Internetový obchod

    Datum: 21.10.2006 16:14
     

    Já kupuju přes internet skoro všechno. Pokaždé od jinud a zatím nebyl problém. Konkrétní adresy bych musela vyhledat. Z posledních, foťák, šicí stroj, DVD, notˇas, sušičku a robot. Pokaždé opravdu od jinud, rozhodla cena. Drobnosti ani nejmenuju, semínka knížky, papíry a náplně do tiskárny. Jediný co je pro mě důležitý, možnost reklamace a záručních oprav přímo u autorizovaného výrobce a ne jenom přes firmu, kde jsem koupila. Zatím nikdy nebylo potřeba, ale...je to jistota, firma za rok nemusí existovat a záruka je dva, tři roky i víc.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Internetový obchod

    Datum: 21.10.2006 16:28
     

    Mě vyhovuje to, že si můžu v klidu doma prohlídnout různé nabídky - cenu, funkce, srovnat různé výrobky, nestojí u mě žádný netrpělivý prodavač, apod. Zatím jsem žádný nákup z netu  nemusela reklamovat, ale vždy si nejdřív nákupní a reklamní řád pročtu. Už jsem nakupovala on-line kytky, knížky, do práce výtvarné potřeby, kolegyním z práce záclony, ubrusy a zatím spokojenost. Včera mi přišel ten balík s autorádiem, čtečkou karet a mp3přehrávačem.  Vše je vyzkoušeno, rádio už je naistalované v autě, čtečka připojena k PC, s MP3 přehrávačem se už učí zacházet přítel. 

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (21.10.2006 16:29)
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Internetový obchod

    Datum: 30.01.2007 15:52
     
    Tak jsem si před chvílí po dlouhém přemýšlení objednala digitální fotoaparát. Měla jsem ho vyhlídnutý na mnou již jednou výše uváděné adrese [www.elektroland.cz], jenže než jsem se dokopala k objednání, tak ho o několik stovek zdražili (a to jsem si ani předtím nevšimla, že by byl v nějaké akci), tak jsem dívala po jiných internetových obchodech a našla jsem v jednom ten samý foťák dokonce ještě o pár stovek levnější než byla původní nabídka na elektrolandu, takže jsem foťák i se dvěmi paměťovými kartami objednala na [www.elektromedia.cz]. Doufám, že se nezklamu a že se mi ušetření pár stovek vyplatí.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Internetový obchod

    Datum: 30.01.2007 16:05
     

    Já mám teď objednaný robot  tady  [www.obchodni-dum.cz]

    Rozhodla cena a zároveň tady mají široký sortiment příslušenství, které jsem také chtěla.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Internetový obchod

    Datum: 30.01.2007 16:41
     

    Tak jsem se Lado dívala na ten tvůj odkaz a hned na hlavní stránce mají ten foťák co jsem si objednávala,   šla jsem "opatrně" zkouknout cenu a je tady o 1300 Kč dražší než odkud ho objednávám já (oproti nabídce na stránkách výrobce panasonic to je ale pořád levnější, tam za něj chtějí čtrnáct a půl, ale v intenetových obchodech za něj chtějí zhruba o tři tisíce méně). Co mě však potěšilo, že je zde  o něm pár doceůa příznivých  řádek, tak doufám, že budu spokojena. [www.obchodni-dum.cz]

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Internetový obchod

    Datum: 31.01.2007 21:02
     
    Tak dneska mi volali telefonicky pro potvrzení objednávky - mají na svých stránkách napsáno, že do druhého dne od učinění objednávky se telefonicky spojí se zákazníkem, takže první krok zatím proběhl úspěšně. Pak tam mají napsáno, že do 24 - 48 hodin pokud je zboží na skladě, ho dopraví zdarma kdekoliv po republice - dneska mi tedy sdělili, že mi ho dopraví až začátkem příštího týdne - tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Jinak byl zprostředkovatel opravdu milý a zodpověděl vše na co jsem se ptala.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Internetový obchod

    Datum: 01.02.2007 19:19
     
    Včera odpoledne jsem objednala kazety do tiskárny.Během 10minut jsem měla telefon a dnes ráno kolem deváté jsem je měla dodané...thumbs down
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Internetový obchod

    Datum: 02.02.2007 13:19
     
    Tak to je Lado teda rychlost smiling smiley . Mě dneska přišel mail i smska, že zásilka je vyexpedována a následující pracovní den bude doručena - tak to by mělo být pondělí. Uvedli i stránky, kde se můžu informovat, které depo to bude mít na starosti, abych si mohla zásilku zkontrolovat - to se mi předtím ani jednou při objednávání z internetu nestalo.  Tak jsem jim to hned zkomplikovala, jelikož mi pokračuje neschopenka a já jim uvedla adresu pracoviště, tak jsem posílala mail se změněnou adresou doručení na to depo, které to má na starosti. Doufám, že mi v pondělí nebudou volat, že jsem někde jinde grinning smiley .
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Internetový obchod

    Datum: 05.02.2007 13:34
     
    Hurááá!!!! Už mám nový  foťák. Volal mi řidič, že u nás za chvíli ze zásilkou bude, zrovna když jsem byla u doktorky. Tak  jsem mu řekla, že budu doma minimálně za dvě hodiny podle toho, kolik sedělo přede mnou v čekárně lidí, ale nakonec to proběhlo ke spokojenosti nás obou, jelikož on byl zrovna také ještě ve městě a k nám na vesnici ještě nedorazil, tak jsme si dali spicha před poliklinikou. Mladý , sympatický,  vtipný řidič tvrdil, že bych si mohla v dohledné době zase něco objednat, že mi to rád přiveze grinning smiley , tak jsem mu odpověděla, že by nebyl problém něco si objednat, ale to už bych pak potřebovala nějakého sponzora grinning smiley .
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.